Belden Kırma Kamyon Kiralama

Belden Kırma Kamyon kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla belden kırma kamyon kiralamanın keyfini yaşayın.

Belden Kırma Kamyon Sahibi Firmalar


Model Motor Gücü Şehir Araç Adeti
VOLVO A40E 471 hp Malatya
VOLVO A35 Malatya
VOLVO A35 Ankara
VOLVO A25E 303 hp Burdur
VOLVO A35 Burdur
VOLVO A35 Karabük
VOLVO A40E 471 hp Malatya
CATERPILLAR 725 301 hp İstanbul
CATERPILLAR 740 436 hp Malatya
CATERPILLAR 725 301 hp Trabzon
VOLVO A35E 420 hp Malatya
VOLVO A35E 420 hp Malatya
CATERPILLAR 725 301 hp Afyon
CATERPILLAR 770 511 hp İzmir
CATERPILLAR 725 301 hp Ankara
CATERPILLAR 725 301 hp İzmir
KOMATSU HM400-2R 438 hp İstanbul
KOMATSU HM300-2R 329 hp Ankara
CATERPILLAR 725 301 hp Manisa
CATERPILLAR 725 301 hp Diyarbakır
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Belden Kırma Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık belden kırma kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Belden Kırma Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri belden kırma kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Belden Kırma Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Belden Kırma Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve belden kırma kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Belden Kırma Kamyon Arayanlar

Bilecik'de 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 1 Ay
Bilecik, Gölpazarı ilçesinde bulunan mermer ocağında hafriyatta kullanılacak, Volva-A40 veya Volvo A35 muadili, şoförlü... Devamı

1 firma teklif verdi 25 Aralık 2023

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 2 Ay
Balıkesir, Sındırgı ilçesinde mermer ocağında hafriyatta kullanılacak, Volvo A25-A35 muadili, şoförsüz belden kırma kamyon kiralanacaktır.

27 Eylül 2023

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 2.5 Ay
Balıkesir, Sındırgı ilçesinde mermer ocağında hafriyatta kullanılacak, Volvo A35 muadili, şoförsüz belden kırma kamyon kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 14 Eylül 2023

Eskişehir'de 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 2-3 Ay
Eskişehir, Günyüzü ilçesinde mermer ocağında saha içerisinde hafriyat işinde kullanılacak, VOLVO-A35 muadili, şoförlü/ş... Devamı

1 firma teklif verdi 25 Mayıs 2023

Hatay'da 4 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 3 Ay
Hatay' da belli bir bölgede enkaz kaldırma işlerinde kullanılacak, CATERPILLAR 770 muadili, şoförlü 4 adet belden kırma... Devamı

3 firma teklif verdi 21 Şubat 2023

Karaman'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 3 Ay
Karaman, Merkez'e bağlı bir köyde mermer ocağında hafriyatta kullanılacak, Volva-A40 veya Volvo A35 muadili, şoförlü/şo... Devamı

1 firma teklif verdi 16 Ocak 2023

Edirne'de 2 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 12 Ay
Edirne, Merkez' de elektrik üretim projesinde kullanılacak, Volvo A25E muadili, şoförlü 2 adet belden kırma kamyon kira... Devamı

1 firma teklif verdi 03 Ocak 2023

Muğla'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 2 Ay
Muğla, Akbük' de villa projesinde saha içi işlerde kullanılacak, Volvo A25E muadili, şoförlü belden kırma kamyon kirala... Devamı

1 firma teklif verdi 06 Aralık 2022

Balıkesir'de 2 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 1 Ay
Balıkesir, Altıeylül ilçesi Gökköy OSB'de DSİ tarımsal sulama projesinde saha içi hafriyatta kullanılacak, VOLVO A40E m... Devamı

04 Aralık 2022

Mersin'de 2 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 6 Ay
Mersin, Akkuyu Nükleer Enerji Santrali'nde kurumsal ana yüklenici tarafından kullanılacak, Cat 745C/ Cat 740B muadili, ... Devamı

1 firma teklif verdi 21 Ekim 2022

Muğla'da 1 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 5 ay
Muğla, Kavaklıdere ilçesinde mermer ocağında çalışacak, VOLVO A35E muadili, şoförlü veya şoförsüz belden kırma kamyon k... Devamı

2 firma teklif verdi 18 Temmuz 2022

Belden Kırma Kamyon (kaya kamyonu) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Belden Kırma Kamyon ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık belden kırma kamyonlar (kaya kamyonu) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Belden Kırma Kamyon banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Belden Kırma Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık belden kırma kamyon fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Belden Kırma Kamyonlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler belden kırma kamyon (kaya kamyonu) kiralama süresi boyunca; belden kırma kamyon kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama belden kırma kamyon şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe belden kırma kamyonlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Belden Kırma Kamyon yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Belden Kırma Kamyon (kaya kamyonu) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Belden Kırma Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra belden kırma kamyonlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar belden kırma kamyon satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Belden Kırma Kamyon satış riski ortadan kalkar.

Belden Kırma Kamyon Nedir ?

Kaya, toprak ve maden nakliye-taşıma işlerinde kullanılan iş makinalarıdır. En zorlu koşullarda, zorlu arazilerde ve uygulamalarda belden kırma taşıyıcı kamyonlar çoğunlukla tercih edilir.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık belden kırma kaya kamyonu ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak belden kırma kamyon kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Belden Kırma Kamyon Kullanım Alanları

En zorlu koşullarda, zorlu arazilerde ve uygulamalarda belden kırma taşıyıcı kamyonlar çoğunlukla tercih edilir.

Belden Kırma Kamyon Markaları

Kiralık Belden Kırma Kamyon Arıyor Musunuz?