Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Kiralama

Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla lastik tekerlekli vabıl silindir kiralamanın keyfini yaşayın.

Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
DYNAPACK 280 C Adana
Ammann AP240 Diyarbakır
Hamm Erzurum
YTO YL 16 G İstanbul
Ammann AP240 İstanbul
sumitomo İzmir
Hamm GRW 15 Mardin
DYNAPACK 280 C Sivas
Wibromax Yalova
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık lastik tekerlekli vabıl silindir arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri lastik tekerlekli vabıl silindir sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve lastik tekerlekli vabıl silindir sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Arayanlar

Muş'da 1 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 3 aylık
Muş Varto'da belediyenin yol işinde çalışacak 12-15 ton kapasiteli 1 adet Vabıl Silindir 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

10 Eylül 2020

Isparta'da 1 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 3 aylık
Isparta Gelendost Madenli Kara yolunda çalıştırılmak üzere 1 adet lastik tekerlekli vabıl silindir 3 aylık operatörlü o... Devamı

03 Eylül 2020

Aksaray'da 3 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 3 aylık
Aksaray'da PMT seriminde çalıştırılmak üzere 3 adet lastik tekerlekli vabıl silindir 3 aylık operatörlü veya operatörsüz olarak kiralanacaktır.

12 Haziran 2020

Malatya'da 1 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 6 aylık
Malatya'da Kara Yolları Sathi Kaplama işinde çalıştırılmak üzere 1 adet lastik tekerlekli vabıl silindir 6 aylık operat... Devamı

29 Nisan 2020

Muş'da 1 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 12 aylık
Muş'da şehir merkezinde ve çevre ilçelerinde çalıştırılmak üzere 1 adet lastik telekerlekli vabıl silindir 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 16 Eylül 2019

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 4 aylık
Balıkesir Karayolları asfalt ekibinde çalıştırılmak üzere 1 adet lastik tekerlekli vabıl silindir 4 aylık operatörlü ol... Devamı

2 firma teklif verdi 17 Mayıs 2019

İzmir'de 4 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: En az 5 aylık
2 adet İzmir, 2 adet Denizli'de Karayollarında çalıştırılmak üzere 2007 model ve üzeri toplam 4 adet lastik tekerlekli ... Devamı

2 firma teklif verdi 11 Mayıs 2019

Aksaray'da 2 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 4,5 aylık
Aksaray Merkez’den ilçe ve köy yollarına kamu yol yapım işlerinde çalıştırılacak 2 adet lastik tekerli vabıl silindir 4,5 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

08 Mayıs 2019

İzmir'de 3 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 6 Aylık
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu projesinde çalıştırılmak üzere 3 adet lastik tekerlekli vabıl silindir 6 aylık operatör... Devamı

29 Mart 2019

Erzurum'da 2 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 4 aylık
Erzurum Havalimanı Pist Tadilatı Projesinde kurumsal firma için çalışacak 2 adet Vabıl Silindir 4 aylık operatörsüz ola... Devamı

1 firma teklif verdi 19 Şubat 2019

Bartın'da 1 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: En az 2 ay
Bartın'da İl Özel İdare'nin yol çalışmasında kullanılacak Ön ve Arka Lastik Tekerli Balast Ayarlı, en az 9000 kg ağırlı... Devamı

1 firma teklif verdi 17 Temmuz 2018

İstanbul'da 2 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 2 Ay
İstanbul'da yol yapım işi için 2 aylık 2 adet lastik tekerlekli vabıl silindir kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 08 Ağustos 2017

Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir (pnömatik yol silindiri) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık lastik tekerlekli vabıl silindirler (pnömatik yol silindiri) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık lastik tekerlekli vabıl silindir fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Lastik Tekerlekli Vabıl Silindirler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler lastik tekerlekli vabıl silindir (pnömatik yol silindiri) kiralama süresi boyunca; lastik tekerlekli vabıl silindir kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama lastik tekerlekli vabıl silindir operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe lastik tekerlekli vabıl silindirler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir (pnömatik yol silindiri) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra lastik tekerlekli vabıl silindirler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar lastik tekerlekli vabıl silindir satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir satış riski ortadan kalkar.

Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Nedir ?

Vabıl silindir; sıcak ve soğuk asfalt işlerinde tandem asfalt silindirden önce girerek gerçek sıkıştırma işini yapan silindirdir.

Toprak sıkıştırmada ön kısımda demir bandaj, arka kısımda bir çift lastik tekerlekli olan demir bandajlı silindirlerdir. Asfalt kaplama işlerinde tandem asfalt silindirinden önce kullanılır ve statik etkiyle sıkıştırma yaparlar.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık vabıl silindir (pnömatik yol silindiri) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak lastik  tekerli vabıl silindir kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Markaları

Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Arıyor Musunuz?