Aydınlatma Kulesi Kiralama

Aydınlatma Kulesi kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla aydınlatma kulesi kiralamanın keyfini yaşayın.

Aydınlatma Kulesi Sahibi Firmalar


Model Kapasite Dikey Uzunluk Şehir Makina Adeti
2011 Kocaeli
ATLAS Kocaeli
WACKER NEUSON - LTN6LV 5.66 kva 9 metre Balıkesir
2011 İstanbul
WACKER NEUSON - LTN6LV 5.66 kva 9 metre İstanbul
2011 Sivas
2011 Sivas
Chicago Pneumatic CPLT V15 W Sivas
Chicago Pneumatic CPLT V15 İstanbul
GENERAC İstanbul
Chicago Pneumatic CPLT V15 İstanbul
WACKER NEUSON - LTN6LV 5.66 kva 9 metre İstanbul
WACKER NEUSON - LTN6LV 5.66 kva 9 metre İstanbul
Chicago Pneumatic CPLB 6 LED Bursa
WACKER NEUSON - LTN6LV 5.66 kva 9 metre Kocaeli
GENERAC Manisa
WACKER NEUSON - LTN6LV 5.66 kva 9 metre Adana
Palme PK4022 10 kva 9 metre Manisa
WACKER NEUSON - LTN6LV 5.66 kva 9 metre Ankara
Palme PK1600D 5.5 kva 6 metre Ankara
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Aydınlatma Kulesi Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık aydınlatma kulesi arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Aydınlatma Kulesi Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri aydınlatma kulesi sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Aydınlatma Kulesi Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Aydınlatma Kulesi sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve aydınlatma kulesi sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Aydınlatma Kulesi Arayanlar

Adana'da 1 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 1-12 Ay
Adana, Merkez' de kurumsal firma tarafından kullanılacak, kendinden jeneratörlü 220V güç üretebilen, yakıt deposu olan ... Devamı

1 firma teklif verdi 06 Haziran 2023

Kocaeli'de 3 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 1 gün
Merhaba, Kocaeli'de gerçekleşecek olan düğünümde 300 m² açık alanı aydınlatmak için ışığa ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz?

22 Mayıs 2023

Niğde'de 1 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 3 Ay
Niğde, Bor ilçesinde GES şantiyesinde kullanılacak, 5kw-6kw kapasiteli aydınlatma kulesi kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 28 Mart 2023

Hatay'da 4 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 1 Ay
Hatay, Antakya ilçesinde deprem konteyner kent alanında kullanılacak, 5kw kapasiteli, 7.5m yüksekliğinde 4 adet aydınlatma kulesi kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 27 Mart 2023

Hatay'da 6 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 7+7 Gün
Hatay' da kurumsal firma tarafından deprem bölgesinde kullanılacak, Generac MLT6SMDS muadili aydınlatma kulesi kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 21 Şubat 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 2 Ay
İstanbul, Avrupa Yakası Kasımpaşa ilçesinde cami şantiyesinde kullanılacak, aydınlatma kulesi kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 01 Şubat 2023

Kastamonu'da 1 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 3 Ay
Kastamonu, Hanönü'nde baraj inşaatında 4000m² - 600m² arasında alanı aydınlatmada kullanılacak, aydınlatma kulesi kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 20 Ocak 2023

Kastamonu'da 2 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 1 Ay
Kastamonu Hanönü'ndeki projemizde kullanılmak üzere, 1 ay süre için 2 adet Dizel Aydınlatma kulesine ihtiyacımız olacaktır. Konuyla ilgili fiyat teklifinizi rica ederiz.

09 Ocak 2023

Aksaray'da 8 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 21 Gün
Aksaray' da kurumsal firma tarafından kırsal kesimde yabancı dizi setinde kullanılacak, 8 adet aydınlatma kulesi kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 15 Aralık 2022

Adana'da 2 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 2 Ay
Adana, Yumurtalık ilçesinde İsken Enerji Santralinde kullanılacak, 5.5 kVA kapasiteli 2 adet aydınlatma kulesi kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 22 Kasım 2022

Bilecik'de 3 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 2-3 Ay
Bilecik, Söğüt ilçesinde altın madeni tesisi yapımında araziyi aydınlatma işinde kullanılacak, 9m-10m arası yüksekliğe ulaşabilen 3 adet aydınlatma kulesi kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 19 Eylül 2022

Bursa'da 5 Adet Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

Süre: 1 Ay
Bursa, İznik ilçesinde Dünya Göçebe Oyunları alanında kullanılacak, 7.5m - 8m yüksekliğe ulaşabilen, led olmayan, 5 adet aydınlatma kulesi kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 30 Ağustos 2022

Aydınlatma Kulesi (ışık kulesi) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Aydınlatma Kulesi ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık aydınlatma kuleleri (ışık kulesi) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Aydınlatma Kulesi banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Aydınlatma Kulesi Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık aydınlatma kulesi fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Aydınlatma Kuleleri için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler aydınlatma kulesi (ışık kulesi) kiralama süresi boyunca; aydınlatma kulesi kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama aydınlatma kulesi operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe aydınlatma kuleleri ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Aydınlatma Kulesi yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Aydınlatma Kulesi (ışık kulesi) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Aydınlatma Kulesi satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra aydınlatma kuleleri genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar aydınlatma kulesi satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Aydınlatma Kulesi satış riski ortadan kalkar.

Aydınlatma Kulesi Nedir ?

Aydınlatma kulesi; devamlı olmayan aydınlatma ihtiyacınızı hızlı giderebilen mobil bir iş ekipmanıdır. Genellikle gece yapılan kurulum işleri, spor etkinlikleri, konserler, şantiyeler ve diğer etkinliklerde tercih edilen pratik aydınlatma kaynaklarıdır.

Bu kuleler, güneş ışığına benzer aydınlatma gücü sayesinde kesintisiz ışık sağlar. Yol ve köprü inşaatları, beton döküm işlemleri gibi kesinti olmaması gereken gece çalışmalarında tercih edilir. Hidrolik aydınlatma kulesi, halojen projektörlü aydınlatma kulesi, manuel aydınlatma kulesi ve metal halid projektörlü aydınlatma kulesi gibi çeşitleri vardır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık aydınlatma kulesi (ışık kulesi) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak aydınlatma kulesi kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Aydınlatma Kulesi Kullanım Alanları

 • Gece yapılan kurulum işleri
 • Spor etkinlikleri
 • Konserler
 • Şantiyeler
 • Beton döküm işlemleri
 • Yol ve köprü inşaatları
 • Sivil savunma hizmetlerinde

Aydınlatma Kulesi Markaları

Kiralık Aydınlatma Kulesi Arıyor Musunuz?