Samsun'da Kiralık Mini Damperli Kamyon

Samsun'da ve Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık mini damperli kamyon kiralamak için fiyat teklifi alın.

Samsun ve Karadeniz Bölgesinde Mini Damperli Kamyon Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
2017 EMR**** (#9356) Samsun
Fiyat Teklifi Alın
1994 Akç**** (#4282) Trabzon
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mini Damperli Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mini damperli kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mini Damperli Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mini damperli kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mini Damperli Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mini Damperli Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mini damperli kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Samsun ve Karadeniz Bölgesinde Kiralık Mini Damperli Kamyon Arayanlar

Trabzon'da 2 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 2 aylık
Trabzon’da çalıştırılmak üzere 2 adet mini damperli kamyon 2 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır

2 firma teklif verdi 03 Şubat 2022

Trabzon'da 2 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 6 AYLIK
TRABZON ŞEHİR HASTANESİNDE ÇALIŞACAK 6 TON KAPASİTELİ KIRICILI 2 ADET PALETLİ MİNİ EKSKAVATÖR 6 AYLIK OPERATÖRLÜ OLARAK KİRALANACAKTIR.

03 Kasım 2021

Artvin'de 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 2 aylık
Artvin Şavşat'ta çimento, kum, kereste taşıma işinde çalıştırılmak üzere 3-5 ton arası yan karoseri açılan, arka devirm... Devamı

11 Haziran 2019

Samsun Kiralık Mini Damperli Kamyon

  • Samsun Kiralık Mini Damperli Kamyon için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Samsun'da aylık kiralık mini damperli kamyonlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Samsun Mini Damperli Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Samsun'da kiralık mini damperli kamyon fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Samsun'da mini damperli kamyon kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Mini Damperli Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mini damperli kamyonlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Samsun ikinci el mini damperli kamyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Samsun'da mini damperli kamyon kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Samsun'da Kiralık Mini Damperli Kamyon Arıyor Musunuz?