Paletli Vinç Kiralama

Paletli Vinç kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla paletli vinç kiralamanın keyfini yaşayın.

Paletli Vinç Sahibi Firmalar


Model Kapasite Dikey Uzunluk Şehir Makina Adeti
Liebherr HS843HD Ankara
NCK Olympus HC170 170-200 ton Ankara
LINKBENT118 1990 MODEL Ankara
Ruston RB30 30 ton 21 metre Bursa
Liebherr HS843HD Bursa
Liebherr LR1160 Bursa
FUWA QD50 Gaziantep
American 5300 70 ton 28 metre Mersin
Ruston RB30 30 ton 21 metre İstanbul
TEREX 100 TON İstanbul
22'lik Ruston paletli sallama vinç İstanbul
American 5300 70 ton 28 metre İstanbul
Hitachi KH180-5 İstanbul
NCK Olympus HC50 İstanbul
Ruston 22'lik Paletli Sallama Vinç İstanbul
LINKBENT118 1990 MODEL İstanbul
FUWA QUY50D İstanbul
FUWA QD50 İstanbul
Sennebogen Kocaeli
NCK Olympus HC50 Kocaeli
XCMG QUY 80 Samsun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Paletli Vinç Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık paletli vinç arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Paletli Vinç Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri paletli vinç sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Paletli Vinç Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Paletli Vinç sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve paletli vinç sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Paletli Vinç Arayanlar

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul Arnavutköyde bir şantiyede fore kazık makinası önünde çalışacak 30-40 tonluk 1 det paletli vinç 1 aylık operat... Devamı

3 firma teklif verdi 08 Eylül 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 2 aylık
İstanbul'da 30 ton kapasiteli, 24-30 mt min. bom mesafeli, az yakıt sarfiyatı olan 1 adet paletli vinç 2 aylık operatör... Devamı

2 firma teklif verdi 24 Ağustos 2020

Sivas'da 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: En az 4 aylık
Sivas'da heyelan önleyici yol şantiyemizde Fore Kazık makinaları önünde çalışacak 8 ton ağırlıktaki demirlerde kullanıl... Devamı

2 firma teklif verdi 28 Temmuz 2020

Adıyaman'da 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 18 aylık
Adıyaman'da çalışmak üzere 1 adet paletli vinç 18 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 08 Temmuz 2020

Çanakkale'de 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 1 aylık
Çanakkale'de Kül havuzu hacim genişletme çalışmaları kapsamında kullanılmak üzere 1 adet paletli vinç 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 19 Haziran 2020

Batum, Gürcistan'da 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 6 aylık
Batum Gürcistan'da 80 -90 ton kapasiteli paletli kafes bomlu 1 adet paletli vinç 6 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 16 Haziran 2020

Kırklareli'de 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 3 haftalık
Kırklareli Lüleburgaz ilçesinde lagün temizliği (balçık temizliği) işinde çalıştırılmak üzere 1 adet paletli vinç (sall... Devamı

16 Mayıs 2020

Cezayir'de 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 12 Aylık
Türkiye'deki kurumsal bir inşaat firmasının Cezayirdeki şantiyesinde çalıştırılmak üzere, 60 ton kapasiteli evrakları t... Devamı

3 firma teklif verdi 26 Şubat 2020

Sakarya'da 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 3 aylık
Sakarya'da fore kazık kuyularına demir atma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet fore kazık makinası 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 25 Ocak 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 2 aylık
İstanbul Pendik Sabiha Gökçen Metro şantiyesinde 25 metreden malzeme çekme işinde çalıştırılmak üzere en az 25 mt halat... Devamı

1 firma teklif verdi 25 Ocak 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 2 aylık
İstanbul Pendik Sabiha Gökçen Metro inşaatı projesinde çalıştırılmak üzere 1 adet paletli sallama vinç 2 aylık operatör... Devamı

3 firma teklif verdi 23 Ocak 2020

Zonguldak'da 1 Adet Kiralık Paletli Vinç Aranıyor

Süre: 45 Günlük
Zonguldak Ereğli'de vibro ile 35 metreye 65 cm çapında boru çakıp çekecek 1 adet paletli vinç 45 günlük operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 14 Ocak 2020

Paletli Vinç (sallama vinç) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Paletli Vinç ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık paletli vinçler (sallama vinç) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Paletli Vinç banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Paletli Vinç Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık paletli vinç fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Paletli Vinçler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler paletli vinç (sallama vinç) kiralama süresi boyunca; paletli vinç kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama paletli vinç operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe paletli vinçler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Paletli Vinç yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Paletli Vinç (sallama vinç) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Paletli Vinç satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra paletli vinçler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar paletli vinç satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Paletli Vinç satış riski ortadan kalkar.

Paletli Vinç Nedir ?

Sallama vinç de denilen bu tür vinçlerde, tekerlikli mobil vinçlerin kaldıramadığı veya zorlandığı yerlerde, palet yardımı ile hassas ve yumuşak zeminlerde rahat kullanılabilen iş makinalarıdır.
 
Paletli vinçler, hareket edebilmek için lastikli tekerlek yerine paletlerini kullanırlar ve genellikle kafes bomludurlar. En önemli özelliği, üzerine yük aldıkran sonrada hareket edebilmesidir. Mobil vinçlere göre performansları daha iyidir ve benzer kapasitelere sahip bu vinçlerden mobil vinclerin kaldıramadığı yükleri paletli vinçler kaldırabilir.
 
Hareketli oldukları için sabit bir yerde çalışma gibi bir kısıtları yoktur. Paletli mobil vinçler aynı günde farklı yerlerde çalışabilirler. Diğer mobil vinç türleri; lastik tekerlekli mobil vinç ve sepetli vinçtir.
 
Paletli kafes bumlu vinçler kazıcı yükleyici, ekskavatör gibi çalışabilir. Eğer kanca yerine farklı parçalar bağlanırsa ve halat tambur sistemlerine ilave yapılır veya çıkarılırsa farklı işlere hizmet edilebilir.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık paletli vinç ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak paletli (sallama) vinç kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Paletli Vinç Kullanım Alanları

Yüksek yerlerde yapılacak inşaatlarda çok tercih edilir

Paletli Vinç Markaları

Kiralık Paletli Vinç Arıyor Musunuz?