Akülü İstif Makinası Kiralama

Akülü İstif Makinası kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla akülü istif makinası kiralamanın keyfini yaşayın.

Akülü İstif Makinası Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
Yale MS10 Bursa
Yale MS10 İstanbul
Yale MS12 İstanbul
Energy Lift İstanbul
Linde L14 İstanbul
Still EGV 216 İstanbul
Jungheinrich EJC 212z/214z/216z İstanbul
Daewoo 2,5 TON İstanbul
CROWN / ESR 5000 / REACH TRUCK İstanbul
JUNGHEINRICH / HIGH LEVEL ORDER PİCKER İstanbul
Still EGV 216 Kocaeli
Jungheinrich EJC 212/214/216/220 Kocaeli
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Akülü İstif Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık akülü istif makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Akülü İstif Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri akülü istif makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Akülü İstif Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Akülü İstif Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve akülü istif makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Akülü İstif Makinası Arayanlar

Kocaeli'de 2 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 1 aylık
Kocaeli Tüpraş Rafinerisi’nde dar alanda çalıştırılacak 1000-1200 kg kapasiteli 2 adet akülü istif makinası 1 aylık kiralanacaktır.

06 Mart 2019

İzmir'de 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 1 yıllık
İzmir Bornova’da depo içerisinde ortalama 600-1100 kg arasında paletleri 3.10m yüksekliğe kaldıracak 1 adet akülü istif makinası 1 yıllık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 25 Aralık 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 4 aylık
İstanbul Şisli'de lojistik şirketinin müşteri deposunda 500-700 kg ağırlığında palet indirme yükleme işinde kullanılaca... Devamı

1 firma teklif verdi 31 Ekim 2018

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 6 aylık
Kocaeli Başiskele'de Gıda Deposunda ürün rafa kaldırma indirme işi için 1 adet Akülü İstif Makinası 6 aylık kiralanacak... Devamı

08 Ekim 2018

İzmir'de 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 1 yıl
İzmir Bornova’da bulunan Kargo firması depo operasyonları için 4 metre yüksekliğe çıkabilen bir adet akülü istif makinası 1 yıllık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 05 Eylül 2018

Tekirdağ'da 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 6 ay
Tekirdağ Organize Sanayi Bölgesi'nde talaşlı imalat ve sac işleme konusunda faaliyet gösteren firmada çalıştırılacak 1 tonluk akülü istif makinası 6 aylık kiralanacaktır.

02 Ağustos 2018

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 1 YIL
Kocaeli Şekerpınar’da bulunan inşaat el aletleri fabrikasında raflar arası malzeme taşıyacak 2,5 metre yükseklik ve 1 t... Devamı

25 Temmuz 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 3 ay
İstanbul'da tır yüklemelerinde kullanılacak en fazla 1500 kg ağırlığına kadar taşıyabilecek 1 adet akülü istif makinası... Devamı

19 Haziran 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 1 YIL
TAKSİM GÜMÜŞSUYU’NDA BİR KİTAPEVİNDE KİTAP PALETİ TAŞIMA İŞİNDE ÇALIŞACAK 1 ADET AKÜLÜ İSTİF MAKİNASI 1 YILLIK KİRALANACAKTIR.

1 firma teklif verdi 27 Mart 2018

Bursa'da 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 1 gün
Bursa'da 500 kg paletleri kamyona yükleyecek 1 adet akülü istif makinası 1 günlük operatörsüz kiralanacaktır. Kiralama ... Devamı

23 Şubat 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 3 ay
İstanbul Pendik'te taşınma ve yerleşim aşamasında kullanılacak, 1.5 ton yük kaldırabilecek, 2 metre kapasiteli 1 adet akülü istif makinası 3 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 17 Ocak 2018

Kırklareli'de 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 1 aylık
Kırklareli Lüleburgaz'da yerden cam alıp cam montajı yapma işinde 1 ay çalışacak 1 adet akülü istif makinası kiralanacaktır.

30 Kasım 2017

Akülü İstif Makinası (elektrikli istif makinası, palet istifleyici) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Akülü İstif Makinası ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık akülü istif makinaları (elektrikli istif makinası, palet istifleyici) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Akülü İstif Makinası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Akülü İstif Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık akülü istif makinası fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Akülü İstif Makinaları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler akülü istif makinası (elektrikli istif makinası, palet istifleyici) kiralama süresi boyunca; akülü istif makinası kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama akülü istif makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe akülü istif makinaları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Akülü İstif Makinası yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Akülü İstif Makinası (elektrikli istif makinası, palet istifleyici) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Akülü İstif Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra akülü istif makinaları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar akülü istif makinası satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Akülü İstif Makinası satış riski ortadan kalkar.

Akülü İstif Makinası Nedir ?

Akülü istifleme makinaları; sürücüsünün yaya olarak kullandığı yatay taşıma, sipariş toplama ve aynı anda birden fazla paleti istifleme gibi birçok yük taşıma ve istifleme görevi bulunan iş makinalarıdır. Yaklaşık 2 tona varan taşıma kapasiteleri ve 6 metre yüksekliğe varan asansör uzunluğuna sahip istifleme makineleri vardır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık akülü (elektrikli) istif makinası ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak paletli istifleyici kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Akülü İstif Makinası Kullanım Alanları

 • Yükleri itme ve çekme
 • Sipariş toplama
 • Yatay taşıma
 • Yerden belli bir yüksekliğe yük ile hareket etme
 • İnsan taşımak ve kaldırma

Akülü İstif Makinası Markaları

Kiralık Akülü İstif Makinası Arıyor Musunuz?