Mini Damperli Kamyon Kiralama

Mini Damperli Kamyon kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla mini damperli kamyon kiralamanın keyfini yaşayın.

Mini Damperli Kamyon Sahibi Firmalar


Model Şehir Araç Adeti
Isuzu Ankara
Dodge Ankara
Isuzu Antalya
Mitsubishi FE 859E Bursa
Mitsubishi FE 859E İstanbul
Mitsubishi FE 304 İstanbul
Mitsubishi FE 639 İstanbul
Mitsubishi FE 659F İstanbul
Mitsubishi FE 730 İstanbul
Mitsubishi FE 839 İstanbul
Isuzu İstanbul
Dodge İstanbul
Ford 1832 Çift Kabinli (8 Tonluk) Kayseri
Isuzu Kahramanmaraş
Dodge Trabzon
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mini Damperli Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mini damperli kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mini Damperli Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mini damperli kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mini Damperli Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mini Damperli Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mini damperli kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Mini Damperli Kamyon Arayanlar

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul Esenler'de otopark inşaatı için binanın içinde hareket edebilen 1,5 m3 beton taşıyabilen mini damperli kamyon ... Devamı

14 Haziran 2019

Artvin'de 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 2 aylık
Artvin Şavşat'ta çimento, kum, kereste taşıma işinde çalıştırılmak üzere 3-5 ton arası yan karoseri açılan, arka devirm... Devamı

11 Haziran 2019

İstanbul'da 10 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 6 aylık
İstanbul Silivri'de belediye işlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet mini damperli kamyon 6 aylık şoförsüz olarak kiralan... Devamı

10 Haziran 2019

Tekirdağ'da 3 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 4 aylık
Tekirdağ il sınırları içerisinde belediye işlerinde çalıştırılmak üzere 2012 model ve üstü 3 adet 6 teker mini damperli... Devamı

29 Mayıs 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 3 Aylık
İstanbul'da TÜBİTAK projesinde atık toplama işinde çalıştırılmak üzere 1 adet mini damperli kamyon 3 aylık şoförsüz olarak kiralanacaktır. Ödeme aylık nakit olacaktır.

06 Mayıs 2019

Mersin'de 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 3 aylık
Mersin Gülnar ilçesi Büyükeceli köyü'nde, Rusya ortaklı ana yüklenici firma tarafından yapımı devam etmekte olan Akkuyu... Devamı

28 Mart 2019

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 20 aylık
Kocaeli Gebze’de belediyenin işlerinde çalıştırılacak 1 adet mini damperli kamyon 20 aylık şoförsüz olarak kiralanacakt... Devamı

1 firma teklif verdi 18 Mart 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 3 aylık
İstanbul Kadıköy’de belediyenin aydınlatma direkleri bakım işi için 1 adet Mini Damperli Kamyon 3 aylık şoförsüz olarak... Devamı

1 firma teklif verdi 14 Mart 2019

İstanbul'da 2 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 1 yıllık
İstanbul Fatih'te tarihi yarımadada belediyenin işlerinde çalıştırılacak 2 adet Mini Damperli Kamyon 1 yıllık kiralanacaktır. Kiralama şoförlü veya şoförsüz olabilir.

3 firma teklif verdi 13 Mart 2019

Eskişehir'de 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 22 aylık
Eskişehir'de kurumsal maden işletmesinin çevre atık çöp toplama işinde çalışacak Isuzu Npr8 veya muadili 1 adet Mini Da... Devamı

1 firma teklif verdi 05 Mart 2019

Adana'da 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 9 Aylık
Adana'da Peyzaj işinde malzeme taşıyacak 1 adet mini damperli kamyon 9 aylık şoförsuz olarak kiralanacaktır. İş 01 Nisa... Devamı

19 Şubat 2019

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: En az 3 aylık
Balıkesir Havran’da bulunan Altın Madeni Ocağında çöp toplama vs.işlerinde çalışacak 1 adet küçük damperli kamyon en az... Devamı

31 Ocak 2019

Mini Damperli Kamyon (çöp kamyonu) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Mini Damperli Kamyon ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık mini damperli kamyonlar (çöp kamyonu) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Mini Damperli Kamyon banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Mini Damperli Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık mini damperli kamyon fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Mini Damperli Kamyonlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler mini damperli kamyon (çöp kamyonu) kiralama süresi boyunca; mini damperli kamyon kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama mini damperli kamyon şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe mini damperli kamyonlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Mini Damperli Kamyon yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Mini Damperli Kamyon (çöp kamyonu) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Mini Damperli Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mini damperli kamyonlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar mini damperli kamyon satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Mini Damperli Kamyon satış riski ortadan kalkar.

Mini Damperli Kamyon Nedir ?

Mini damperli kamyonlar, kasa kısmının kum, hafif inşaat malzemeleri vb. maddeleri taşımaya elverişli olmasından dolayı özellikle inşaat sektöründe ve çöp taşıma işlerinde oldukça yaygın olarak tercih edilen iş makinalarıdır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık mini damperli kamyon (çöp kamyonu) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak mini damperli kamyon kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Mini Damperli Kamyon Kullanım Alanları

 • Çöp taşımada
 • Hafif inşaat malzemesi taşımada

Mini Damperli Kamyon Markaları

Kiralık Mini Damperli Kamyon Arıyor Musunuz?