Portatif Benzinli Jeneratör Kiralama

Portatif Benzinli Jeneratör kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla portatif benzinli jeneratör kiralamanın keyfini yaşayın.

Portatif Benzinli Jeneratör Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
GBS 150TE İstanbul
Aksa İstanbul
Aksa Ankara
Aksa Ankara
Aksa İstanbul
Aksa İstanbul
Aksa 10kVA Trifaze Benzinli İstanbul
Honda EG 5500 CL Ankara
Honda EG 5500 CL İstanbul
Firman SDG 7000 İstanbul
Aksa Ankara
Honda EG 5500 CL İstanbul
Aksa İstanbul
Aksa 10kVA Trifaze Benzinli Balıkesir
Aksa Antalya
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Portatif Benzinli Jeneratör Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık portatif benzinli jeneratör arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Portatif Benzinli Jeneratör Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri portatif benzinli jeneratör sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Portatif Benzinli Jeneratör Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Portatif Benzinli Jeneratör sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve portatif benzinli jeneratör sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Portatif Benzinli Jeneratör Arayanlar

Muğla'da 1 Adet Kiralık Portatif Benzinli Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 AYLIK
Muğla’da odun ekmek fırını için hamur yoğurulan kazanın gücünü kaldıracak durumda bir portatif benzinli jeneratör 1 aylık kiralanacaktır

05 Ağustos 2021

Elazığ'da 2 Adet Kiralık Portatif Benzinli Jeneratör Aranıyor

Süre: 6 aylık
Elazığ'da Güneş enerji santralinde 6 ay kullanılmak üzere 10 KVA Trifaze benzinli veya muadili 2 adet Portatif jeneratör kiralalanacaktır.

08 Haziran 2021

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Portatif Benzinli Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 aylık
Balıkesir Bigadiç Hacı Ömer Deresi köyü yakınlarındaki altın made ni tesisinde kullanılmak üzere yaklaşık 1 aylık kiralanacaktır.

01 Nisan 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Portatif Benzinli Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul’da kullanılmak üzere 2-4 kva 1 adet portatif benzinli jeneratör 1 aylık kiralanacaktır.

16 Mart 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Portatif Benzinli Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 haftalık
İstanbul'da Elektrik kaynak makinesini çalıştıracak 1 adet portatif benzinli jeneratör 1 haftalık kiralanacaktır.

16 Şubat 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Portatif Benzinli Jeneratör Aranıyor

Süre: 6 aylık
İstanbul Silivri'de şantiyede kullanılmak üzere Trifaze, 20 kwa kapasiteli 1 adet portatif dizel jeneratör 6 aylık kiralanacaktır.

29 Aralık 2020

Antalya'da 1 Adet Kiralık Portatif Benzinli Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 aylık
Antalya’da inşaatta kullanılmak üzere 8 kWa normal Vw şantiye elektriği verecek 1 adet portatif benzinli jeneratör 1 aylık acil kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 13 Aralık 2020

Samsun'da 1 Adet Kiralık Portatif Benzinli Jeneratör Aranıyor

Süre: 3 aylık
Samsun 10 kwa kapasiteli 1 adet portatif benzinli jeneratör 3 aylık kiralanacaktır.

22 Eylül 2020

Ankara'da 1 Adet Kiralık Portatif Benzinli Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 aylık
Ankara İncekte villa inşaatında spiral taşı vibratör hilti çalıştırmada kullanılacak 8.5 kw portatif jeneratör 1 aylık kiralanacaktır.

20 Eylül 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Portatif Benzinli Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul Sultanahmet'te apart otel havalandırma sistemi için 1 adet Portatif Benzinli Jeneratör 1 aylık kiralanacaktır. Acil olarak aranmaktadır.

1 firma teklif verdi 29 Ocak 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Portatif Benzinli Jeneratör Aranıyor

Süre: 2 hafta
İstanbul 3.havalimanında kablo çekme makinası çalıştırmak için 1 adet 4-8 kVA trifaze Portatif Benzinli Jeneratör 2 haftalık kiralanacaktır. Acil aranmaktadır.

