Yol & Asfalt Makinası Kiralama

Yol & Asfalt Makinası kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla yol & asfalt makinası kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık yol & asfalt makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Yol & Asfalt Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri yol & asfalt makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Yol & Asfalt Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Yol & Asfalt Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve yol & asfalt makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arayanlar

İzmir'de 1 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 6 Aylık
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu projesinde kullanılmak üzere 1 adet Cat 140M greyder 6 aylık operatördüz olarak kiralanacaktır. Ödeme 30 günde bir nakit olacaktır.

1 firma teklif verdi 19 Nisan 2019

İstanbul'da 16 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 4 ay
İstanbul 3. Köprü peyzaj sulama işlerinde kullanılmak üzere, 20 ton kapasiteli her araç için şoför + 2 işçisi olan 16 a... Devamı

5 firma teklif verdi 17 Nisan 2019

Şanlıurfa'da 7 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 12 Aylık
Şanlıurfa'da Köy yolları yapım işinde kullanılmak üzere 2016 model ve üzeri Cat 140H veya 140M muadili 7 adet greyder e... Devamı

1 firma teklif verdi 12 Nisan 2019

Manisa'da 1 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 4 Aylık
Manisa Soma'da yeraltı kömür işletmesinde çalıştırılacak 2008 model ve üzeri 140H muadili 1 adet greyder 4 aylık operat... Devamı

2 firma teklif verdi 11 Nisan 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: 7 aylık
İstanbul Silivri Kuzey Marmara Otoyolu projesinde ana yüklenici firma ile sözleşme yapılarak çalıştırılmak üzere 140 hp... Devamı

3 firma teklif verdi 10 Nisan 2019

Adana'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 Aylık
Adana İncirlik'te 20 ton kapasiteli 1 adet su tankeri 2 aylık şoförsüz olarak anlaşma halinde hemen kiralanacaktır. Ödeme aylık nakit olacaktır.

1 firma teklif verdi 10 Nisan 2019

Diyarbakır'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 aylık
Diyarbakır'da iki şantiye arasında kullanılmak üzere 15 ton kapasiteli 1 adet su tankeri 1 aylık şoförlü olarak kiralan... Devamı

1 firma teklif verdi 10 Nisan 2019

Giresun'da 3 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 12 Aylık
Giresun İl Özel İdaresi köy yollarında çalıştırılmak üzere 2014 model ve üzeri 175 Hp - 215 Hp aralığında en az 15 ton ... Devamı

2 firma teklif verdi 08 Nisan 2019

Kırşehir'de 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 aylık
Kırşehir'de Ankara-Niğde otoyolu projesinde kullanılmak üzere 15-20 ton kapasiteli 2 adet Arazöz 3 aylık şoförlu olarak kiralanacaktır.

4 firma teklif verdi 08 Nisan 2019

Kütahya'da 1 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: 7 Aylık
Kütahya'da döküm sahasında çalıştırılmak üzere 1 adet Cat D7 ve muadili Dozer 7 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır... Devamı

3 firma teklif verdi 08 Nisan 2019

Malatya'da 1 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: 1 ay
Malatya, Yazıhan'da 60 dönümlük arazinin riper ile sürülmesi için 1 adat dozer operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 06 Nisan 2019

Çorum'da 1 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: 4 Aylık
Çorum Kargı'da Kara Yolları Genel Müdürlüğü'nün yeni yol yapım işinde çalıştırılmak üzere 1 adet dozer operatörlü olara... Devamı

3 firma teklif verdi 05 Nisan 2019

Yol & Asfalt Makinası Kiralama Avantajları

 • Kiralık Yol & Asfalt Makinası ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık yol & asfalt makinaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Yol & Asfalt Makinası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Yol & Asfalt Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık yol & asfalt makinası fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Yol & Asfalt Makinaları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler yol & asfalt makinası kiralama süresi boyunca; yol & asfalt makinası kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama yol & asfalt makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe yol & asfalt makinaları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Yol & Asfalt Makinası yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Yol & Asfalt Makinası satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Yol & Asfalt Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra yol & asfalt makinaları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar yol & asfalt makinası satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Yol & Asfalt Makinası satış riski ortadan kalkar.

Yol & Asfalt Makinası Nedir ?

Yol ve asfalt çalışmalarında asfalt dökümü, serilmesi, sıkıştırılması, tabakaların sökülmesinde kullanılan iş makinalarıdır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık yol ve asfalt makinası ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak yol ve asfalt makinası kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Yol & Asfalt Makinası Markaları

Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arıyor Musunuz?