Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs'da Kiralık Eklemli Platform

Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs'da ve Yurt Dışı bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık eklemli platform kiralamak için fiyat teklifi alın.

Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs ve Yurt Dışı Bölgesinde Eklemli Platform Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Maksimum Kaldırma Yüksekliği Maksimum Kaldırma Kapasitesi Kiralayan Firma Şehir
2018 HAR**** (#1543) Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Eklemli Platform Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık eklemli platform arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Eklemli Platform Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri eklemli platform sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Eklemli Platform Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Eklemli Platform sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve eklemli platform sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs ve Yurt Dışı Bölgesinde Kiralık Eklemli Platform Arayanlar

Taşkent, Özbekistan'da 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 1 hafta
Taşkent avm açılısında kullanılacak manlift kiralamak istiyoruz. Üst katlar için çalışma yapıyoruz sepetli makineye ihtiyacımız var

10 Nisan 2023

Cezayir'de 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 12 Aylık
Türkiye'deki kurumsal bir inşaat firmasının Cezayirdeki şantiyesinde çalıştırılmak üzere 41 metre kapasiteli 1 adet diz... Devamı

1 firma teklif verdi 26 Şubat 2020

Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs'da 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 15 günlük
Kuzey Kıbrıs Lefkoşa Ercan Havalimanı’nda çalışacak 20 metre kapasiteli 1 adet eklemli platform15 günlük kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 25 Kasım 2019

Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs Kiralık Eklemli Platform

  • Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs Kiralık Eklemli Platform için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs'da aylık kiralık eklemli platformlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs Eklemli Platform Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs'da kiralık eklemli platform fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Eklemli Platform operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs eklemli platform operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Eklemli Platform satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra eklemli platformlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs ikinci el eklemli platform sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs'da eklemli platform kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs'da Kiralık Eklemli Platform Arıyor Musunuz?