Makinaparkuru.com'da işverenlere fiyat teklifi göndermek için hesabınızda kredi olmalıdır. Krediniz yetersiz ise, yeni kredi satın alarak istediğiniz kadar teklif verebilir ve istediğiniz kadar iş makinası ekleyebilirsiniz.

Satın aldığınız krediler sonraki aylara devir olur, kredileri istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
15 Kredi 49 TL + KDV (+1 Aylık MakinaTakip® Hediyeli)
30 Kredi 79 TL + KDV (+2 Aylık MakinaTakip® Hediyeli)
60 Kredi 149 TL + KDV (+3 Aylık MakinaTakip® Hediyeli)
150 Kredi 289 TL + KDV (+6 Aylık MakinaTakip® Hediyeli)
MakinaTakip® 349 TL + KDV (Sadece 12 Aylık MakinaTakip® Satın Al)
Teklif verilen iş makinasının piyasadaki kiralama bedeli ve kiralama süresi baz alınarak her bir teklif için harcanacak kredi miktarı aşağıdaki gibi belirlenmiştir. Örn; 1-5 aylık forklift kiralama için teklif bedeli 1 kredi iken, 1-5 aylık paletli ekskavatör için teklif bedeli 2 kredidir.
Makinaparkuru.com'da kart bilgileriniz saklanmaz. Sizden habersiz her ay kartınızdan para çekilmez. Siz ne zaman kredi yüklemek isterseniz kullandıkça ödersiniz. Ödeme işlemi sırasında bankanızın 3D Secure sayfasına giderek ödemenizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Tüm işlemler 256-bit SSL güvenlik sertifikası üzerinden gerçekleştirilmektedir.
Evet, Makinaparkuru.com'da kredi yüklemek için havale/eft yapabilirsiniz. Yüklemek istediğiniz kredi miktarına göre ödeyeceğiniz tutarı Havale/EFT ile Kredi Yükleme sayfasındaki banka hesabımıza gönderebilirsiniz. Ödemeniz, mesai saatleri içerisinde kontrol edilecek ve krediniz yüklendikten sonra eposta ile size bilgilendirme yapılacaktır.
Evet, kredi paketi satın aldığınız tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde faturanız henüz kesilmediyse ve herhangi bir talebe teklif göndermediyseniz ödediğiniz tutar hesabınıza iade edilmektedir. İade işlemi için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
Satın aldığınız kredi paketinin faturasını, ödeme yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde kayıtlı eposta adresinize e-Arşiv/e-Fatura olarak internet ortamında iletilecektir.
Makinaparkuru.com'a ilk 5 iş makinanızı ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Sonraki her yeni iş makinası için hesabınızdan 2 kredi harcayacaksınız.
Merak ettiğiniz her konu için sorunuzu iletisim@makinaparkuru.com adresine eposta olarak gönderebilir, 0850 305 1868 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.
Makinaparkuru'na, 2016 yılından itibaren;
4500

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.

4000

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.

12000
Fiyat Teklifi Gönderildi

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.