Paletli Vinç Kiralama

Paletli Vinç kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla paletli vinç kiralamanın keyfini yaşayın.

Paletli Vinç Sahibi Firmalar


Model Kapasite Dikey Uzunluk Şehir Makina Adeti
Liebherr HS843HD Ankara
NCK Olympus HC170 170-200 ton Ankara
LINKBENT118 1990 MODEL Ankara
Ruston RB30 30 ton 21 metre Bursa
Liebherr HS843HD Bursa
Liebherr LR1160 Bursa
FUWA QD50 Gaziantep
American 5300 70 ton 28 metre Mersin
Ruston RB30 30 ton 21 metre İstanbul
TEREX 100 TON İstanbul
22'lik Ruston paletli sallama vinç İstanbul
American 5300 70 ton 28 metre İstanbul
Hitachi KH180-5 İstanbul
NCK Olympus HC50 İstanbul
Ruston 22'lik Paletli Sallama Vinç İstanbul
LINKBENT118 1990 MODEL İstanbul
FUWA QUY50D İstanbul
FUWA QD50 İstanbul
Sennebogen Kocaeli
NCK Olympus HC50 Kocaeli
XCMG QUY 80 Samsun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Paletli Vinç Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık paletli vinç arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Paletli Vinç Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri paletli vinç sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Paletli Vinç Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Paletli Vinç sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve paletli vinç sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Paletli Vinç Arayanlar

Artvin'de 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 2 yıllık
Artvin Hopa liman işletmesinde iş makinesi kiralama sözleşmesi bitmiş durumda olan 2015 model 835 r special sennebogen ... Devamı

05 Ocak 2021

Rize'de 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 2 aylık
Rize Havalimanı şantiyesinde çalıştırılmak üzere 50 ton üzeri, kafes bomlu, serbest dönüşlü 1 adet paletli vinç 2 aylık operatörlü ACİL olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 03 Aralık 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 1.5 aylk
İstanbul'da katı atık geri dönüşüm fabrikasında kullanılmak üzere 1 adet paletli vinç 1.5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 01 Aralık 2020

Kastamonu'da 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 6 aylık
Kastamonu’da 30 tonluk mermer blokları gemiye yükleme işinde çalıştırılmak üzere 1 adet paletli vinç 6 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır

26 Kasım 2020

Aydın'da 2 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 3 Aylık
Aydın Devlet Su İşleri, Büyük Menderes Nehri dere yatağı düzenleme işinde çalıştırılmak üzere 2 adet paletli vinç (sallama vinç) 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 29 Ekim 2020

Adana'da 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 1 AYLIK
ADANA CEYHAN'DA Q 80 CM ÇAPINDA TAŞ KAZIK İMALATINDA ÇALIŞACAK TOKMAK VE VİBROSU OLAN (tokmak ağırlığı minimum 350 kg) ... Devamı

1 firma teklif verdi 21 Ekim 2020

Mersin'de 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 12 aylık
Mersin Silifkede'de inşaat alanında çalıştırılmak üzere 50-100 ton arası kapasiteli 1 adet paletli vinç 12 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır

2 firma teklif verdi 09 Ekim 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul Arnavutköyde bir şantiyede fore kazık makinası önünde çalışacak 30-40 tonluk 1 det paletli vinç 1 aylık operat... Devamı

3 firma teklif verdi 08 Eylül 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 2 aylık
İstanbul'da 30 ton kapasiteli, 24-30 mt min. bom mesafeli, az yakıt sarfiyatı olan 1 adet paletli vinç 2 aylık operatör... Devamı

2 firma teklif verdi 24 Ağustos 2020

Sivas'da 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: En az 4 aylık
Sivas'da heyelan önleyici yol şantiyemizde Fore Kazık makinaları önünde çalışacak 8 ton ağırlıktaki demirlerde kullanıl... Devamı

2 firma teklif verdi 28 Temmuz 2020

Adıyaman'da 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 18 aylık
Adıyaman'da çalışmak üzere 1 adet paletli vinç 18 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 08 Temmuz 2020

Çanakkale'de 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 1 aylık
Çanakkale'de Kül havuzu hacim genişletme çalışmaları kapsamında kullanılmak üzere 1 adet paletli vinç 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 19 Haziran 2020

Paletli Vinç (sallama vinç) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Paletli Vinç ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık paletli vinçler (sallama vinç) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Paletli Vinç banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Paletli Vinç Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık paletli vinç fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Paletli Vinçler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler paletli vinç (sallama vinç) kiralama süresi boyunca; paletli vinç kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama paletli vinç operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe paletli vinçler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Paletli Vinç yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Paletli Vinç (sallama vinç) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Paletli Vinç satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra paletli vinçler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar paletli vinç satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Paletli Vinç satış riski ortadan kalkar.

Paletli Vinç Nedir ?

Sallama vinç de denilen bu tür vinçlerde, tekerlikli mobil vinçlerin kaldıramadığı veya zorlandığı yerlerde, palet yardımı ile hassas ve yumuşak zeminlerde rahat kullanılabilen iş makinalarıdır.
 
Paletli vinçler, hareket edebilmek için lastikli tekerlek yerine paletlerini kullanırlar ve genellikle kafes bomludurlar. En önemli özelliği, üzerine yük aldıkran sonrada hareket edebilmesidir. Mobil vinçlere göre performansları daha iyidir ve benzer kapasitelere sahip bu vinçlerden mobil vinclerin kaldıramadığı yükleri paletli vinçler kaldırabilir.
 
Hareketli oldukları için sabit bir yerde çalışma gibi bir kısıtları yoktur. Paletli mobil vinçler aynı günde farklı yerlerde çalışabilirler. Diğer mobil vinç türleri; lastik tekerlekli mobil vinç ve sepetli vinçtir.
 
Paletli kafes bumlu vinçler kazıcı yükleyici, ekskavatör gibi çalışabilir. Eğer kanca yerine farklı parçalar bağlanırsa ve halat tambur sistemlerine ilave yapılır veya çıkarılırsa farklı işlere hizmet edilebilir.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık paletli vinç ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak paletli (sallama) vinç kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Paletli Vinç Kullanım Alanları

Yüksek yerlerde yapılacak inşaatlarda çok tercih edilir

Paletli Vinç Markaları

Kiralık Paletli Vinç Arıyor Musunuz?