Yol & Asfalt Makinası Kiralama

Yol & Asfalt Makinası kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla yol & asfalt makinası kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık yol & asfalt makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Yol & Asfalt Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri yol & asfalt makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Yol & Asfalt Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Yol & Asfalt Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve yol & asfalt makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arayanlar

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: En az 2 aylık
Balıkesir Gönen'de maden ocağında kurumsal firma bünyesinde çalışacak1 adet greyder en az 2 aylığına operatörlü olarak ... Devamı

4 firma teklif verdi 15 Şubat 2019

Antalya'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 10 aylık
Alanya Belediyesi'nde şantiyelere yol sulama işinde çalıştırılacak bir adet 10 tonluk arazöz 10 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

11 firma teklif verdi 10 Şubat 2019

Antalya'da 1 Adet Kiralık Kompaktör Aranıyor

Süre: 1 haftalık
Antalya'da prefabrik konut sektöründe faaliyet gösteren firmanın toprak zemin basma işinde çalışacak 1 adet Kompaktör 1 haftalık kiralanacaktır.

07 Şubat 2019

İzmir'de 2 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 6 aylık
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu projesinde kullanılmak üzere 2 adet Cat 12,14 veya 140 muadili greyder 6 aylık operatör... Devamı

1 firma teklif verdi 05 Şubat 2019

Denizli'de 1 Adet Kiralık Mobil Konkasör Aranıyor

Süre: 1-2 aylık
Denizli Baklan’da belediyenin 0-25 mm yol yapımı için taş kırma - eleme işleminde ilk etapta 50.000 tonluk malzeme önce... Devamı

04 Şubat 2019

Ankara'da 6 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 6 aylık
Ankara Sincan Belediyesi park sulama işinde çalıştırılacak en az 16 ton kapasiteli, 2012 model ve üstü, su pompası (pit... Devamı

2 firma teklif verdi 30 Ocak 2019

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: En az 5 aylık
Kocaeli Gebze’de fabrika inşaatında çalıştırılacak SR60 veya muadili 1 adet fore kazık makinası en az 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

29 Ocak 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mobil Konkasör Aranıyor

Süre: 1 yıllık
İstanbul Anadolu yakası Tuzla bölgesinde İstanbul Büyükşehir Hal projesi kapsamında yaklaşık 1.000.000 m3 malzeme kırma... Devamı

1 firma teklif verdi 29 Ocak 2019

Sivas'da 1 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 2 aylık
Sivas Kangal Belediyesi bünyesinde yol düzeltme işinde çalışacak 1 adet Greyder operatörlü olarak 2 aylık kiralanacaktı... Devamı

3 firma teklif verdi 29 Ocak 2019

İzmir'de 15 Adet Kiralık Finişer Aranıyor

Süre: 9 aylık
İzmir Menemen-Aliağa arasında karayollarının yol yapım işinde çalıştırılacak 9 adet 1900'lük, 6 adet 2100'lük toplam 15... Devamı

2 firma teklif verdi 28 Ocak 2019

Ankara'da 8 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 5 aylık
Ankara Mamak’ta Belediyenin park ve bahçe işlerinde çalıştırılacak 15 ton kapasiteli 8 adet arazöz 5 aylık operatörsüz ... Devamı

9 firma teklif verdi 28 Ocak 2019

Rize'de 1 Adet Kiralık Finişer Aranıyor

Süre: 4-5 haftalık
Rize Çayeli'de İller Bankası'nın yol betonlaması işinde 4400 ton asfalt 3150 m³ beton serimi için 1 adet Finişher 4-5 h... Devamı

2 firma teklif verdi 19 Ocak 2019

Yol & Asfalt Makinası Kiralama Avantajları

 • Kiralık Yol & Asfalt Makinası ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık yol & asfalt makinaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Yol & Asfalt Makinası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Yol & Asfalt Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık yol & asfalt makinası fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Yol & Asfalt Makinaları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler yol & asfalt makinası kiralama süresi boyunca; yol & asfalt makinası kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama yol & asfalt makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe yol & asfalt makinaları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Yol & Asfalt Makinası yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Yol & Asfalt Makinası satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Yol & Asfalt Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra yol & asfalt makinaları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar yol & asfalt makinası satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Yol & Asfalt Makinası satış riski ortadan kalkar.

Yol & Asfalt Makinası Nedir ?

Yol ve asfalt çalışmalarında asfalt dökümü, serilmesi, sıkıştırılması, tabakaların sökülmesinde kullanılan iş makinalarıdır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık yol ve asfalt makinası ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak yol ve asfalt makinası kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Yol & Asfalt Makinası Markaları

Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arıyor Musunuz?