LPG & Benzinli Forklift Kiralama

LPG & Benzinli Forklift kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla lpg & benzinli forklift kiralamanın keyfini yaşayın.

LPG & Benzinli Forklift Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
HYSTER 3,00 TON L.P.G Mersin
Yale Tekirdağ
Baoli B30G (3 ton) Kocaeli
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık LPG & Benzinli Forklift Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık lpg & benzinli forklift arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı LPG & Benzinli Forklift Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri lpg & benzinli forklift sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. LPG & Benzinli Forklift Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

LPG & Benzinli Forklift sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve lpg & benzinli forklift sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık LPG & Benzinli Forklift Arayanlar

Bursa'da 1 Adet Kiralık LPG & Benzinli Forklift Aranıyor

Süre: 4 Ay
Bursa, İnegöl ilçesinde bax yükleme işinde kullanılacak, 4m-4.5m yüksekliğe ulaşabilen, operatörsüz Lpg & Benzinli forklift kiralanacaktır.

26 Temmuz 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık LPG & Benzinli Forklift Aranıyor

Süre: 12 aylık
İstanbul Gebze Balçık'da tomruk yüklemede işinde çalıştırılmak üzere (günlük 1 saat civarı çalışma yapacak) 1 adet Lpg&benzinli forklift 12 aylık kiralanacaktır.

28 Eylül 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık LPG & Benzinli Forklift Aranıyor

Süre: 12 aylık
İstanbul Seyrantepe'de matbaada etiket yükleme işinde çalıştırılmak üzere 1 adet benzinli& LPG forklift 12 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 29 Temmuz 2019

LPG & Benzinli Forklift (lpg & benzinli portif) Kiralama Avantajları

 • Kiralık LPG & Benzinli Forklift ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık lpg & benzinli forkliftler (lpg & benzinli portif) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • LPG & Benzinli Forklift banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • LPG & Benzinli Forklift Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık lpg & benzinli forklift fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • LPG & Benzinli Forkliftler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler lpg & benzinli forklift (lpg & benzinli portif) kiralama süresi boyunca; lpg & benzinli forklift kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama lpg & benzinli forklift operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe lpg & benzinli forkliftler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • LPG & Benzinli Forklift yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • LPG & Benzinli Forklift (lpg & benzinli portif) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • LPG & Benzinli Forklift satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra lpg & benzinli forkliftler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar lpg & benzinli forklift satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el LPG & Benzinli Forklift satış riski ortadan kalkar.

LPG & Benzinli Forklift Nedir ?

LPG kullanan motorlarla tahrik edilen ve kaldırma kapasiteleri dizel forkliftlere göre daha küçük olan iş makinalarıdır. Çevreyi az kirletmesi ve ekonomik olması nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir. Egzoz gaz emisyonları benzin ve dizel forkliftlere göre daha düşüktür. Yakıt tankının doldurulması ve değiştirilmesi dolay olmadığı için ağır iş koşullarında kullanımı uygun değildir. 

Nasıl Çalışır ?

Kiralık LPG ve benzinli forklift (portif) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak benzin ve LPG'li forklift kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık LPG & Benzinli Forklift Kullanım Alanları

1-3 ton arası düşük tonajlı yükler için elektrikli forkliftlerde kullanılır.

Genellikle kapalı alanlarda; gıda, ilaç, bazı kimya sektörlerinde, otomotiv, cam, perakende marketler zinciri, tütün ve bazı tekstil sektörlerinde; fazla tonaj gerektirmeyen elektrikli forkliftler tercih edilir. Emisyon gazlarından dolayı bu sektörlerde dizel ve LPG'li forkliftler tercih edilmemektedir.

LPG & Benzinli Forklift Markaları

 • Baoli Kiralama

Kiralık LPG & Benzinli Forklift Arıyor Musunuz?