Belden Kırma Kamyon Kiralama

Belden Kırma Kamyon kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla belden kırma kamyon kiralamanın keyfini yaşayın.

Belden Kırma Kamyon Sahibi Firmalar


Model Motor Gücü Şehir Araç Adeti
KOMATSU HM300-2R 329 hp Ankara
CATERPILLAR 725 301 hp Ankara
CATERPILLAR 725 301 hp Diyarbakır
KOMATSU HM400-2R 438 hp İstanbul
CATERPILLAR 735 419 hp İstanbul
CATERPILLAR 725 301 hp İzmir
CATERPILLAR 725 301 hp Manisa
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Belden Kırma Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık belden kırma kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Belden Kırma Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri belden kırma kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Belden Kırma Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Belden Kırma Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve belden kırma kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Belden Kırma Kamyon Arayanlar

Kütahya'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 6 aylık
Kütahya Çavdarhisar'da mermer ocağında hafriyat çekme işinde çalıştırılmak üzere 1 adet belden kırma damperli kamyon şo... Devamı

10 Haziran 2019

Konya'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 3 Aylık
Konya Kulu Yeşilyurt köyü mevkiindeki maden ocağında çalıştırılmak üzere 1 adet belden kırma damperli kaya kamyonu 3 ay... Devamı

06 Haziran 2019

Muğla'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 3 Aylık
Muğla Yatağan'da mermer ocağında çalıştırılmak üzere 1 adet belden kırma damperli kamyon 3 aylık şoförlü olarak 3 aylık... Devamı

23 Mayıs 2019

Muğla'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 3 Aylık
Muğla Yatağan,da mermer ocağında hafriyat taşıma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet belden kırma damperli kamyon 3 aylık... Devamı

28 Nisan 2019

Konya'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 3 aylık
Konya Bozkır’da mermer ocağında çalıştırılacak 1 adet belden kırma kaya kamyonu 3 aylık kiralanacaktır.

18 Mart 2019

Bursa'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 6 aylık
Bursa Nilüfer'de Mermer Ocağında tek vardiya çalıştırılacak 1 adet belden kırma kaya kamyonu 6 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

21 Şubat 2019

Hatay'da 3 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: En az 1 yıllık
Hatay İskenderun’da Demir Maden Ocağında çalışacak 3 adet Belden Kırma Kaya Kamyonu şoförlü olarak en az 1 yıllık kiral... Devamı

08 Ocak 2019

Hatay'da 5 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 1 yıllık
Hatay İskenderun Karayılan'da maden ocağında (aliminyum madeni) çalışacak en az 40 tonluk 5 adet Belden Kırma Kaya Kamy... Devamı

07 Aralık 2018

Mersin'de 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 1-2 aylık
Mersin Mezitli'de Mermer Ocağı'nda hafriyat işinde çalışacak CAT 735 muadili 1 adet Belden Kırma Kaya Kamyonu 1-2 aylık... Devamı

03 Aralık 2018

Afyon'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 2-3 aylık
Afyon Emirdağ'da mermer ocağında çift vardiya çalışacak 40 ton kapasiteli 1 adet Belden Kırma Kaya Kamyonu 2-3 aylık şo... Devamı

25 Kasım 2018

Hatay'da 4 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: En az 1 yıllık
Hatay Payas Karayılan’da Alüminyum Maden Ocağında kullanılmak üzere 50-65 ton arası 4 adet belden kırma kamyon en az 1 ... Devamı

1 firma teklif verdi 28 Ekim 2018

Mersin'de 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 2 aylık
Mersin Erdemli'de bulunan maden ocağında çalıştırılmak üzere 35-40 ton kapasiteli 1 adet kaya kamyonu 2 aylık kiralanacaktır.

10 Ekim 2018

Belden Kırma Kamyon (kaya kamyonu) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Belden Kırma Kamyon ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık belden kırma kamyonlar (kaya kamyonu) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Belden Kırma Kamyon banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Belden Kırma Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık belden kırma kamyon fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Belden Kırma Kamyonlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler belden kırma kamyon (kaya kamyonu) kiralama süresi boyunca; belden kırma kamyon kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama belden kırma kamyon şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe belden kırma kamyonlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Belden Kırma Kamyon yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Belden Kırma Kamyon (kaya kamyonu) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Belden Kırma Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra belden kırma kamyonlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar belden kırma kamyon satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Belden Kırma Kamyon satış riski ortadan kalkar.

Belden Kırma Kamyon Nedir ?

Kaya, toprak ve maden nakliye-taşıma işlerinde kullanılan iş makinalarıdır. En zorlu koşullarda, zorlu arazilerde ve uygulamalarda belden kırma taşıyıcı kamyonlar çoğunlukla tercih edilir.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık belden kırma kaya kamyonu ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak belden kırma kamyon kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Belden Kırma Kamyon Kullanım Alanları

En zorlu koşullarda, zorlu arazilerde ve uygulamalarda belden kırma taşıyıcı kamyonlar çoğunlukla tercih edilir.

Belden Kırma Kamyon Markaları

Kiralık Belden Kırma Kamyon Arıyor Musunuz?