Reach Truck Kiralama

Reach Truck kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla reach truck kiralamanın keyfini yaşayın.

Reach Truck Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
Jungheinrich ETV/ETM 214/216 İstanbul
Jungheinrich ETV C16/C20 Kocaeli
Jungheinrich ETV C16/C20 İstanbul
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Reach Truck Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık reach truck arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Reach Truck Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri reach truck sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Reach Truck Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Reach Truck sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve reach truck sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Reach Truck Arayanlar

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 3 aylık
İstanbul'da çalıştırılmak üzere 1 adet 4 yönlü reach truck 3 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

17 Kasım 2021

İzmir'de 2 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 2 yıllık
İzmir’de mobilya depolamada kullanılacak 10,5 - 11 mt yüksekliğe çıkabilen asansöre sahip 2 adet reach truck 2 yıllık kiralanacaktır

27 Temmuz 2021

Konya'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 3 Aylık
Konya 3. OSB de Fabrika içerisinde çalışacak, 1400 Kg ve 7 mt kapasiteli 1 adet Reach Truck 3 aylık kiralanacaktır. İş 01 Mayıs 2021 tarihinde başlayacaktır.

27 Nisan 2021

İzmir'de 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 12 aylık
İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde Fabrika deposu içerisinde kullanım için Min. 1,7 Ton Kaldırma, 7300 mm Yüksekl... Devamı

24 Mart 2021

Şanlıurfa'da 2 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 1,5 aylık
Urfada Fabrikada çalıştırılmak üzere 15 Mart – 01 Mayıs arası 1 adet Reach Truck 1 adet Platformlu Akülü Transpalet ... Devamı

05 Şubat 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 15 günlük
İstanbul Esenyurt'da fabrikada kullanılmak üzere 9 metre kaldıracak 1 adet reach truck 15 günlük operatörsüz olarak kiralanacaktır.

04 Şubat 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 12 AYLIK
İstanbul’da 7 m kadar kaldırabilen, palet yük ağırlıkları max. 380-400 kg olan, palet ebatları standart euro palet 80*1... Devamı

11 Ocak 2021

Tekirdağ'da 3 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 2 Hafta
Kurumsal bir firmanın Tekirdağ Çerkezköy'deki tesislerinde 8.01.2021 Tarihlerinde kullanılmak üzere 2 tonluk 6-7 Metre ... Devamı

15 Aralık 2020

Tekirdağ'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 1 AYLIK
TEKİRDAĞ'DA KURUMSAL BİR PLASTİK FİRMASINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 12 METRE YÜKSEKLİKTE 1225 KG YÜK KAPASİTESİ OLAN 1 ADET... Devamı

10 Aralık 2020

Çanakkale'de 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 3 AYLIK
Çanakkale’de çalıştırmak üzere 1 adet Reach Truck 3 aylık kiralanacaktır

15 Eylül 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 12 aylık
İstanbul Hadımköy'de Depo içerisinde kullanılacak 13-15 mt. asansörlü 1500-2000 KG kapasiteli 1 adet reach truck 12 aylık kiralanacaktır.

24 Ocak 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Reach Truck Aranıyor

Süre: 15 günlük
İstanbul Silivri'de fabrikada dar koridorda çalıştırılmak üzere (raf arası 2,85 mt) Kaldırma Yüksekliği : 5,50 mt , Ağı... Devamı

22 Kasım 2019

Reach Truck (dar koridor forklifti, yan forklift) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Reach Truck ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık reach truck (dar koridor forklifti, yan forklift) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Reach Truck banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Reach Truck Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık reach truck fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Reach Truck için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler reach truck (dar koridor forklifti, yan forklift) kiralama süresi boyunca; reach truck kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama reach truck operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe reach truck ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Reach Truck yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Reach Truck (dar koridor forklifti, yan forklift) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Reach Truck satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra reach truck genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar reach truck satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Reach Truck satış riski ortadan kalkar.

Reach Truck Nedir ?

Genellikle dar çalışma alanlarındaki operasyonlarda tercih edilen ve akü ile çalışan bir forklift çeşitidir. Diğer forkliftlere göre çok yükseğe yük (palet & sepet) kaldırabilirler.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık reach truck (dar koridor forklifti) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak reach truck kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Reach Truck Kullanım Alanları

 • Düz zeminlerde mal taşıma ve kaldırma
 • Yükler istifleme
 • Boşaltma
 • Uzun bir mesafeye taşıma

Reach Truck Markaları

Kiralık Reach Truck Arıyor Musunuz?