Yol & Asfalt Makinası Kiralama

Yol & Asfalt Makinası kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla yol & asfalt makinası kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık yol & asfalt makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Yol & Asfalt Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri yol & asfalt makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Yol & Asfalt Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Yol & Asfalt Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve yol & asfalt makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arayanlar

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Kompaktör Aranıyor

Süre: İşin tanımına göre ne kadar sürerse
60 metre uzunluğunda 60 cm genişliğinde yer sıkıştırılacak. Firmamız Tuzla Orta Mahalle mevkiinde bulunmaktadır. Makina bulmuşlar.

28 Kasım 2023

Adana'da 1 Adet Kiralık Kompaktör Aranıyor

Süre: 2 Gün
Adana, Çukurova ilçesinde apartman bahçesinde, 100m² alanda kum sıkıştırmada kullanılacak kompaktör kiralanacaktır.

28 Kasım 2023

Elazığ'da 4 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 4 Ay
Elazığ, Merkez'de kar küreme işleminde kullanılacak, 2012 model ve üzeri, operatörlü/operatörsüz 4 adet greyder kiralan... Devamı

28 Kasım 2023

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 4 Ay
Kocaeli, Karamürsel ilçesindeki rüzgar enerji santrali (RES) projesinde, kar küreme işlemleri için Cat 140H muadili, operatörlü greyder kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 27 Kasım 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Kompaktör Aranıyor

Süre: 1 Gün
İstanbul, Başakşehir ilçesinde site içerisinde kilit taş sıkıştırmada kullanılacak, operatörlü kompaktör kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 27 Kasım 2023

Kütahya'da 1 Adet Kiralık Kompaktör Aranıyor

Süre: 2 Ay
Kütahya, Emet ilçesinde fabrika inşaatında zemin betonu öncesi dolgu alanlarının sıkıştırılması için kullanılacak, 30cm... Devamı

1 firma teklif verdi 25 Kasım 2023

Gaziantep'de 1 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 10 Ay
Gaziantep, Merkezde park ve yol düzenlemede kullanılacak, 2004 model ve üzeri, operatörsüz greyder kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 25 Kasım 2023

Gaziantep'de 1 Adet Kiralık Mobil Konkasör Aranıyor

Süre: 3 Ay
Gaziantep, Nurdağı bölgesinde toplanan kayaları 0.38 mıcır yapmak için kullanılacak, operatörlü mobil konkasör kiralana... Devamı

2 firma teklif verdi 24 Kasım 2023

Mersin'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 5 Gün
Mersin, Tece ilçesinde konut şantiyesi içerisinde kullanılacak, 10T-12T arası kapasiteli, su tankeri (arazöz) kiralanacaktır.

24 Kasım 2023

Mersin'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 GÜN
MERSİN TARSUS İÇERİSİNDE 100 TON SUYU SAĞLAMAK ÜZERE SÜRELİ OLARAK KİRALANACAKTIR

24 Kasım 2023

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 6 Ay
Balıkesir, Edremit ilçesinde belediye imar yolları açımında 3m-6m derinliğinde 85cm çapında delik açacak, operatörlü ka... Devamı

1 firma teklif verdi 23 Kasım 2023

Diyarbakır'da 1 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 4-5 Ay
Diyarbakır, Merkez'de yol düzenlemede kullanılacak, 2010 model ve üzeri, operatörsüz greyder kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 23 Kasım 2023

Yol & Asfalt Makinası Kiralama Avantajları

 • Kiralık Yol & Asfalt Makinası ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık yol & asfalt makinaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Yol & Asfalt Makinası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Yol & Asfalt Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık yol & asfalt makinası fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Yol & Asfalt Makinaları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler yol & asfalt makinası kiralama süresi boyunca; yol & asfalt makinası kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama yol & asfalt makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe yol & asfalt makinaları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Yol & Asfalt Makinası yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Yol & Asfalt Makinası satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Yol & Asfalt Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra yol & asfalt makinaları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar yol & asfalt makinası satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Yol & Asfalt Makinası satış riski ortadan kalkar.

Yol & Asfalt Makinası Nedir ?

Yol ve asfalt çalışmalarında asfalt dökümü, serilmesi, sıkıştırılması, tabakaların sökülmesinde kullanılan iş makinalarıdır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık yol ve asfalt makinası ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak yol ve asfalt makinası kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Yol & Asfalt Makinası Markaları

Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arıyor Musunuz?