2 firma teklif verdi 15 Ağustos 2018

Ankara'da 1 Adet Kiralık Portatif Benzinli Jeneratör Aranıyor

Süre: 2 gün
Ankara Mamak'ta hobi bahçesinde ağaç kesimi için 220 volt ile çalışan elektrikli testereyi çalıştırmak için 1 adet Portatif Benzinli Jeneratör 2 günlük kiralanacaktır.

25 Haziran 2018

Portatif Benzinli Jeneratör (taşınabilir jeneratör, seyyar jeneratör) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Portatif Benzinli Jeneratör ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık portatif benzinli jeneratörler (taşınabilir jeneratör, seyyar jeneratör) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Portatif Benzinli Jeneratör banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Portatif Benzinli Jeneratör Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık portatif benzinli jeneratör fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Portatif Benzinli Jeneratörler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler portatif benzinli jeneratör (taşınabilir jeneratör, seyyar jeneratör) kiralama süresi boyunca; portatif benzinli jeneratör kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama portatif benzinli jeneratör operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe portatif benzinli jeneratörler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Portatif Benzinli Jeneratör yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Portatif Benzinli Jeneratör (taşınabilir jeneratör, seyyar jeneratör) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Portatif Benzinli Jeneratör satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra portatif benzinli jeneratörler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar portatif benzinli jeneratör satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Portatif Benzinli Jeneratör satış riski ortadan kalkar.

Portatif Benzinli Jeneratör Nedir ?

Portatif jeneratörler; genellikle kısa süreli organizasyonların elektrik ihtiyacını karşılamak için kiralanır, büyük kabinli jeneratörlere göre daha kısa süre enerji sağlarlar. Yaklaşık olarak 5 saat kesintisiz enerji üreten bu jeneratörler, motorun zarar görmemesi için beş saat sonunda minimum bir saat dinlendirilir.

Elektrik kesintilerinde uzun süre güç sağlayan büyük jeneratörlerin yanı sıra kamplarda, kısa süreli organizasyonlarda kullanılabilen portatif jeneratör de bulmak mümkün.

PORTATİF JENERATÖRÜ ÇALIŞTIRMADAN ÖNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER;

 • Portatif jeneratörü kullanmaya başlamadan önce yakıt seviyesini mutlaka kontrol edin. Uzun süre jeneratörün deposunda bulunan benzin veya mazotun uzun süre beklemiş ve kirli olmamasına dikkat edin.
 • Jeneratörünüz 4 zamanlı ise, benzine yağ karıştırmayın.
  Yakıt doldurma işlemi yaparken ortamın havasız olmasından kaçının.  Aynı zamanda motorun çalışmıyor olması gerekmektedir.
 • Jeneratörün deposunu taşacak derecede doldurmayın. Yakıt ikmali yaparken, depo çevresinin temizlenmesi yapılmadan jeneratörü çalıştırmayın.
 • Yakıt ikmali yapılırken, deponun kirlenmesinden ve su girmesinden kaçının.
 • Jeneratörünüzün yağını ve hava filtresini düzenli olarak kontrol edin.
 • Jeneratörünüzü kesinlikle kapalı ortamlarda kullanmayın. Egzozdan çıkan gaz, ortamda bulunan kişilerin sağlığı için tehlikeli olabilir.
 • Jeneratörünüzü ateşli ve ısıtıcı cihazlardan uzak tutun.
 • Jeneratörünüzün uzatma kablolarını düzenli olarak kontrol edin.
 • Jeneratörün fişinin doğrudan evdeki prizlere takılmaması gerekmektedir. Aksi takdirde jeneratör kısa devre yapıp, insanlara ve yapılara zarar verebilir.
 • Egzoz, motor gibi çalıştıkça ısınan akşamlara, jeneratör çalışıyorken dokunmayın.
 • Jeneratörün kullanım kılavuzunda yer alan bakım kurallarına mutlaka uyun.
 • Yanıcı ve yanan maddelerle jeneratöre yaklaşmayın.
 • Elektrik kesintisi olmasa bile, jeneratörünüzü en az ayda bir kere 10-15 dakika çalıştırın.
 • Bir problem meydana geldiğinde, servislerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık portatif (taşınabilir) benzinli jeneratör ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak taşınabilir benzinli jeneratör kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Portatif Benzinli Jeneratör Markaları

Kiralık Portatif Benzinli Jeneratör Arıyor Musunuz?