Su Tankeri (Arazöz) Kiralama

Su Tankeri (Arazöz) kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla su tankeri (arazöz) kiralamanın keyfini yaşayın.

Su Tankeri (Arazöz) Sahibi Firmalar


Model Şehir Araç Adeti
Ford Cargo Adana
Massey Ferguson (5 Ton) Adana
Ford Cargo Adıyaman
Ford Cargo Ankara
BMC Ankara
MAN 26.270 Ankara
AS 950 Ankara
BMC Antalya
BMC Fatih Bilecik
Ford Cargo Bingöl
BMC Bingöl
Ford Cargo Çanakkale
BMC Diyarbakır
Ford Cargo Elazığ
Ford Cargo Gaziantep
Scania Gaziantep
Ford Cargo Hatay
Ford Cargo Mersin
BMC Mersin
Ford Cargo İstanbul
BMC İstanbul
Ford Cargo İzmir
Massey Ferguson (5 Ton) İzmir
Ford Cargo Kocaeli
Ford Cargo Konya
BMC Konya
MAN 26.270 Konya
Ford Cargo Malatya
Ford Cargo Manisa
BMC Manisa
AS 950 Manisa
Mercedes 2521 Manisa
Ford Cargo Kahramanmaraş
Mercedes axsor Kahramanmaraş
Ford Cargo Mardin
BMC Muğla
Ford Cargo Sakarya
BMC Sakarya
BMC Sivas
Ford Cargo Tokat
Ford Cargo Şanlıurfa
BMC Şanlıurfa
Ford Cargo Van
BMC Yozgat
Ford Cargo Karaman
Ford Cargo Kırıkkale
AS 950 Kırıkkale
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık su tankeri (arazöz) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Su Tankeri (Arazöz) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri su tankeri (arazöz) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Su Tankeri (Arazöz) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Su Tankeri (Arazöz) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve su tankeri (arazöz) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar

İstanbul'da 16 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 4 ay
İstanbul 3. Köprü peyzaj sulama işlerinde kullanılmak üzere, 20 ton kapasiteli her araç için şoför + 2 işçisi olan 16 a... Devamı

5 firma teklif verdi 17 Nisan 2019

Adana'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 Aylık
Adana İncirlik'te 20 ton kapasiteli 1 adet su tankeri 2 aylık şoförsüz olarak anlaşma halinde hemen kiralanacaktır. Ödeme aylık nakit olacaktır.

1 firma teklif verdi 10 Nisan 2019

Diyarbakır'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 aylık
Diyarbakır'da iki şantiye arasında kullanılmak üzere 15 ton kapasiteli 1 adet su tankeri 1 aylık şoförlü olarak kiralan... Devamı

1 firma teklif verdi 10 Nisan 2019

Kırşehir'de 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 aylık
Kırşehir'de Ankara-Niğde otoyolu projesinde kullanılmak üzere 15-20 ton kapasiteli 2 adet Arazöz 3 aylık şoförlu olarak kiralanacaktır.

4 firma teklif verdi 08 Nisan 2019

Muğla'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 7 Aylık
Muğla Marmaris Belediyesine bağlı park, bahçe ve yeşil alan sulaması için 1 adet 20 tonluk su tankeri (Arazöz) 7 aylık ... Devamı

9 firma teklif verdi 03 Nisan 2019

Nevşehir'de 4 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 6 Aylık
Nevşehir ve Niğde Belediyelerine bağlı, park ve bahçe yeşil alan sulaması için 2014 model ve üzeri 15 tonluk 4 adet su ... Devamı

02 Nisan 2019

İzmir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 5 Aylık
İzmir Kemalpaşa'da fabrika içi yol sulama işi için TSE EN 1028 veya NEPA kalite belgeli kendinden otomatik emişli, hafi... Devamı

1 firma teklif verdi 29 Mart 2019

Manisa'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 6 Aylık
Manisa Soma'da madencilik şirketinde toz bastırma amaçlı 3 vardiya çalışacak 1 adet arazöz 6 aylık operatörsüz olarak k... Devamı

5 firma teklif verdi 26 Mart 2019

İstanbul'da 3 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 4 Aylık
İstanbul Pendik Belediyesine bağlı park, bahçe ve refüjlerde yeşil alan sulaması için 2 adet 20 tonluk 1 det 10 tonluk ... Devamı

4 firma teklif verdi 26 Mart 2019

Samsun'da 13 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 4 Aylık
Samsun Büyükşehir Belediyesinde kullanılmak üzere 10 ton kapasiteli 13 adet su tankeri (arazöz) 4 aylık Şoförsüz olarak... Devamı

3 firma teklif verdi 25 Mart 2019

Manisa'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 8 ay
Manisa Alaşehir ilçesinde Jeotermal Enerji Santralinde kullanılmak üzere 20 ton kapasiteli su tankeri (arazöz) 8 aylık Operatörlü kiralanacaktır.

10 firma teklif verdi 14 Mart 2019

Ordu'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 6 Aylık
Ordu bölgesi genelinde Karayolları'nın işleri için 10 ton kapasiteli 1 adet arazöz 6 aylık operatörlü olarak kiralanaca... Devamı

1 firma teklif verdi 14 Mart 2019

Su Tankeri (Arazöz) (sulama tankeri) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Su Tankeri (Arazöz) ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık su tankerleri (arazöz) (sulama tankeri) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Su Tankeri (Arazöz) banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Su Tankeri (Arazöz) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık su tankeri (arazöz) fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Su Tankerleri (Arazöz) için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler su tankeri (arazöz) (sulama tankeri) kiralama süresi boyunca; su tankeri (arazöz) kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama su tankeri (arazöz) şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe su tankerleri (arazöz) ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Su Tankeri (Arazöz) yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Su Tankeri (Arazöz) (sulama tankeri) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Su Tankeri (Arazöz) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra su tankerleri (arazöz) genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar su tankeri (arazöz) satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Su Tankeri (Arazöz) satış riski ortadan kalkar.

Su Tankeri (Arazöz) Nedir ?

Su tankeri, endüstriyel kullanım amaçlı suyun taşınması, basınçlı su ile yol ve tünel temizliği, toz bastırma ve yangınla mücadele amacıyla çeşitli ekipmanlarla donatılarak, taşıyıcı aracın kapasitesine ve kullanım amacına uygun olarak değişik hacim ve özelliklerde üretilir. Gerek yol üstü, gerekse yol kenarlarında oluşan pisliklerin sulama yöntemiyle temizler.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık su tankeri (arazöz) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak su tankeri (arazöz) kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

 

 

Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Kullanım Alanları

Toprak, bozuk satıhlı ve stabilize yollardaki toz oluşumunu engellemek için de faydalanılır. Yapı inşaatları ve özellikle yol inşaatlarında çalışan makinelerin su teminini sağlamak için de kullanılır.

Su Tankeri (Arazöz) Markaları

Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arıyor Musunuz?