Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Kiralama

Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla lastik tekerlekli vabıl silindir kiralamanın keyfini yaşayın.

Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
Hamm GRW 15 Antalya
Liugong 6524 Afyon
Hamm Muş
YTO Mersin
Ammann AP240 İstanbul
Bomag YTO Kayseri
Hamm İstanbul
Bomag YTO İstanbul
Ammann AP240 Balıkesir
sumitomo İzmir
Hamm GRW 15 Mardin
Hamm Erzurum
Ammann AP240 İstanbul
Wibromax Yalova
Ammann AP240 Diyarbakır
DYNAPACK 280 C Adana
YTO YL 16 G İstanbul
DYNAPACK 280 C Sivas
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık lastik tekerlekli vabıl silindir arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri lastik tekerlekli vabıl silindir sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve lastik tekerlekli vabıl silindir sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Arayanlar

Tekirdağ'da 1 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 1 Ay
Tekirdağ, Çorlu ilçesinde asfalt projesinde kullanılacak, 12T kapasiteli, operatörlü/operatörsüz lastik tekerlekli vabı... Devamı

31 Temmuz 2023

Samsun'da 1 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 3 Ay
Samsun, Bafra ilçesinde belediye bünyesinde beton yol işinde kullanılacak, 12T-13T arası kapasiteli, operatörsüz lastik tekerlekli vabıl silindir kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 19 Haziran 2023

Muğla'da 2 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 6 Ay
Muğla, Bodrum ilçesi Cennet Koyu'nda kurumsal firma tarafından kullanılacak, operatörlü/operatörsüz, 15T-20T arası kapa... Devamı

4 firma teklif verdi 13 Aralık 2022

Samsun'da 1 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 2 Ay
Samsun, Çarşamba karayollarının işinde kullanılacak, 2005 model ve üzeri, operatörsüz lastik tekerlekli vabıl silindir kiralanacaktır.

01 Eylül 2022

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 4 Ay
İstanbul, Avrupa Yakası Büyükçekmece ilçesinde asfalt yol onarım işlerinde kullanılacak, 3T, operatörsüz, lastik tekerlekli vabıl silindir kiralanacaktır.

25 Temmuz 2022

Muş'da 1 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 2 Ay
Muş, Varto ilçesinde karayolların işi olan şehir geçişi ve yol yapımında kullanılacak, Bomag 202 muadili operatörsüz, lastik tekerlekli vabıl silindir kiralanacaktır.

21 Haziran 2022

Mersin'de 1 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 1 Ay
Mersin, Tarsus'da ihalesi alınmış olan, asfalt yol yapım işinde kullanılmak üzere, 1 adet operatörlü, lastik tekerli vabıl silindir kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 26 Nisan 2022

Çanakkale'de 1 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 5 aylık
Çanakkale’de çalıştırılmak üzere 1 adet lastik tekerlekli vabıl silindir 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. İş 2 Ekim 2021 tarihende başlayacaktır.

2 firma teklif verdi 25 Eylül 2021

Yozgat'da 1 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 2 aylık
Yozgat'da çalıştırılmak üzere 1 adet lastik tekerlekli vabıl silindir 2 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

11 Eylül 2021

Tokat'da 1 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 1 aylık
Tokat-Niksar Yolu Asfalt Serme-Sıkıştırma işleminde kullanılmak üzere 1 aylığına Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir opera... Devamı

2 firma teklif verdi 22 Haziran 2021

İzmir'de 1 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 5 aylık
İzmir'de çalıştırılmak üzere 1 adet Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. İş 28. 06. 2021 tarihinde başlayacaktır.

3 firma teklif verdi 21 Haziran 2021

Rize'de 1 Adet Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Aranıyor

Süre: 6 aylık
Rize Artvin Havalimanında Kırma Taş işinde kullanılacak. Ön ve Arka Lastik Tekerli Balast Ayarlı, en az 16000 kg ağırlı... Devamı

1 firma teklif verdi 22 Nisan 2021

Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir (pnömatik yol silindiri) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık lastik tekerlekli vabıl silindirler (pnömatik yol silindiri) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık lastik tekerlekli vabıl silindir fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Lastik Tekerlekli Vabıl Silindirler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler lastik tekerlekli vabıl silindir (pnömatik yol silindiri) kiralama süresi boyunca; lastik tekerlekli vabıl silindir kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama lastik tekerlekli vabıl silindir operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe lastik tekerlekli vabıl silindirler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir (pnömatik yol silindiri) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra lastik tekerlekli vabıl silindirler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar lastik tekerlekli vabıl silindir satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir satış riski ortadan kalkar.

Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Nedir ?

Vabıl silindir; sıcak ve soğuk asfalt işlerinde tandem asfalt silindirden önce girerek gerçek sıkıştırma işini yapan silindirdir.

Toprak sıkıştırmada ön kısımda demir bandaj, arka kısımda bir çift lastik tekerlekli olan demir bandajlı silindirlerdir. Asfalt kaplama işlerinde tandem asfalt silindirinden önce kullanılır ve statik etkiyle sıkıştırma yaparlar.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık vabıl silindir (pnömatik yol silindiri) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak lastik  tekerli vabıl silindir kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Markaları

Kiralık Lastik Tekerlekli Vabıl Silindir Arıyor Musunuz?