Su Tankeri (Arazöz) Kiralama

Su Tankeri (Arazöz) kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla su tankeri (arazöz) kiralamanın keyfini yaşayın.

Su Tankeri (Arazöz) Sahibi Firmalar


Model Şehir Araç Adeti
Ford Cargo Adana
BMC Adana
Massey Ferguson (5 Ton) Adana
Ford Cargo Adıyaman
Ford Cargo Ankara
BMC Ankara
MAN 26.270 Ankara
BMC Fatih Ankara
AS 950 Ankara
Mercedes Axsor Ankara
Ford Cargo Antalya
BMC Antalya
BMC Fatih Antalya
Ford Cargo Balıkesir
BMC Balıkesir
BMC Fatih Bilecik
Ford Cargo Bingöl
BMC Bingöl
Ford Cargo Çanakkale
BMC Çanakkale
Ford Cargo Elazığ
Ford Cargo Gaziantep
BMC Gaziantep
Scania Gaziantep
Ford Cargo Hatay
Ford Cargo Mersin
BMC Mersin
Ford Cargo İstanbul
BMC İstanbul
Mercedes Axsor İstanbul
Ford Cargo İzmir
Massey Ferguson (5 Ton) İzmir
BMC Kayseri
Ford Cargo Kocaeli
AS 950 Kocaeli
Ford Cargo Konya
BMC Konya
MAN 26.270 Konya
Mercedes Axsor Konya
Ford Cargo Malatya
Ford Cargo Manisa
BMC Manisa
BMC Fatih Manisa
AS 950 Manisa
Mercedes 2521 Manisa
Ford Cargo Kahramanmaraş
Mercedes Axsor Kahramanmaraş
Ford Cargo Mardin
BMC Muğla
Mercedes 2521 Muğla
Mercedes Axsor Muş
Ford Cargo Sakarya
BMC Sakarya
Mercedes 2521 Siirt
Ford Cargo Sivas
BMC Sivas
Ford Cargo Tokat
Ford Cargo Şanlıurfa
BMC Şanlıurfa
Mercedes Axsor Şanlıurfa
Ford Cargo Van
BMC Yozgat
BMC Aksaray
Ford Cargo Karaman
Ford Cargo Kırıkkale
AS 950 Kırıkkale
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık su tankeri (arazöz) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Su Tankeri (Arazöz) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri su tankeri (arazöz) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Su Tankeri (Arazöz) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Su Tankeri (Arazöz) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve su tankeri (arazöz) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar

Kırşehir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 aylık
Kırşehir'de mevcut sahadaki dökülen betonları sulama (dökülen mesafe yakın araç km. yapmayacak) işinde çalıştırılmak üz... Devamı

03 Temmuz 2020

İzmir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 aylık
İzmir Manisa arası Sabuncubeli'nde Kurumsal bir firmanın yapacağı yol yenileme çalışmaları, yol sulamasında çalıştırılm... Devamı

03 Temmuz 2020

Edirne'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 4 aylık
EDİRNE MERKEZDE YOL SULAMASINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 20 TONLUK 1 ADET SU TANKERİ ARAZÖZ 4 AYLIK OPERATÖRSÜZ OLARAK KİRALANACAKTIR.

2 firma teklif verdi 02 Temmuz 2020

Adana'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 aylık
Adana Kadirli'de şantiyede yol sulamasında çalıştırılmak üzere 10-15 ton kapasiteli 1 adet su tankeri arazöz 3 aylık ACİL operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 02 Temmuz 2020

Osmaniye'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 4 aylık
Osmaniye'de baraj şantiyesi yol sulamasında çalıştırılmak üzere 10 ton kapasiteli 1 adet su tankeri arazöz 4 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

02 Temmuz 2020

Sivas'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 aylık
Sivas'da yıkım işinde çalıştırılmak üzere en az 20 ton kapasiteli 1 adet su tankeri arazöz 1 aylık ACİL operatörlü olar... Devamı

30 Haziran 2020

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 aylık
Balıkesir Bigadiç'de kurumsal bir firmanın yol sulaması işinde çalıştırılmak üzere 20 ton kapasiteli 1 adet su tankeri ... Devamı

2 firma teklif verdi 30 Haziran 2020

Sakarya'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: en az 5 aylık
Sakarya'da peysaj ve yeşil alan sulamasında çalıştırılmak üzere 2015 model ve üzeri 10-15 ton kapasiteli, (ruhsata işli... Devamı

1 firma teklif verdi 28 Haziran 2020

Kahramanmaraş'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 aylık
Kahramanmaraş Merkez Atıksu Arıtma Tesisi havuzlarının basınçlı su ile temizliği için (8 adet havuz var, teker teker te... Devamı

28 Haziran 2020

Diyarbakır'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 4 aylık
Diyarbakır Silvan'da yol inşaatı sulama işinde çalıştırılmak üzere 20 tonluk 1 adet su tankeri arazöz 4 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 26 Haziran 2020

Burdur'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 aylık
Burdur'da yol sulamasında kullanılmak üzere 20 tonluk 1 adet su tankeri arazöz 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

25 Haziran 2020

Osmaniye'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 aylık
Osmaniye'de Beton yol sulaması işinde çalıştırılmak üzere 1 adet su tankeri arazöz en az 3 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır. İşin süresi uzayabilir.

3 firma teklif verdi 23 Haziran 2020

Su Tankeri (Arazöz) (sulama tankeri) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Su Tankeri (Arazöz) ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık su tankerleri (arazöz) (sulama tankeri) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Su Tankeri (Arazöz) banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Su Tankeri (Arazöz) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık su tankeri (arazöz) fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Su Tankerleri (Arazöz) için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler su tankeri (arazöz) (sulama tankeri) kiralama süresi boyunca; su tankeri (arazöz) kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama su tankeri (arazöz) şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe su tankerleri (arazöz) ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Su Tankeri (Arazöz) yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Su Tankeri (Arazöz) (sulama tankeri) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Su Tankeri (Arazöz) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra su tankerleri (arazöz) genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar su tankeri (arazöz) satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Su Tankeri (Arazöz) satış riski ortadan kalkar.

Su Tankeri (Arazöz) Nedir ?

Su tankeri, endüstriyel kullanım amaçlı suyun taşınması, basınçlı su ile yol ve tünel temizliği, toz bastırma ve yangınla mücadele amacıyla çeşitli ekipmanlarla donatılarak, taşıyıcı aracın kapasitesine ve kullanım amacına uygun olarak değişik hacim ve özelliklerde üretilir. Gerek yol üstü, gerekse yol kenarlarında oluşan pisliklerin sulama yöntemiyle temizler.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık su tankeri (arazöz) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak su tankeri (arazöz) kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

 

 

Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Kullanım Alanları

Toprak, bozuk satıhlı ve stabilize yollardaki toz oluşumunu engellemek için de faydalanılır. Yapı inşaatları ve özellikle yol inşaatlarında çalışan makinelerin su teminini sağlamak için de kullanılır.

Su Tankeri (Arazöz) Markaları

Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arıyor Musunuz?