Belden Kırma Kamyon Kiralama

Belden Kırma Kamyon kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla belden kırma kamyon kiralamanın keyfini yaşayın.

Belden Kırma Kamyon Sahibi Firmalar


Model Motor Gücü Şehir Araç Adeti
CATERPILLAR 725 301 hp Afyon
KOMATSU HM300-2R 329 hp Ankara
CATERPILLAR 725 301 hp Ankara
CATERPILLAR 725 301 hp Diyarbakır
KOMATSU HM400-2R 438 hp İstanbul
CATERPILLAR 735 419 hp İstanbul
CATERPILLAR 725 301 hp İzmir
CATERPILLAR 770 511 hp İzmir
VOLVO A35E 420 hp Malatya
CATERPILLAR 725 301 hp Manisa
CATERPILLAR 725 301 hp Trabzon
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Belden Kırma Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık belden kırma kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Belden Kırma Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri belden kırma kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Belden Kırma Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Belden Kırma Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve belden kırma kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Belden Kırma Kamyon Arayanlar

Aydın'da 3 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 4 aylık
Aydın Efeler ilçesi açık işletme kömür ocağında dekapaj işinde çalıştırılmak üzere 3 adet belden kırma kaya kamyonu 4 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır

1 firma teklif verdi 16 Ocak 2021

Muğla'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 2 aylık
Muğla Milas’da tas ocağında yaklasik 600 metre asagidaki konkasore malzeme taşıma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet bel... Devamı

02 Kasım 2020

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 1 aylık
Balıkesir Marmara Adası Saraylar Beldesi'nde bulunan mermer işletmesinde kullanılmak üzere 1 adet kaya kamyonu 1 aylık ... Devamı

30 Ekim 2020

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 6 aylık
Balıkesir İvrindi'de maden ocağında çalıştırılmak üzere 25-35 ton kapasiteli 1 adet belden kırma kaya kamyonu 6 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 25 Ekim 2020

Konya'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 1 aylık
Konya Ilgın'da mermer ocağında hafriyat işinde çalıştırılmak üzere 1 adet belden kırma kaya kamyonu 1 aylık şoförlü olarak kiraalanacaktır.

17 Ekim 2020

Erzincan'da 2 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 2 AYLIK
ERZİNCAN'DA 6 TON İLE 12 TON ARASI KAYA TAŞIMA İŞİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 2 ADET BELDEN KIRMA KAYA KAMYONU 2 AYLIK ŞOFÖRLÜ OLARAAK KİRAALANACAKTIR.

1 firma teklif verdi 16 Eylül 2020

Muğla'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 3 aylık
Muğla Yatağan'da Boksit maden ocağında çalıştırılmak üzere 1 adet belden kırma kaya kaamyonu en az 3 aylık operatörlü v... Devamı

1 firma teklif verdi 16 Eylül 2020

Konya'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 4 aylık
Konya, Karaman'da çalıştırılmak üzere 25-35 ton arası 1 adet kaya kamyonu 4 aylık kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 31 Ağustos 2020

Denizli'de 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 3 aylık
Denizli'de ocak içerisinde çalıştırılmak üzere 1 adet belden kırma kaya kamyonu 3 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 22 Temmuz 2020

Sivas'da 3 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 3 aylık
Sivas'da Traverten ocağında hafriyat işinde çalıştırılmak üzere 3 adet belden kırma damperli kaya kamyonu 3 ayık şoförlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 20 Temmuz 2020

Konya'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 3 AYLIK
KONYA KULU'DA MERMER OCAĞI İŞLETMESİNDE PASA (TOPRAK VE MERMER MOLOZU) AKTARIMI (MEVCUT PASANIN YER DEĞİŞİMİ) İŞİNDE ÇA... Devamı

1 firma teklif verdi 03 Haziran 2020

Mersin'de 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 6 aylık
Mersin'de Mermer ocağında çalıştırılmak üzere 1 adet belden kırma damperli kamyon 6 aylık şoförsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 26 Mayıs 2020

Belden Kırma Kamyon (kaya kamyonu) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Belden Kırma Kamyon ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık belden kırma kamyonlar (kaya kamyonu) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Belden Kırma Kamyon banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Belden Kırma Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık belden kırma kamyon fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Belden Kırma Kamyonlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler belden kırma kamyon (kaya kamyonu) kiralama süresi boyunca; belden kırma kamyon kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama belden kırma kamyon şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe belden kırma kamyonlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Belden Kırma Kamyon yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Belden Kırma Kamyon (kaya kamyonu) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Belden Kırma Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra belden kırma kamyonlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar belden kırma kamyon satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Belden Kırma Kamyon satış riski ortadan kalkar.

Belden Kırma Kamyon Nedir ?

Kaya, toprak ve maden nakliye-taşıma işlerinde kullanılan iş makinalarıdır. En zorlu koşullarda, zorlu arazilerde ve uygulamalarda belden kırma taşıyıcı kamyonlar çoğunlukla tercih edilir.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık belden kırma kaya kamyonu ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak belden kırma kamyon kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Belden Kırma Kamyon Kullanım Alanları

En zorlu koşullarda, zorlu arazilerde ve uygulamalarda belden kırma taşıyıcı kamyonlar çoğunlukla tercih edilir.

Belden Kırma Kamyon Markaları

Kiralık Belden Kırma Kamyon Arıyor Musunuz?