Yol & Asfalt Makinası Kiralama

Yol & Asfalt Makinası kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla yol & asfalt makinası kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık yol & asfalt makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Yol & Asfalt Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri yol & asfalt makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Yol & Asfalt Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Yol & Asfalt Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve yol & asfalt makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arayanlar

Samsun'da 4 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 4 aylık
Samsun da içme suyunda kullanılmak uzere 2008 model ve üzeri 12 m3 ve üstü 4 adet su tankeri arazöz 4 aylık şoförsüz ol... Devamı

13 Haziran 2019

Kahramanmaraş'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 aylık
Kahramanmaraş Çağlayancerit Helete mahallesinde toprak yol sulama işinde çalıştırılmak üzere 1 adet 15-20 ton kapasitel... Devamı

1 firma teklif verdi 13 Haziran 2019

Erzurum'da 1 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: 1 aylık
Erzurum Oltu'da mermer ocağında düzleme işinde çalıştırılmak üzere Cat D7 veya Cat D8 muadili 1 adet dozer 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 13 Haziran 2019

Ankara'da 1 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: En az 5 aylık
Ankara Nallıhan Sakarya arası stabilize yol düzeltme işinde çalıştırılmak üzere Cat D7 veya D8 muadili 4 metre bıçak bo... Devamı

4 firma teklif verdi 12 Haziran 2019

Bursa'da 1 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 1 haftalık
Bursa Keles ilçesinde yol reglajında çalıştırılmak üzere 1 adet greyder 1 haftalık operatörlü olarak kiralanacaktır. Ödeme iş bitimi nakit olacaktır.

12 Haziran 2019

Muğla'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: En az 5 aylık
Muğla Dalaman'da kamu kurumunun açacağı ihaleye doğrudan teklif verilerek yeşil alan ve yol sulaması işinde kullanılma... Devamı

2 firma teklif verdi 11 Haziran 2019

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 6 aylık
Balıkesir Balya'da maden sondaj işi havuz boşaltma doldurmada işinde çalıştırılmak üzere 15-20 tonluk 1 adet su tankeri... Devamı

5 firma teklif verdi 09 Haziran 2019

Samsun'da 7 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: En az 5 aylık
Samsun'da içme suyu işinde çalıştırılmak üzere 12-20 ton su taşıma kapasiteli 2008 model ve üzeri 7 adet 10 teker temiz... Devamı

1 firma teklif verdi 01 Haziran 2019

İzmir'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: En az 5 aylık
İzmir Kemalpaşa'da kamu işi yeşil alan ve yol sulama işinde çalıştırılmak üzere 10 tonluk 1 adet su tankeri arazöz en a... Devamı

5 firma teklif verdi 01 Haziran 2019

Muğla'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 aylık (haftada 3 gün çalışacak)
Muğla Datça Kargı koyunda haftada 3 gün düzenli olarak çim sulaması işinde çalıştırılmak üzere 12 veya 20 ton kapasitel... Devamı

3 firma teklif verdi 31 Mayıs 2019

Kayseri'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 4 aylık
Kayseri Develi'de şantiye yol sulama işinde çalıştırılmak üzere 2005 model ve üzeri 20 ton kapasiteli 1 adet su tankeri arazöz 4 aylık şoförsüz olarak kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 30 Mayıs 2019

Sinop'da 1 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: 1 aylık
Sinop Orman İşletme Müdürlüğü'nün Bektaşağa ağaçlandırma sahasında toprak işlemesinde çalıştırılmak üzere riperli 7 vey... Devamı

30 Mayıs 2019

Yol & Asfalt Makinası Kiralama Avantajları

 • Kiralık Yol & Asfalt Makinası ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık yol & asfalt makinaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Yol & Asfalt Makinası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Yol & Asfalt Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık yol & asfalt makinası fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Yol & Asfalt Makinaları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler yol & asfalt makinası kiralama süresi boyunca; yol & asfalt makinası kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama yol & asfalt makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe yol & asfalt makinaları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Yol & Asfalt Makinası yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Yol & Asfalt Makinası satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Yol & Asfalt Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra yol & asfalt makinaları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar yol & asfalt makinası satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Yol & Asfalt Makinası satış riski ortadan kalkar.

Yol & Asfalt Makinası Nedir ?

Yol ve asfalt çalışmalarında asfalt dökümü, serilmesi, sıkıştırılması, tabakaların sökülmesinde kullanılan iş makinalarıdır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık yol ve asfalt makinası ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak yol ve asfalt makinası kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Yol & Asfalt Makinası Markaları

Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arıyor Musunuz?