Kocaeli'de Kiralık Akülü İstif Makinası

Kocaeli'de ve Marmara bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık akülü istif makinası kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Akülü İstif Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık akülü istif makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Akülü İstif Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri akülü istif makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Akülü İstif Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Akülü İstif Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve akülü istif makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kocaeli'de Kiralık Akülü İstif Makinası Arayanlar

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 12 Ay
Kocaeli, Gebze ilçesinde depoda çalışacak, 2m-3m arası yüksekliğe ulaşabilen, 1.5T kaldırma kapasiteli akülü istif makinası kiralanacaktır.

08 Eylül 2022

Kocaeli'de 2 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 12 aylık
Kocaeli Gebze'de bulunan depoda kullanmak üzere 2 adet akülü istif makinası 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır

05 Nisan 2022

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 2 aylık
Kocaeli Darıca'da depoya boş koli ve bidon indir bindir işlerinde çalıştırmak üzere 1 adet akülü istif makinesi 2 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 27 Nisan 2021

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 3 hafta
Kocaeli Kartepe'de max 3 ton kapasiteli 3 metre yükseklik ile istif yapacak 1 adet akülü istif makinası 3 haftalık operatörlü olarak kiralanacaktır.

20 Ocak 2020

Kocaeli'de 2 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 1 aylık
Kocaeli Tüpraş Rafinerisi’nde dar alanda çalıştırılacak 1000-1200 kg kapasiteli 2 adet akülü istif makinası 1 aylık kiralanacaktır.

06 Mart 2019

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 6 aylık
Kocaeli Başiskele'de Gıda Deposunda ürün rafa kaldırma indirme işi için 1 adet Akülü İstif Makinası 6 aylık kiralanacak... Devamı

08 Ekim 2018

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 1 YIL
Kocaeli Şekerpınar’da bulunan inşaat el aletleri fabrikasında raflar arası malzeme taşıyacak 2,5 metre yükseklik ve 1 t... Devamı

25 Temmuz 2018

Kocaeli'de 2 Adet Kiralık Akülü İstif Makinası Aranıyor

Süre: 48 ay
Gebze Güzeller OSB'de fabrika içinde kullanılmak üzere 1 adet 1.600 kg, 1 adet 1.200 kg kapasiteli toplam 2 adet akülü... Devamı

1 firma teklif verdi 28 Kasım 2017

Kocaeli Kiralık Akülü İstif Makinası

  • Kocaeli Kiralık Akülü İstif Makinası için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Kocaeli'de aylık kiralık akülü istif makinaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Kocaeli Akülü İstif Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Kocaeli'de kiralık akülü istif makinası fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Akülü İstif Makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Kocaeli akülü istif makinası operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Akülü İstif Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra akülü istif makinaları genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Kocaeli ikinci el akülü istif makinası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kocaeli'de akülü istif makinası kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Kocaeli'de Kiralık Akülü İstif Makinası Arıyor Musunuz?