Yol & Asfalt Makinası Kiralama

Yol & Asfalt Makinası kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla yol & asfalt makinası kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık yol & asfalt makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Yol & Asfalt Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri yol & asfalt makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Yol & Asfalt Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Yol & Asfalt Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve yol & asfalt makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arayanlar

Adana'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 Ay
Adana, Tufanbeyli ilçesinde yol sulama işinde kullanılacak, 18T-20T arası kapasiteli, önden, arkadan ve yukarıdan sulam... Devamı

08 Nisan 2024

Rize'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 8 Gün
Rize, Çayeli ilçesinde bulunan beton sahasında sulama yapmada kullanılacak, 15T kapasiteli, operatörlü su tankeri (araz... Devamı

04 Nisan 2024

Şanlıurfa'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 12 Ay
Şanlıurfa, Bozova ilçesinde bulunan ges projesi şantiyesine su taşımada kullanılacak, 5T kapasiteli, şoförlü su tankeri (arazöz) kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 01 Nisan 2024

Çorum'da 1 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: 3 Hafta
Çorum, Yukarı Beşpınar ve Yeşilova ilçelerinde bulunan GES sahalarında tesviye işlerinde kullanılacak, CAT D-8 muadili, operatörlü dozer kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 01 Nisan 2024

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Kompaktör Aranıyor

Süre: 1 Gün
İstanbul, Pendik ilçesinde bulunan konut projesinde 140m² alanda temel altı sıkıştırmada kullanılacak, 1T-2T arası kapasiteli kompaktör kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 25 Mart 2024

Hatay'da 5 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 6 Ay
Hatay, Antakya ilçesinde su dağıtımında kullanılacak kullanılacak, 20T kapasiteli, 2010 model ve üzeri, operatörlü 5 adet su tankeri (arazöz) kiralanacaktır.

6 firma teklif verdi 22 Mart 2024

Bursa'da 1 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 1 Gün
Bursa, Barakfakih ilçesinde bulunan arazide yol düzenleme ve tesviye işlerinde kullanılacak, operatörlü greyder kiralanacaktır.

19 Mart 2024

Burdur'da 1 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: 5 Gün
Burdur, Merkez ilçesinde bulunan arazide tesviye işlerinde kullanılacak, CAT D-8 muadili, operatörlü dozer kiralanacaktır. Operatör için kalacak yer temin edilecektir.

2 firma teklif verdi 15 Mart 2024

Kırklareli'de 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 12 Ay
Kırklareli, Lüleburgaz ilçesinde petrol kuyularına su taşımada kullanılacak, 20T kapasiteli, 2010 model ve üzeri, minim... Devamı

7 firma teklif verdi 11 Mart 2024

Ankara'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 4 Ay
Ankara, Lalahan ilçesinde bulunan ısı merkezinde kullanma suyu getirmede ve yol sulamada kullanılacak, 20T-25T arası ka... Devamı

5 firma teklif verdi 11 Mart 2024

Aydın'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 2 Gün
Aydın, Didim ilçesinde duvar güçlendirme için 5cm çapında 2m derinliğinde kazık çakmada kullanılacak, operatörlü fore k... Devamı

04 Mart 2024

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Kompaktör Aranıyor

Süre: 2 Gün
İstanbul, Çatal ilçesinde 60m² alanda kilitli parke taşı sıkıştırmada kullanılacak, 1T-2T arası kapasiteli kompaktör kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 01 Mart 2024

Yol & Asfalt Makinası Kiralama Avantajları

 • Kiralık Yol & Asfalt Makinası ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık yol & asfalt makinaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Yol & Asfalt Makinası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Yol & Asfalt Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık yol & asfalt makinası fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Yol & Asfalt Makinaları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler yol & asfalt makinası kiralama süresi boyunca; yol & asfalt makinası kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama yol & asfalt makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe yol & asfalt makinaları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Yol & Asfalt Makinası yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Yol & Asfalt Makinası satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Yol & Asfalt Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra yol & asfalt makinaları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar yol & asfalt makinası satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Yol & Asfalt Makinası satış riski ortadan kalkar.

Yol & Asfalt Makinası Nedir ?

Yol ve asfalt çalışmalarında asfalt dökümü, serilmesi, sıkıştırılması, tabakaların sökülmesinde kullanılan iş makinalarıdır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık yol ve asfalt makinası ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak yol ve asfalt makinası kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Yol & Asfalt Makinası Markaları

Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arıyor Musunuz?