Maeda İş Makinası Kiralama

Maeda iş makinası kiralayan firmalardan haftalık, aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve uygun fiyatlarla kiralamanın keyfini yaşayın. Siz de Maeda iş makinası sahibiyseniz hemen üye olun ve teklif vermeye başlayın.

Maeda İş Makinası Sahibi Firmalar


Türü Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
Örümcek Vinç 2017 Alp**** (#115) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
Örümcek Vinç 2017 Alp**** (#115) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
Örümcek Vinç 2017 Yeş**** (#868) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
Örümcek Vinç 2017 Ert**** (#144) İzmir
Fiyat Teklifi Alın
Örümcek Vinç 2014 Afş**** (#1357) İzmir
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Maeda Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık Maeda iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi model, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Maeda Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri Maeda sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Maeda Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Maeda sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve Maeda sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Maeda Kiralama Avantajları

 • Kiralık Maeda ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık Maeda şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Maeda iş makinası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Maeda Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık Maeda fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Maeda için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler Maeda kiralama süresi boyunca; Maeda kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama Maeda operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe kiralık Maeda ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Kiralık Maeda yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Maeda satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Maeda satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra Maeda genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar Maeda satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. 2.el Maeda satış riski ortadan kalkar.

Kiralık Maeda İş Makinası Arıyor Musunuz?