Yol & Asfalt Makinası Kiralama

Yol & Asfalt Makinası kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla yol & asfalt makinası kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık yol & asfalt makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Yol & Asfalt Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri yol & asfalt makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Yol & Asfalt Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Yol & Asfalt Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve yol & asfalt makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arayanlar

Gaziantep'de 1 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 1 Gün
Gaziantep, Yavuzeli ilçesinde Karayolları Bakım Şefliğine bir günlük olmak üzere sadece şubede tutmak amacıyla kullanıl... Devamı

28 Ocak 2023

Zonguldak'da 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 6 Ay
Zonguldak, Filyos ilçesinde kurumsal firma tarafından konut projesinde şantiye içerisinde tuvaletlere su çekmede kullan... Devamı

27 Ocak 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 5 Ay
İstanbul, Anadolu Yakası Pendik' de bulunan metro tünel projesinde şaftta çalıştırılmak üzere, operatörlü kaya delici (... Devamı

25 Ocak 2023

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1.5 Ay
Balıkesir, Dursunbey ilçesinde krom maden ocağında patlatma delik delmede kullanılacak, operatörlü kaya delici (ankraj)... Devamı

25 Ocak 2023

Muğla'da 1 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: 2-3 Gün
Muğla, Kavaklıdere ilçesinde arazi tesviye işleminde kullanılacak, Cat D7-D8 muadili, operatörlü dozer kiralanacaktır.

24 Ocak 2023

Rize'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 Gün
Rize, Çamlıhemşin ilçesinde film çekiminde kullanılacak, 15T kapasiteli, operatörlü su tankeri (arazöz) kiralanacaktır. Araç '6' saat kadar kullanılacaktır.

23 Ocak 2023

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 1 Ay
Kocaeli, Alikahya bölgesinde kurumsal fabrika içi yollarda kar küreme işinde kullanılacak, Caterpillar 120M muadili, operatörlü greyder kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 19 Ocak 2023

Samsun'da 1 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: 3 Gün
Samsun, Atakum ilçesinde eğimli araziyi düzeltmede kullanılacak, Caterpillar D6-D7 muadili, operatörlü dozer kiralanacaktır.

18 Ocak 2023

Bursa'da 1 Adet Kiralık Kompaktör Aranıyor

Süre: 15 Gün
Bursa, Nilüfer ilçesi Hasanağa' da OSB içerisinde kilitli parke taşı sıkıştırmada kullanılacak, kompaktör kiralanacaktır.

13 Ocak 2023

Çorum'da 1 Adet Kiralık Kompaktör Aranıyor

Süre: 2 Ay
Çorum, Merkez'de dolgu sıkıştırma işinde kullanılacak 1 adet kompaktör 2 Ay kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 12 Ocak 2023

Mersin'de 1 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: 15 Gün
Mersin, Yenişehir ilçesinde DSİ baraj projesinde dolgu malzemesi seriminde kullanılacak, Caterpillar D6-D7 muadili, ope... Devamı

11 Ocak 2023

Hatay'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 12 Ay
Hatay - Kahramanmaraş arasında 150km mesafede yoğunluğu d:1.20kg/m³ olan likit tuzu taşımada kullanılacak, 20T ve üzeri... Devamı

4 firma teklif verdi 10 Ocak 2023

Yol & Asfalt Makinası Kiralama Avantajları

 • Kiralık Yol & Asfalt Makinası ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık yol & asfalt makinaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Yol & Asfalt Makinası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Yol & Asfalt Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık yol & asfalt makinası fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Yol & Asfalt Makinaları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler yol & asfalt makinası kiralama süresi boyunca; yol & asfalt makinası kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama yol & asfalt makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe yol & asfalt makinaları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Yol & Asfalt Makinası yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Yol & Asfalt Makinası satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Yol & Asfalt Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra yol & asfalt makinaları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar yol & asfalt makinası satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Yol & Asfalt Makinası satış riski ortadan kalkar.

Yol & Asfalt Makinası Nedir ?

Yol ve asfalt çalışmalarında asfalt dökümü, serilmesi, sıkıştırılması, tabakaların sökülmesinde kullanılan iş makinalarıdır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık yol ve asfalt makinası ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak yol ve asfalt makinası kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Yol & Asfalt Makinası Markaları

Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arıyor Musunuz?