İş Makinası Sektörü Haberleri

Makinaparkuru Android Uygulaması Yayında

İş makinası sahipleri ve iş makinası arayanlar Android uygulamamızı makinaparkuru.com/android adresinden indirebilirsiniz.

Makinapakuru Android uygulaması Google Play'de yayında!

Makinaparkuru Android Uygulaması İndirin

İş makinası sahibiyseniz yeni gelen iş makinası kiralama taleplerini mobil uygulama bildirimleri ile anlık olarak takip edebilir, işverenlere hızlı fiyat teklifi verebilirsiniz. Kiralık iş makinası arıyorsanız mobil uygulama üzerinden kiralama taleplerinizi kolayca oluşturup, gelen fiyat tekliflerini anlık bildirimler ile görebilir ve teklif edilen makinaları karşılaştırabilirsiniz. IOS uygulaması da çok yakında yayında olacaktır!


684 kez görüntülendi 17 Şubat 2021

Güncel İş Makinası Sektörü Haberleri

Ekonomideki daralmayı en sert şekilde yaşayan sektörlerin başında gelen Türkiye iş makineleri pazarında 2019 yılının ilk 2 ayında iş makineleri satışları %75,5 ve istif makinesi satışları %51,1 azaldı.

12 Mart 2019
İş makineleri üreticisi JCB, geliştirdiği patenti kullandığı iddiasıyla iş makineleri üreticisi Manitou’ya dava açtı.

06 Mart 2019
Orman Genel Müdürlüğü, makine parkını MST ekskavatörleri ile güçlendirmeyi sürdürdü.

06 Mart 2019
İnşaat ekipmanı şirketleri Caterpillar ve Pon Equipment, Norveç’te 26 ton ağırlığında ve tamamen elektrikli olarak çalışan bir ekskavatör üretti.

01 Şubat 2019

Kiralık İş Makinası Arayanlar

Adana'da Kiralık Hiyap (Araç Üstü) Vinç Aranıyor

1 adet, Süre: 2 Ay
Adana, Sarıçam ilçesine bağlı bir köyde okul inşaatında kullanılacak, 25T kapasiteli, çift kırma, operatörlü hiyap (araç üstü) vinç kiralanacaktır.

26 Kasım 2022

Mersin'de Kiralık Kule Vinç Aranıyor

1 adet, Süre: 6 Ay
Mersin, Kazanlı ilçesinde Kromsan Soda Sanayi içerisinde soğutma kulesi yapımında kullanılacak, 8T kapasiteli, 50m boma sahip, 25m kanca altı yüksekliği olan, operatörlü... Devamı

26 Kasım 2022

Ankara'da Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

1 adet, Süre: 15 Gün
Ankara, Çayyolu Arcadium Avm'de sinema salonu asma tavan tadilatı ve ışık sistemi kurulumunda iç mekanda düz beton zeminde kullanılacak, 6m yüksekliğe ulaşabilen, akülü ... Devamı

26 Kasım 2022

Bitlis'de Kiralık Beko Loder Aranıyor

1 adet, Süre: 3-4 Ay
Bitlis, Merkez' de köyler arasında kar temizlemede kullanılacak, 2010 model ve üzeri, Jcb 4CX muadili, operatörsüz kazıcı yükleyici (beko-loder) kiralanacaktır.

26 Kasım 2022

Kocaeli'de Kiralık Kompresör Aranıyor

1 adet, Süre: 1 Ay
Kocaeli, Körfez ilçesi TÜPRAŞ rafinerisi'nde kazı yerlerinde kullanılacak, 8 bar basınç üretecek kompresör kiralanacaktır.

26 Kasım 2022

Uşak'da Kiralık Paletli Mini Ekskavatör Aranıyor

1 adet, Süre: 1 Ay
Uşak, Sivaslı ilçesinde teraslama işinde kullanılacak, 3.5T kapasiteli operatörlü/operatörsüz paletli mini ekskavatör kiralanacaktır. Günlük 08:00-18:00 çalışma planımız... Devamı

25 Kasım 2022
Makinaparkuru'na, 2016 yılından itibaren;
20.000

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.

7.000

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.

40.000
Firma Fiyat Teklifi Gönderdi

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.