Yol & Asfalt Makinası Kiralama

Yol & Asfalt Makinası kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla yol & asfalt makinası kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık yol & asfalt makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Yol & Asfalt Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri yol & asfalt makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Yol & Asfalt Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Yol & Asfalt Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve yol & asfalt makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arayanlar

Bilecik'de 1 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: 17 dönüm tarla düzleme
Bilecik'te 17 dönüm tarla düzleme işinde çalıştırılmak üzere D7 ve muadili 1 adet dozer kiralanacaktır.

13 Ocak 2021

İzmir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 12 AYLIK
İzmir'de yol sulamasında çalıştırılmak üzere 20 tonluk 1 adet su tankeri arazöz 12 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

5 firma teklif verdi 13 Ocak 2021

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Mobil Konkasör Aranıyor

Süre: 1 aylık
Kocaeli Hereke'de Çimento sahasında ocaklarda kalker kırmak amacıyla 1 ay süre ile 1 adet Paletli Mobil Çeneli Kırıcı m... Devamı

12 Ocak 2021

Nevşehir'de 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: en az 1 aylık
Nevşehir'de 14 metre derinlikte toplam 100 adet doğal patetes deposu açma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet fore kazık ... Devamı

1 firma teklif verdi 07 Ocak 2021

Sakarya'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 yıllık
Sakarya Kocaali'de kurumsal bir firmanın melen barajı inşaatında çalıştırılmak üzere en az 20 ton kapasiteli bakımlı ve... Devamı

10 firma teklif verdi 07 Ocak 2021

Kahramanmaraş'da 9 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: 2 aylık
Kahramanmaraş Afşin Elbistan'da kömür üstünde çift vardiys çalıştırılmak üzere D8 veya D9 (ya da muadili) 9 adet dozer 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

4 firma teklif verdi 06 Ocak 2021

Erzincan'da 1 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: 1 aylık
Erzincan'da işverenin kendi dozeri arıza yaptığından maden sahasında çalıştırılmak üzere D8 veya D9 ve muadili üçlü rip... Devamı

06 Ocak 2021

Samsun'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 12 aylık
Samsun Kavak'da çimento fabrikasında günlük sulama ve depoya su taşıma işinde çalıştırılmak üzere 15-20 ton kapasiteli ... Devamı

7 firma teklif verdi 05 Ocak 2021

Samsun'da 1 Adet Kiralık Mobil Konkasör Aranıyor

Süre: 3 aylık
Samsun'da Mermer ocağında çalıştırılmak üzere tercihen elektrikli ve operatörlü 1 adet mobil konkasör tesisi kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 04 Ocak 2021

Sakarya'da 1 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: 2 AYLIK
SAKARYA ADAPAZARI'NDA UYGULAMA TARIM VE ÇİFTÇİ EĞİTİM MERKEZİ PROJE SAHASINDA TESVİYE İŞLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE D7 VE... Devamı

4 firma teklif verdi 02 Ocak 2021

Van'da 4 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 3 aylık
Van kamu işi karla mücadelede çalıştırılmak üzere 4 adet greyder 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 01 Ocak 2021

Ağrı'da 5 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 3 aylık
Ağrı Belediyesi Karla mücadele işinde çalıştırılmak üzere sorun çıkarmayacak 5 adet greyder 3 aylık operatörlü veya ope... Devamı

2 firma teklif verdi 31 Aralık 2020

Yol & Asfalt Makinası Kiralama Avantajları

 • Kiralık Yol & Asfalt Makinası ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık yol & asfalt makinaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Yol & Asfalt Makinası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Yol & Asfalt Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık yol & asfalt makinası fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Yol & Asfalt Makinaları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler yol & asfalt makinası kiralama süresi boyunca; yol & asfalt makinası kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama yol & asfalt makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe yol & asfalt makinaları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Yol & Asfalt Makinası yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Yol & Asfalt Makinası satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Yol & Asfalt Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra yol & asfalt makinaları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar yol & asfalt makinası satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Yol & Asfalt Makinası satış riski ortadan kalkar.

Yol & Asfalt Makinası Nedir ?

Yol ve asfalt çalışmalarında asfalt dökümü, serilmesi, sıkıştırılması, tabakaların sökülmesinde kullanılan iş makinalarıdır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık yol ve asfalt makinası ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak yol ve asfalt makinası kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Yol & Asfalt Makinası Markaları

Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arıyor Musunuz?