Eklemli Platform Kiralama

Eklemli Platform kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla eklemli platform kiralamanın keyfini yaşayın.

Eklemli Platform Sahibi Firmalar


Model Maksimum Kaldırma Yüksekliği Maksimum Kaldırma Kapasitesi Şehir Makina Adeti
ELS Lift AE15 15 m 230 kg Ankara
ELS Lift AE15 15 m 230 kg Bursa
Haulotte 15 IP Bursa
GENİE Bursa
GENİE Mersin
Haulotte HA260PX İstanbul
Haulotte HA41PX-NT İstanbul
Haulotte 15 IP İstanbul
NİFTY LİFT SKYJACK İstanbul
JLG 520 AJ İstanbul
GENİE İstanbul
Haulotte HA260PX İzmir
JLG AJ800 İzmir
ELS Lift AE15 15 m 230 kg Kocaeli
Haulotte HA260PX Kocaeli
NİFTY LİFT SKYJACK Kocaeli
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Eklemli Platform Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık eklemli platform arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Eklemli Platform Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri eklemli platform sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Eklemli Platform Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Eklemli Platform sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve eklemli platform sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Eklemli Platform Arayanlar

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 15 günlük
İstanbul Avcılar'da fabrikada boya işleri için çalışacak 20 metre kapasiteli 1 adet Eklemli Manlift 15 günlük kiralanac... Devamı

4 firma teklif verdi 25 Şubat 2019

Mersin'de 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 1 aylık
Mersin Tarsus'ta elektrik tava montajı işinde çalışacak 15-16 metre kapasiteli 1 adet Eklemli Platform 1 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 29 Ocak 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 1 yıllık
İstanbul’da THY Kargo Tesisinde operasyon sahasında kullanılmak üzere min çalışma yüksekliği 17m, min platform yüksekli... Devamı

5 firma teklif verdi 05 Aralık 2018

Çankırı'da 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 10 günlük
Çankırı Yakınkent OSB'de bulunan Akü Fabrikasında kullanılmak üzere 15 metrelik 1 adet eklemli platform 10 günlük kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 14 Kasım 2018

Bursa'da 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 6 aylık
Bursa Gemlik’te Çelik Üretim fabrikasında kullanılacak GENIE Z-4525 veya muadili 1 adet eklemli platform 6 aylık operat... Devamı

1 firma teklif verdi 13 Kasım 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 1 ay
İstanbul İkitelli OSB'de çalışacak 16 metre kapasiteli 1 adet Eklemli Platform 1 aylık kiralanacaktır. İş 01 Eylül 2018'de başlayacaktır.

3 firma teklif verdi 28 Ağustos 2018

Kocaeli'de 2 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 2 hafta
İzmit Merkez’de fabrika çatısındaki malzemenin indirilmesi ve yüklenmesinde çalışacak min 2 tonluk 7 metreye yükselecek... Devamı

1 firma teklif verdi 02 Ağustos 2018

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 1 hafta
Kocaeli Dilovası Demirciler Osb'de elektrik işlerinde personel kaldırma için çalışacak 20-26 metre kapasiteli 1 adet ek... Devamı

1 firma teklif verdi 30 Temmuz 2018

Ankara'da 2 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 1 ay
Ankara Malıköy Başkent OSB'de kablo çekimi işi için 2 adet eklemli veya bir eklemli, bir makaslı manlift 1 aylık kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 20 Nisan 2018

Adana'da 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: En az 3 ay
Adana Tufanbeyli'de termik santral bakım işleri için, operatörlü, en az 25 mt lik 1 adet dirsekli manlift en az 3 aylık... Devamı

5 firma teklif verdi 01 Şubat 2018

İstanbul'da 2 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 2 ay
İstanbul'da 2 adet 12 metre eklemli platform (manlift) 2 aylık kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 08 Ocak 2018

İstanbul'da 10 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 6 ay
Üçüncü havalimanı için 6 aylık 10 adet 28-41 mt arasında eklemli dizel platforma ihtiyacımız vardır. 6 ay kiralık olarak fiyat teklifi vermenizi rica ederiz.

2 firma teklif verdi 06 Mayıs 2017

Eklemli Platform (eklemli manlift, eklemli personel yükseltici) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Eklemli Platform ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık eklemli platformlar (eklemli manlift, eklemli personel yükseltici) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Eklemli Platform banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Eklemli Platform Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık eklemli platform fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Eklemli Platformlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler eklemli platform (eklemli manlift, eklemli personel yükseltici) kiralama süresi boyunca; eklemli platform kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama eklemli platform operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe eklemli platformlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Eklemli Platform yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Eklemli Platform (eklemli manlift, eklemli personel yükseltici) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Eklemli Platform satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra eklemli platformlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar eklemli platform satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Eklemli Platform satış riski ortadan kalkar.

Eklemli Platform Nedir ?

Eklemli platformlar, bir yükü kaldırmaya ve ulaşılamayan yüksekliklerde çalışabilmeye imkan sunan dizel ve elektrikli (akülü) tipleri bulunan iş ekipmanlarıdır. Bu ekipmanlar geniş kullanım aralığına, yüksek verimliliğe ve kaldırma kapasitesine sahiplerdir.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık eklemli platform (personel yükseltici) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak kendinden yürüyüşlü eklemli platform kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Eklemli Platform Kullanım Alanları

 • Tesis kurulum ve bakımlarında
 • Büyük ölçekli ambar inşaatlarında
 • Havacılık/uzay endüstrisinde
 • Liman ve havalimanlarında
 • Şehir şebekelerinde ve kentsel peyzaj çalışmalarında
 • Dış cephe giydirme çalışmalarında

Eklemli Platform Markaları

Kiralık Eklemli Platform Arıyor Musunuz?