Mini Damperli Kamyon Kiralama

Mini Damperli Kamyon kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla mini damperli kamyon kiralamanın keyfini yaşayın.

Mini Damperli Kamyon Sahibi Firmalar


Model Şehir Araç Adeti
Isuzu Ankara
Dodge Ankara
Isuzu Antalya
Mitsubishi FE 859E Bursa
Mitsubishi FE 659E Erzurum
Isuzu Mersin
Mitsubishi FE 859E İstanbul
Mitsubishi FE 304 İstanbul
Mitsubishi FE 639 İstanbul
Mitsubishi FE 659F İstanbul
Mitsubishi FE 730 İstanbul
Mitsubishi FE 839 İstanbul
Isuzu İstanbul
Dodge İstanbul
HİNO İstanbul
Hundai h 100 İzmir
Ford 1832 Çift Kabinli (8 Tonluk) Kayseri
Isuzu Kahramanmaraş
Dodge Trabzon
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mini Damperli Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mini damperli kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mini Damperli Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mini damperli kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mini Damperli Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mini Damperli Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mini damperli kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Mini Damperli Kamyon Arayanlar

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 3 yıllık
İstanbul Başakşehir'de site içerisinde malzeme getirip götürme işinde çalıştırılmak üzere 1 adet mini damperli kamyon 3 yıllık şoförsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 26 Haziran 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 6 AYLIK
İSTANBULDA HARFİYAT YAPABİLECEK MİNİMUM 5 TONLUK 1 ADET MİNİ DAMPERLİ KAMYON 6 AYLIK ŞOFÖRSÜZ OLARAK KİRALANACAKTIR.

1 firma teklif verdi 22 Haziran 2020

İzmir'de 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 4 aylık
İzmir Aliağa'da petkim içerisindeki iki inşaat arasında malzeme taşıma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet mini damperli ... Devamı

1 firma teklif verdi 14 Mayıs 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 12 aylık
İstanbul Avrupa yakasında mobilya kesim firmalarından çuvallanmış MDF ve sunta parçalarının sevkiyatı işinde çalıştırı... Devamı

1 firma teklif verdi 02 Şubat 2020

Adana'da 2 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 12 aylık
Adana merkezde lojistik firmasında çalıştırılmak üzere 2016 model ve üzeri 7-8 tonluk 2 adet mini damperli kamyon 12 aylık şoförsüz olarak kiralanacaktır.

27 Aralık 2019

İstanbul'da 9 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 3 aylık
İstanbul'da beldelerde çalıştırılmak 8 adet 7 m3 1 adet 3 m3 toplam 9 adet mini damperli kamyon 3 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 19 Aralık 2019

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: En az 6 ay
Kocaeli Gebze şantiyesinde elektrik direk montaj ve demontaj işlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet mini damperli kamyon ... Devamı

08 Aralık 2019

İstanbul'da 16 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: En az 12 aylık
İstanbul Silivri Belediyesinde çalıştırılmak üzere 2005 model ve üzeri evrakları tam 16 adet mini damperli kamyon 12 ay... Devamı

1 firma teklif verdi 28 Kasım 2019

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 12 aylık
Balıkesir ve ilçelerinde saman ve paket slaj vs taşıma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet mini damperli kamyon 12 aylık şoförsüz olarak kiralanacaktır.

11 Kasım 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 12 aylık
İstanbul Arnavutköy'de hurda malzeme işinde çalıştırılmak üzere Maximum 7 tonluk 1 adet mini damperli kamyon 12 aylık şoförsüz olarak kiralanacaktır.

12 Eylül 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 3 Aylık
İstanbul Bahçeşehir'de site içerisinde çöp toplama işinde çalıştırılmak üzere 1 adet mini damperli kamyon 3 aylık şoför... Devamı

1 firma teklif verdi 10 Eylül 2019

İstanbul'da 2 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 3 ay
İstanbul Avrupa Yakasında metro tüneli projesinde, TÜNEL İÇERİSİNDE çalıştırılmak üzere 2 adet mini damperli kamyon 3 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 03 Eylül 2019

Mini Damperli Kamyon (çöp kamyonu) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Mini Damperli Kamyon ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık mini damperli kamyonlar (çöp kamyonu) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Mini Damperli Kamyon banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Mini Damperli Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık mini damperli kamyon fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Mini Damperli Kamyonlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler mini damperli kamyon (çöp kamyonu) kiralama süresi boyunca; mini damperli kamyon kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama mini damperli kamyon şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe mini damperli kamyonlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Mini Damperli Kamyon yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Mini Damperli Kamyon (çöp kamyonu) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Mini Damperli Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mini damperli kamyonlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar mini damperli kamyon satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Mini Damperli Kamyon satış riski ortadan kalkar.

Mini Damperli Kamyon Nedir ?

Mini damperli kamyonlar, kasa kısmının kum, hafif inşaat malzemeleri vb. maddeleri taşımaya elverişli olmasından dolayı özellikle inşaat sektöründe ve çöp taşıma işlerinde oldukça yaygın olarak tercih edilen iş makinalarıdır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık mini damperli kamyon (çöp kamyonu) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak mini damperli kamyon kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Mini Damperli Kamyon Kullanım Alanları

 • Çöp taşımada
 • Hafif inşaat malzemesi taşımada

Mini Damperli Kamyon Markaları

Kiralık Mini Damperli Kamyon Arıyor Musunuz?