Batman'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

Batman'da ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık su tankeri (arazöz) kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık su tankeri (arazöz) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Su Tankeri (Arazöz) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri su tankeri (arazöz) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Su Tankeri (Arazöz) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Su Tankeri (Arazöz) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve su tankeri (arazöz) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Batman'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar

Batman'da 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 6 Ay
Batman, Merkez'de köylere su dağıtma ve ağaç sulamada kullanılacak, 17T-20T arası kapasiteli, operatörlü 2 adet su tankeri (arazöz) kiralanacaktır.

4 firma teklif verdi 03 Mayıs 2024

Batman'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 AY
10-15 TONLUK

29 Ağustos 2023

Batman'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1-2 Saat
Batman, Merkez' de olan binamızın deposunu doldurmak için kullanılacak, 15T kapasiteli, şoförlü arazöz kiralanacaktır.

18 Temmuz 2023

Batman'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 aylık
Batman'da Buğday Tarla sulama işinde çalıştırılmak üzere 20 ton kapasiteli 1 adet su tankeri arazöz 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır

27 Nisan 2021

Batman'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 Aylık
Batman Sason'da kamu işi evlere su dağıtma, cadde ve sokak sulamasında çalıştırılmak üzere 15-20 ton kapasiteli 1 adet ... Devamı

30 Temmuz 2019

Batman Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

  • Batman Kiralık Su Tankeri (Arazöz) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Batman'da aylık kiralık su tankerleri (arazöz) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Batman Su Tankeri (Arazöz) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Batman'da kiralık su tankeri (arazöz) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Batman'da su tankeri (arazöz) kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Su Tankeri (Arazöz) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra su tankerleri (arazöz) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Batman ikinci el su tankeri (arazöz) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Batman'da su tankeri (arazöz) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Batman'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arıyor Musunuz?