Reach Truck Kiralama

Reach Truck kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla reach truck kiralamanın keyfini yaşayın.

Reach Truck Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
Jungheinrich ETV/ETM 214/216 İzmir
Jungheinrich ETV/ETM 214/216 İstanbul
Jungheinrich ETV C16/C20 Kocaeli
Jungheinrich ETV C16/C20 İstanbul
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Reach Truck Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık reach truck arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Reach Truck Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri reach truck sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Reach Truck Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Reach Truck sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve reach truck sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Reach Truck Arayanlar

Antalya'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 12 Ay
Antalya, OSB'de bulunan fabrika içerisinde diyaliz makinası sıvısı taşımada kullanılacak, 1T kapasiteli, operatörsüz reach truck kiralanacaktır.

08 Ocak 2024

Konya'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 4-5 Ay
Konya, Merkez' de OSB' de kurumsal firma tarafından sıvı ve toz deterjan olan paletli malzemeleri raflara yerleştirmede... Devamı

06 Kasım 2023

Konya'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 5 Ay
Konya, Selçuklu ilçesinde imalat deposunda malzeme istiflemede kullanılacak, 1.6T veya 2T arası kapasiteli, operatörsüz, elektrikli reach truck kiralanacaktır.

07 Ağustos 2023

İzmir'de 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 12 Ay
İzmir, Torbalı' da yedek parça deposunda 1.5t kaldıran 8m-8.5m yüksekliği olan günlük 12 saat çalışacak.. REMAR OTOMOTİV A.Ş 8,5 MT 1,5 TON REACH TRUCK AKÜLÜ

25 Temmuz 2023

Malatya'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 12 Ay
Malatya, Yeşilyurt II.OSB' de kurumsal firma tarafından 5000m² kapalı alanda istiflemede kullanılacak, 6.5m-7m arası yü... Devamı

09 Mayıs 2023

Çankırı'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 1 Ay
Çankırı, Yakınkent OSB' de fabrika içerisinde kullanılacak, 1.5T kapasiteli, 8m yüksekliğe ulaşabilen, operatörlü/operatörsüz reach truck kiralanacaktır.

31 Mart 2023

İzmir'de 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 6-9 Ay
İzmir, Kemalpaşa' da kurumsal firma tarafından kapalı depo içerisinde elektronik parça istiflemede kullanılacak, Junghe... Devamı

13 Şubat 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 1 Ay
İstanbul, Anadolu Yakası Kurtköy bölgesinde kurumsal firma tarafından ilaç fabrikasında kullanılacak, 13m yüksekliğe ul... Devamı

09 Şubat 2023

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 12 Ay
Balıkesir, Bandırma ilçesinde kurumsal firma tarafından OSB' de hammadde ve mamul depolarımızda kullanılacak, max. 4.26... Devamı

1 firma teklif verdi 22 Eylül 2022

Adana'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 6 Ay
Adana ilinde kurumsal firma tarafından OSB fabrika ambarda çalıştırılmak üzere, 1400kg, 5600mm, operatörsüz reach truck kiralanacaktır.

24 Ağustos 2022

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 1 Ay
İstanbul, Avrupa Yakası Esenyurt ilçesinde gümrüklü sahada kullanılacak, Jungheinrich ETV/ETM 214/216 muadili, operatörsüz Reach Truck kiralanacaktır.

23 Ağustos 2022

Tekirdağ'da 2 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 1 yıllık
Tekirdağ’da çalıştırılmak üzere 2 adet Reach Truck / Jungheinrich ETM214/ Triplex 3 Kademe Asansör 5600 mm / 1400 Kg / 12 AYLIK kiralanacaktır

14 Şubat 2022

Reach Truck (dar koridor forklifti, yan forklift) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Reach Truck ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık reach truck (dar koridor forklifti, yan forklift) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Reach Truck banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Reach Truck Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık reach truck fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Reach Truck için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler reach truck (dar koridor forklifti, yan forklift) kiralama süresi boyunca; reach truck kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama reach truck operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe reach truck ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Reach Truck yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Reach Truck (dar koridor forklifti, yan forklift) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Reach Truck satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra reach truck genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar reach truck satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Reach Truck satış riski ortadan kalkar.

Reach Truck Nedir ?

Genellikle dar çalışma alanlarındaki operasyonlarda tercih edilen ve akü ile çalışan bir forklift çeşitidir. Diğer forkliftlere göre çok yükseğe yük (palet & sepet) kaldırabilirler.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık reach truck (dar koridor forklifti) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak reach truck kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Reach Truck Kullanım Alanları

 • Düz zeminlerde mal taşıma ve kaldırma
 • Yükler istifleme
 • Boşaltma
 • Uzun bir mesafeye taşıma

Reach Truck Markaları

Kiralık Reach Truck Arıyor Musunuz?