Aydınlatma Kulesi Kiralama

Aydınlatma Kulesi kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla aydınlatma kulesi kiralamanın keyfini yaşayın.

Aydınlatma Kulesi Sahibi Firmalar


Model Kapasite Dikey Uzunluk Şehir Makina Adeti
Palme PK1600D 5.5 kva 6 metre Ankara
WACKER NEUSON - LTN6LV 5.66 kva 9 metre Ankara
Chicago Pneumatic CPLB 6 LED Bursa
WACKER NEUSON - LTN6LV 5.66 kva 9 metre İstanbul
Chicago Pneumatic CPLT V15 İstanbul
Chicago Pneumatic CPLT V15 İzmir
WACKER NEUSON - LTN6LV 5.66 kva 9 metre Kocaeli
Palme PK4022 10 kva 9 metre Manisa
GENERAC Manisa
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Aydınlatma Kulesi Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık aydınlatma kulesi arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Aydınlatma Kulesi Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri aydınlatma kulesi sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Aydınlatma Kulesi Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Aydınlatma Kulesi sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve aydınlatma kulesi sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Aydınlatma Kulesi Arayanlar

İstanbul'da 4 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 2 Aylık
İstanbul küçükyalı'da şantiye sahası aydınlatmasında kullanmak üzere 4 adet 10 kva aydınlatma kulesi 2 aylık kiralanacaktır. Ödeme 45 günde bir nakit olacaktır.

16 Mayıs 2019

Ankara'da 1 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 12 Aylık
Ankara Etimesgut'da kurumsal bir inşaat firmasında 8-10 Kw 1 adet haraketli aydınlatma kulesi 12 aylık kiralanacaktır. Ödeme aylık kiralama gününde nakit olacaktır.

15 Nisan 2019

İstanbul'da 20 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 3 günlük
İstanbul Hadımköy'de kurumsal lojistik şirketinin organizasyon alanında kullanılmak üzere 9 metrelik 20 adet Aydınlatma... Devamı

1 firma teklif verdi 25 Kasım 2018

Tekirdağ'da 5 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: En az 3 aylık
Tekirdağ Çorlu'da doğalgaz projesi şantiyesinde kullanılacak 5 adet Aydınlatma Kulesi en az 3 aylık kiralanacaktır. Ödemeler 45 günde bir nakit olacaktır.

3 firma teklif verdi 24 Ekim 2018

Kastamonu'da 2 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 4 ay
Kastamonu'da İl Özel İdarenin kazı dolgu işlerinde 3000-4000 m2 alanı aydınlatma işlerinde kullanılacak 2 adet aydınlatma kulesi 4 aylık kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 25 Haziran 2018

Ankara'da 4 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 1-2 Hafta
ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANINDA UÇAK PİSTİNDE ÇALIŞMA YAPMAK İÇİN 10 kVA KAPASİTELi 4 ADET AYDINLATMA KULESİ 1-2 HAFTALIK KİRALANACAKTIR. İŞ 07 MAYIS 2018'DE BAŞLAYACAKTIR.

1 firma teklif verdi 03 Mayıs 2018

Bursa'da 3 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 6 ay
Bursa'da devam eden Yeni Organize Sanayi Bölgesi (TEKNOSAB) inşaatında toprak serme sıkıştırma yerinde kullanılacak WAC... Devamı

2 firma teklif verdi 13 Nisan 2018

Gaziantep'de 4 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 3-4 ay
Gaziantep'te araç arkasına takılarak (Römork gibi) kullanılmak üzere 3 ile 5 Kw arası 4 adet dizel dört lambalı aydınla... Devamı

2 firma teklif verdi 14 Mart 2018

Kocaeli'de 2 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 1 ay
İzmit'te kültür merkezi inşaatında saha aydınlatması için seyyar mazotlu 2 adet aydınlatma kulesi 1 aylık kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 23 Ocak 2018

Eskişehir'de 2 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 1 Ay
Eskişehir Alpu'da şantiyemizde çalıştırmak üzere, total'de 500 m2 lik 2 ayrı açık mekanı aydınlatacak kapasitede 1 aylığına 2 adet aydınlatma kulesi kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 05 Ekim 2017

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 6 saat
İstanbul Fatih'de 1 günlük iş için 1 adet maksimum 4 projektörlü aydınlatma kulesi kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 04 Ekim 2017

Şırnak'da 3 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 4 ay
Şırnak Silopi'de 4 aylık yol işlerinde finişer ile gece malzeme serimi yapılacak alan aydınlatılması için kullanılacak 3 adet aydınlatma kulesi kiralanacaktır.

17 Haziran 2017

Aydınlatma Kulesi (işık kulesi) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Aydınlatma Kulesi ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık aydınlatma kuleleri (işık kulesi) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Aydınlatma Kulesi banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Aydınlatma Kulesi Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık aydınlatma kulesi fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Aydınlatma Kuleleri için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler aydınlatma kulesi (işık kulesi) kiralama süresi boyunca; aydınlatma kulesi kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama aydınlatma kulesi operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe aydınlatma kuleleri ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Aydınlatma Kulesi yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Aydınlatma Kulesi (işık kulesi) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Aydınlatma Kulesi satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra aydınlatma kuleleri genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar aydınlatma kulesi satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Aydınlatma Kulesi satış riski ortadan kalkar.

Aydınlatma Kulesi Nedir ?

Aydınlatma kulesi; devamlı olmayan aydınlatma ihtiyacınızı hızlı giderebilen mobil bir iş ekipmanıdır. Genellikle gece yapılan kurulum işleri, spor etkinlikleri, konserler, şantiyeler ve diğer etkinliklerde tercih edilen pratik aydınlatma kaynaklarıdır.

Bu kuleler, güneş ışığına benzer aydınlatma gücü sayesinde kesintisiz ışık sağlar. Yol ve köprü inşaatları, beton döküm işlemleri gibi kesinti olmaması gereken gece çalışmalarında tercih edilir. Hidrolik aydınlatma kulesi, halojen projektörlü aydınlatma kulesi, manuel aydınlatma kulesi ve metal halid projektörlü aydınlatma kulesi gibi çeşitleri vardır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık aydınlatma kulesi (ışık kulesi) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak aydınlatma kulesi kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Aydınlatma Kulesi Kullanım Alanları

 • Gece yapılan kurulum işleri
 • Spor etkinlikleri
 • Konserler
 • Şantiyeler
 • Beton döküm işlemleri
 • Yol ve köprü inşaatları
 • Sivil savunma hizmetlerinde

Aydınlatma Kulesi Markaları

Kiralık Aydınlatma Kulesi Arıyor Musunuz?