İş Makinası Sektörü Haberleri

Makinaparkuru Android Uygulaması Yayında

İş makinası sahipleri ve iş makinası arayanlar Android uygulamamızı makinaparkuru.com/android adresinden indirebilirsiniz.

Makinapakuru Android uygulaması Google Play'de yayında!

Makinaparkuru Android Uygulaması İndirin

İş makinası sahibiyseniz yeni gelen iş makinası kiralama taleplerini mobil uygulama bildirimleri ile anlık olarak takip edebilir, işverenlere hızlı fiyat teklifi verebilirsiniz. Kiralık iş makinası arıyorsanız mobil uygulama üzerinden kiralama taleplerinizi kolayca oluşturup, gelen fiyat tekliflerini anlık bildirimler ile görebilir ve teklif edilen makinaları karşılaştırabilirsiniz. IOS uygulaması da çok yakında yayında olacaktır!


425 kez görüntülendi 17 Şubat 2021

Güncel İş Makinası Sektörü Haberleri

Ekonomideki daralmayı en sert şekilde yaşayan sektörlerin başında gelen Türkiye iş makineleri pazarında 2019 yılının ilk 2 ayında iş makineleri satışları %75,5 ve istif makinesi satışları %51,1 azaldı.

12 Mart 2019
İş makineleri üreticisi JCB, geliştirdiği patenti kullandığı iddiasıyla iş makineleri üreticisi Manitou’ya dava açtı.

06 Mart 2019
Orman Genel Müdürlüğü, makine parkını MST ekskavatörleri ile güçlendirmeyi sürdürdü.

06 Mart 2019
İnşaat ekipmanı şirketleri Caterpillar ve Pon Equipment, Norveç’te 26 ton ağırlığında ve tamamen elektrikli olarak çalışan bir ekskavatör üretti.

01 Şubat 2019

Kiralık İş Makinası Arayanlar

Zonguldak'da Kiralık 10 Teker Kamyon Aranıyor

2 adet, Süre: 5 AYLIK
Zonguldak Filyos ilçesinde çalışacak hafriyat taşıyacak 10 teker çift çeker 2 adet damperli kamyon en az 5 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

22 Ocak 2022

Adana'da Kiralık Dizel Forklift Aranıyor

1 adet, Süre: 5 AYLIK
Adana’da Kilitli parke taşı palet taşıma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet dizel forklift 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır

1 firma teklif verdi 21 Ocak 2022

Adana'da Kiralık Beko Loder Aranıyor

1 adet, Süre: 5 AYLIK
Adana’da kilit parke taşı işinde çalıştırılmak üzere forklift çatallı 1 adet Beko loder 5 AYLIK operatörlü olarak kiralanacaktır

21 Ocak 2022

Muğla'da Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

7 adet, Süre: 3 Aylık
Muğla’da hafriyat işinde çalıştırılmak üzere 7 adet kırkayak çift çeker damperli kamyon 3 aylık şoförlü olarak paletli ekskavatör operatörlü olarak kiralanacaktır Konakl... Devamı

6 firma teklif verdi 21 Ocak 2022

Şanlıurfa'da Kiralık Dozer Aranıyor

1 adet, Süre: 5 AYLIK
Şanlıurfa’da arazi düzleme işinde çalıştırılmak üzere tipteki ve bıçaklı D7 veyaD8 ve muadili 1 adet dozer 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır

2 firma teklif verdi 21 Ocak 2022

Antalya'da Kiralık Kule Vinç Aranıyor

1 adet, Süre: 7 AYLIK
Antalya’da çalıştırılmak üzere yükseklik 40 mt, bom 55 mt, 8 ton KAPASİTELİ 1 adet kule vinç 7 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır

21 Ocak 2022
Makinaparkuru'na, 2016 yılından itibaren;
10.000

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.

6.000

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.

20.000
Firma Fiyat Teklifi Gönderdi

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.