Diyarbakır'da Kiralık Belden Kırma Kamyon

Diyarbakır'da ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık belden kırma kamyon kiralamak için fiyat teklifi alın.

Diyarbakır ve Çevresinde Belden Kırma Kamyon Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Motor Gücü Kiralayan Firma Şehir
2011 301 hp Gül**** (#207) Diyarbakır
Fiyat Teklifi Alın
2009 420 hp Yen**** (#6666) Malatya
Fiyat Teklifi Alın
1998 420 hp Mel**** (#513) Malatya
Fiyat Teklifi Alın
1999 436 hp Mel**** (#513) Malatya
Fiyat Teklifi Alın
2002 471 hp Mel**** (#513) Malatya
Fiyat Teklifi Alın
2011 Yen**** (#6666) Malatya
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Belden Kırma Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık belden kırma kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Belden Kırma Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri belden kırma kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Belden Kırma Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Belden Kırma Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve belden kırma kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Diyarbakır ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Kiralık Belden Kırma Kamyon Arayanlar

Şırnak'da 3 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 6 AY
ŞIRNAK GÖRÜMLÜ'DE A35, A40 VOLVO YA DA 740 CAT MUADİLİ 3 ADET BELDEN KIRMA KAYA KAMYONU 6 AYLIK KİRALANACAKTIR.

21 Şubat 2018

Diyarbakır Kiralık Belden Kırma Kamyon

  • Diyarbakır Kiralık Belden Kırma Kamyon için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Diyarbakır'da aylık kiralık belden kırma kamyonlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Diyarbakır Belden Kırma Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Diyarbakır'da kiralık belden kırma kamyon fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Diyarbakır'da belden kırma kamyon kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Belden Kırma Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra belden kırma kamyonlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Diyarbakır ikinci el belden kırma kamyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Diyarbakır'da belden kırma kamyon kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Diyarbakır'da Kiralık Belden Kırma Kamyon Arıyor Musunuz?