Makinaparkuru.com'da işverenlere fiyat teklifi göndermek için hesabınızda kredi olmalıdır. Krediniz yetersiz ise, yeni kredi satın alarak istediğiniz kadar teklif verebilir ve istediğiniz kadar iş makinası ekleyebilirsiniz.

Satın aldığınız krediler sonraki aylara devir olur, kredileri istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
30 Kredi 109 TL + KDV (+2 Aylık MakinaTakip® Hediyeli)
60 Kredi 199 TL + KDV (+3 Aylık MakinaTakip® Hediyeli)
150 Kredi 349 TL + KDV (+6 Aylık MakinaTakip® Hediyeli)
1 aydan kısa işler: 2 kredi
1-5 ay arası işler: 3 kredi
6-11 ay arası işler: 4 kredi
12 ay ve üzeri işler: 5 kredi

Makina ekleme: İlk 5 iş makinasını ücretsiz ekleyebilirsiniz. Daha sonra her yeni iş makinası için 2 Kredi harcayacaksınız.
Makinaparkuru.com'da kart bilgileriniz saklanmaz. Sizden habersiz her ay kartınızdan para çekilmez. Siz ne zaman kredi yüklemek isterseniz kullandıkça ödersiniz. Ödeme işlemi sırasında bankanızın 3D Secure sayfasına giderek ödemenizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Tüm işlemler 256-bit SSL güvenlik sertifikası üzerinden gerçekleştirilmektedir.
Evet, Makinaparkuru.com'da kredi yüklemek için havale/eft yapabilirsiniz. Yüklemek istediğiniz kredi miktarına göre ödeyeceğiniz tutarı Havale/EFT ile Kredi Yükleme sayfasındaki banka hesabımıza gönderebilirsiniz. Ödemeniz, mesai saatleri içerisinde kontrol edilecek ve krediniz yüklendikten sonra eposta ile size bilgilendirme yapılacaktır.
Evet, kredi paketi satın aldığınız tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde faturanız henüz kesilmediyse ve herhangi bir talebe teklif göndermediyseniz ödediğiniz tutar hesabınıza iade edilmektedir. İade işlemi için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
Satın aldığınız kredi paketinin faturasını, ödeme yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde kayıtlı eposta adresinize e-Arşiv/e-Fatura olarak internet ortamında iletilecektir.
Makinaparkuru.com'a ilk 5 iş makinanızı ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Sonraki her yeni iş makinası için hesabınızdan 2 kredi harcayacaksınız.
Merak ettiğiniz her konu için sorunuzu iletisim@makinaparkuru.com adresine eposta olarak gönderebilir, 0850 305 1868 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.
Makinaparkuru'na, 2016 yılından itibaren;
10.000

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.

6.000

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.

20.000
Firma Fiyat Teklifi Gönderdi

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.