Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı Kiralama

Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla tırmanır tip beton dağıtıcı kiralamanın keyfini yaşayın.

Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
ATABEY Ankara
2018 Antalya
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık tırmanır tip beton dağıtıcı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri tırmanır tip beton dağıtıcı sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve tırmanır tip beton dağıtıcı sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı Arayanlar

Ankara'da 1 Adet Kiralık Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı Aranıyor

Süre: 12 Aylık
Ankara Etimesgut'da kurumsal bir inşaat firmasında kullanılmak üzere 1 adet tırmanır tip beton dağıtıcı 12 aylık kiral... Devamı

2 firma teklif verdi 15 Nisan 2019

Ankara'da 1 Adet Kiralık Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı Aranıyor

Süre: 6 ay
Ankara Keçiören’de 33 katlı bina inşaatında şuan 4. kattayız 6. katta itbaren çalıştırılacak 22 metre bomlu tırmanır ti... Devamı

30 Nisan 2018

Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı (sabit beton dağıtıcı) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık tırmanır tip beton dağıtıcılar (sabit beton dağıtıcı) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık tırmanır tip beton dağıtıcı fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Tırmanır Tip Beton Dağıtıcılar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler tırmanır tip beton dağıtıcı (sabit beton dağıtıcı) kiralama süresi boyunca; tırmanır tip beton dağıtıcı kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama tırmanır tip beton dağıtıcı operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe tırmanır tip beton dağıtıcılar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı (sabit beton dağıtıcı) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra tırmanır tip beton dağıtıcılar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar tırmanır tip beton dağıtıcı satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı satış riski ortadan kalkar.

Nasıl Çalışır ?

Şehrinize sabit beton dağıtıcı kiralayan firmalardan yıllık, aylık, haftalık veya günlük fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve ihtiyacınız olan sabit beton dağıtıcıyı (tırmanır tip beton dağıtıcı) uygun fiyatlarla kiralamanın keyfini yaşayın.

Kiralık Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı Arıyor Musunuz?