Akülü İstif Makinası Kiralama

Akülü İstif Makinası kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla akülü istif makinası kiralamanın keyfini yaşayın.

Akülü İstif Makinası Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
Cat İzmir
Jungheinrich EJC 212/214/216/220 Kocaeli
Still EGV 216 Kocaeli
Still EGV 216 İstanbul
JUNGHEINRICH / HIGH LEVEL ORDER PİCKER İstanbul
CROWN / ESR 5000 / REACH TRUCK İstanbul
Jungheinrich EJC 212z/214z/216z İstanbul
Daewoo 2,5 TON İstanbul
Yale MS12 İstanbul
Linde L14 İstanbul
Yale MS10 İstanbul
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Akülü İstif Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık akülü istif makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Akülü İstif Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri akülü istif makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Akülü İstif Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Akülü İstif Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve akülü istif makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Akülü İstif Makinası Arayanlar

İzmir'de 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 15 günlük
İzmir Buca Begos'ta 1 ton kaldırma kapasiteli paletleri en az 2,5-3 metre kaldıracak akülü istif makinesi 15 günlük ope... Devamı

19 Kasım 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul'da gıda firmasında kullanılmak üzere 1 adet akülü istif makinesi 1 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

15 Kasım 2021

Manisa'da 3 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 2 aylık
Manisa'da çalıştırılmak üzere 3 adet akülü istif makinası 2 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

28 Eylül 2021

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 2 aylık
Kocaeli Darıca'da depoya boş koli ve bidon indir bindir işlerinde çalıştırmak üzere 1 adet akülü istif makinesi 2 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 27 Nisan 2021

İzmir'de 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 12 aylık
İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde Fabrika deposu içerisinde kullanım için Jungheinrich EJC-216 ( Minimum 1 Ton k... Devamı

1 firma teklif verdi 24 Mart 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 2 haftalık
İstanbul Bakırköy Florya'da kullanmak üzere 3.50 metre yükseklik, 600 kg kapasiteli 1 adet akülü istif makinası 15 günlük operatörsüz olarak kiralanacaktır.

11 Şubat 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 4 aylık
İstanbul Sultangazi'de market içerisinde 1000 kg yükü - 2,5 Mt yüksekliğe kaldıracak 1 adet akülü istif makinası 4 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 26 Aralık 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 12 aylık
İstanbul Tuzla Orhanlı'da kapalı alanda soğuk hava depo içerisinde çalışacak 5 metre kaldırma kapasiteli dolgu tekerlek... Devamı

19 Ekim 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 3 aylık
İstanbul İkitelli'de satış deposunda çalıştırılmak üzere 4,5 metre yükseklik, 1200 kg kaldırma kapasiteli 1 adet akülü ... Devamı

08 Ekim 2020

Adana'da 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 6 AYLIK
Adana'da çalıştırılmak üzere 1200-1400 veya 1400-1600 tonluk 1 adet akülü istif makinesı 6 aylık kiralanacaktır. adana

15 Haziran 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 12 aylık
İstanbul Pendik'de plastik firmasında 1,5 tonluk, 3 mt yükseklik kapasiteli 1 adet akülü istif makinesi 12 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

14 Mart 2020

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 3 hafta
Kocaeli Kartepe'de max 3 ton kapasiteli 3 metre yükseklik ile istif yapacak 1 adet akülü istif makinası 3 haftalık operatörlü olarak kiralanacaktır.

20 Ocak 2020

Akülü İstif Makinası (elektrikli istif makinası, palet istifleyici) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Akülü İstif Makinası ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık akülü istif makinaları (elektrikli istif makinası, palet istifleyici) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Akülü İstif Makinası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Akülü İstif Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık akülü istif makinası fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Akülü İstif Makinaları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler akülü istif makinası (elektrikli istif makinası, palet istifleyici) kiralama süresi boyunca; akülü istif makinası kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama akülü istif makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe akülü istif makinaları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Akülü İstif Makinası yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Akülü İstif Makinası (elektrikli istif makinası, palet istifleyici) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Akülü İstif Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra akülü istif makinaları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar akülü istif makinası satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Akülü İstif Makinası satış riski ortadan kalkar.

Akülü İstif Makinası Nedir ?

Akülü istifleme makinaları; sürücüsünün yaya olarak kullandığı yatay taşıma, sipariş toplama ve aynı anda birden fazla paleti istifleme gibi birçok yük taşıma ve istifleme görevi bulunan iş makinalarıdır. Yaklaşık 2 tona varan taşıma kapasiteleri ve 6 metre yüksekliğe varan asansör uzunluğuna sahip istifleme makineleri vardır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık akülü (elektrikli) istif makinası ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak paletli istifleyici kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Akülü İstif Makinası Kullanım Alanları

 • Yükleri itme ve çekme
 • Sipariş toplama
 • Yatay taşıma
 • Yerden belli bir yüksekliğe yük ile hareket etme
 • İnsan taşımak ve kaldırma

Akülü İstif Makinası Markaları

Kiralık Akülü İstif Makinası Arıyor Musunuz?