Örümcek Vinç Kiralama

Örümcek Vinç kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla örümcek vinç kiralamanın keyfini yaşayın.

Örümcek Vinç Sahibi Firmalar


Model Kapasite Maksimum Kaldırma Yüksekliği Çalışma Yarıçapı Şehir Makina Adeti
Jekko SPX 527 Bursa
Maeda MC104 0.995 ton 5.5 m 5.1 m İstanbul
Jekko SPX 1040 4 ton İstanbul
Jekko SPX 527 İstanbul
BLUE LİFT İstanbul
Maeda MC104 0.995 ton 5.5 m 5.1 m İzmir
Jekko SPX 527 İzmir
Maeda MC285 2.82 ton 8.7 m 8.2 m Kocaeli
Maeda MC405 3.83 ton 16.8 m 16 m Kocaeli
Jekko SPX 1040 4 ton Kocaeli
Jekko SPX 1040 4 ton Konya
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Örümcek Vinç Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık örümcek vinç arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Örümcek Vinç Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri örümcek vinç sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Örümcek Vinç Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Örümcek Vinç sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve örümcek vinç sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Örümcek Vinç Arayanlar

Muğla'da 1 Adet Kiralık Örümcek Vinç Aranıyor

Süre: 2 aylık
Muğla Bodrum'da cam vantuzu ile cam takma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet örümcek vinç 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 05 Eylül 2020

Sakarya'da 1 Adet Kiralık Örümcek Vinç Aranıyor

Süre: 1 haftalık
Sakarya Serdivan cadde 54 projesinde çalıştırılmak üzere 1metre kapasiteli 1 adet paletli örümcek vinç 1 haftalık operatörlü olarak kiralanacaktır.

22 Haziran 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Örümcek Vinç Aranıyor

Süre: 3 aylık
İstanbul Büyükçekmece'de villa çelik çatı konstrüksiyon işinde kullanılmak üzere 2,5-4 ton kapasiteli 1 adet örümcek vinç 3 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 16 Mayıs 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Örümcek Vinç Aranıyor

Süre: 7 günlük
İstanbul'da 1 adet örümcek vinç 7 günlük operatörlü olarak kiralanacaktır. İş 11 Mayıs 2020 tarihinde başlayacaktır.

04 Mayıs 2020

İstanbul'da Adet Kiralık Örümcek Vinç Aranıyor

Süre: 3 aylık
İstanbul Galataport'ta vakumlu vantuz ile cam montajı işinde çalışacak 1 ton kapasiteli camları maksimum 8-9 metre yüks... Devamı

03 Şubat 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Örümcek Vinç Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul Arnavutköy'de hava şartlarından dolayı iskele kurulamadığından, hava şartları düzelip iskele kurasıya kadar dı... Devamı

2 firma teklif verdi 09 Ocak 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Örümcek Vinç Aranıyor

Süre: 15 Günlük
İstanbul Başakşehir'de Kurumsal bir firmanın inşaatında Cephe asansörü demontajında çalıştırılmak üzere 1 adet örümcek ... Devamı

08 Ekim 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Örümcek Vinç Aranıyor

Süre: 4 günlük
İstanbul yeni havalimanında çalıştırılmak üzere 1200 kg kaldırma kapasiteli 12m yükseklik kapalı alanda çalışacak 3 ayr... Devamı

22 Eylül 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Örümcek Vinç Aranıyor

Süre: 1 Aylık
İstanbul Tuzla Marina'da tamirat işinde kullanılmak üzere 12-15 metre uzunluğunda örümcek vinç 1 aylık operatörlü olara... Devamı

16 Nisan 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Örümcek Vinç Aranıyor

Süre: 2 aylık
İstanbul Kâğıthane’de işyeri çatısında cam montajı işinde çalışacak 1 adet Örümcek Vinç 2 aylık oparatörsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 03 Nisan 2019

Sofya, Bulgaristan'da 1 Adet Kiralık Örümcek Vinç Aranıyor

Süre: 12 aylık
Bulgaristan Sofya’da Türk firmanın 112 metre yüksekliğinde Plaza cephe panel kaplama işinde çalıştırılacak UNIC CRANE U... Devamı

14 Şubat 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Örümcek Vinç Aranıyor

Süre: 3 aylık
İstanbul Beşiktaş'ta Metro İnşaatında 1 adet Örümcek Vinç 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Vinç 13 metre çapın... Devamı

1 firma teklif verdi 06 Aralık 2018

Örümcek Vinç (paletli mini vinç) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Örümcek Vinç ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık örümcek vinçler (paletli mini vinç) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Örümcek Vinç banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Örümcek Vinç Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık örümcek vinç fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Örümcek Vinçler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler örümcek vinç (paletli mini vinç) kiralama süresi boyunca; örümcek vinç kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama örümcek vinç operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe örümcek vinçler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Örümcek Vinç yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Örümcek Vinç (paletli mini vinç) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Örümcek Vinç satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra örümcek vinçler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar örümcek vinç satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Örümcek Vinç satış riski ortadan kalkar.

Örümcek Vinç Nedir ?

Örümcek vinçler; diğer adıyla paletli mini vinçler kat aralarında çalışabilen ve zemine herhangi bir zarar vermeyen iş makinalarıdır. Bu vinçler başlığına takılan vakum sistemi sayesinde yüksek yapılı inşaatların dış cephe giydirmelerinde, camların yüksek noktalara kadar ulaştırılması ve montajının yapılmasını sağladığı için tercih edilmektedir.

Paletli mini vinçler; en dar kapı ve girişlerden geçebiliyor ayrıca akülü çalışma özellikleri sayesinde bina içi mekanlarda gürültü ve koku yapmadan çalışabiliyorlar. Vinç ile uygun vantuzlu cam takma parçasıyla dış cephelerde cam montajı için de mükemmel araçlar olduğu vurgulanıyor.

Ahşap, cam ve çelik gibi ürünlerin montajını kat aralarında yapmak kolay bir iş değildir. Mini Paletli Vinç ile bu tür montaj işlerini, kaplama işlerini ve bakım gibi farklı işleri kolayca yapabilirsiniz. 

Örümcek Vinç Kiralamanın Avantajları;

 • Kısıtlı ve dar alanlarda, alternatifsizdir.
 • Hafif olması nedeniyle, Nakliyesi Kolaydır.
 • Kat aralarında, yere zemine zarar vermeden çalışır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık örümcek (paletli mini) vinç ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak örümcek vinç kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Örümcek Vinç Kullanım Alanları

 • Yüksek yapılı inşaatlarda dış cephe giydirme ve kaplama
 • Yüksek yapılı inşaatlarda cam taşıma, montaj ve cam takma
 • AVM gibi kapalı yerlere diğer iş makinaları giremediği için bu tip yerlerde kaldırılması güç olan malzemelerin taşınması.
 • Alışveriş merkezinde şarküteri reyonlarının taşınması
 • İç cephe ve dış cephe cam giydirmelerine sahip yerlerde özel vakumlu başlık ile cam kırma veya cam takma
 • Endüstriyel Bakım
 • Ahşap Montajı
 • Çelik montajı
 • Genel Kaldırma İşleri

Örümcek Vinç Markaları

Kiralık Örümcek Vinç Arıyor Musunuz?