Reach Truck Kiralama

Reach Truck kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla reach truck kiralamanın keyfini yaşayın.

Reach Truck Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
Linde R16 Bursa
Jungheinrich ETV C16/C20 İstanbul
Linde R16 İstanbul
Jungheinrich ETV/ETM 214/216 İstanbul
Jungheinrich ETV C16/C20 Kocaeli
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Reach Truck Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık reach truck arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Reach Truck Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri reach truck sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Reach Truck Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Reach Truck sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve reach truck sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Reach Truck Arayanlar

Çanakkale'de 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 3 AYLIK
Çanakkale’de çalıştırmak üzere 1 adet Reach Truck 3 aylık kiralanacaktır

15 Eylül 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 12 aylık
İstanbul Hadımköy'de Depo içerisinde kullanılacak 13-15 mt. asansörlü 1500-2000 KG kapasiteli 1 adet reach truck 12 aylık kiralanacaktır.

24 Ocak 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 15 günlük
İstanbul Silivri'de fabrikada dar koridorda çalıştırılmak üzere (raf arası 2,85 mt) Kaldırma Yüksekliği : 5,50 mt , Ağı... Devamı

22 Kasım 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 12 aylık
İstanbul Arnavutköy'de fabrika içinde dar koridorda çalışacak 1 adet reach truck forklift 12 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 12 Kasım 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul Beylikdüzü'nde 500-600 kg paletlerin bir üst kata çıkarılması işinde çalıştırılmak üzere 1 adet Forklift Reach Truck 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

27 Eylül 2019

Ankara'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: En az 1 yıllık
Ankara Kazan'da bulunan Lojistik Üssü'nde 5 kat paletli depoda 11 metre kaldırabilecek 3 ton kapasiteli bir adet reach ... Devamı

16 Ekim 2018

İzmir'de 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 10 gün
İzmir Menderes'te Ülker bayisi deposunda raf kurulumu için 9,5 mt kaldırma kapasiteli 1 adet reach truck 10 günlük kiralanacaktır. Acil olarak aranmaktadır.

28 Ağustos 2018

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 1 hafta
Kocaeli Başiskele'de Fabrika deposunda raflara malzeme koymak için 8 metre kapasiteli 1 adet Reach Truck 1 haftalık kir... Devamı

23 Temmuz 2018

Antalya'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 1 ay
Antalya'da 6,5 mt. yükseklikte raf kurulumu için 1 ay süreli reach truck ihtiyacımız vardır. Nakliye işveren tarafından karşılanacak. Kiralama 23 Şubat'ta başlayacaktır.

1 firma teklif verdi 21 Şubat 2018

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 48 ay
Gebze Güzeller OSB'de fabrika içinde kullanılmak üzere 1 adet 1.400 kg kapasiteli akülü reach truck (dar koridor foklif... Devamı

3 firma teklif verdi 28 Kasım 2017

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 1 ay
Gebze'de çelik bina güçlendirme işi için Yaklaşık 250 kg yükü, 4.000 mm kaldırma kapasitesi olan reach truck kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 26 Şubat 2017

Reach Truck (dar koridor forklifti, yan forklift) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Reach Truck ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık reach truck (dar koridor forklifti, yan forklift) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Reach Truck banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Reach Truck Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık reach truck fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Reach Truck için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler reach truck (dar koridor forklifti, yan forklift) kiralama süresi boyunca; reach truck kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama reach truck operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe reach truck ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Reach Truck yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Reach Truck (dar koridor forklifti, yan forklift) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Reach Truck satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra reach truck genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar reach truck satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Reach Truck satış riski ortadan kalkar.

Reach Truck Nedir ?

Genellikle dar çalışma alanlarındaki operasyonlarda tercih edilen ve akü ile çalışan bir forklift çeşitidir. Diğer forkliftlere göre çok yükseğe yük (palet & sepet) kaldırabilirler.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık reach truck (dar koridor forklifti) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak reach truck kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Reach Truck Kullanım Alanları

 • Düz zeminlerde mal taşıma ve kaldırma
 • Yükler istifleme
 • Boşaltma
 • Uzun bir mesafeye taşıma

Reach Truck Markaları

Kiralık Reach Truck Arıyor Musunuz?