Yol & Asfalt Makinası Kiralama

Yol & Asfalt Makinası kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla yol & asfalt makinası kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık yol & asfalt makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Yol & Asfalt Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri yol & asfalt makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Yol & Asfalt Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Yol & Asfalt Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve yol & asfalt makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arayanlar

Bursa'da 1 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: 1 AYLIK
BURSA KARACABEY YEŞİLDERE BARAJ İNŞAATI ŞANTİYESİNDE BARAJ GÖVDE DOLGUSUNDA ÇALIŞACAK 1 ADET DOZER 1 AYLIK OPERATÖRLÜ OLARAK KİRALANACAKTIR.

1 firma teklif verdi 14 Nisan 2021

Çorum'da 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 6 AYLIK
ÇORUM'DA KAMU İŞİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 15-20 TON KAPASİTELİ 2 ADET SU TANKERİ ARAZÖZ 6 AYLIK OPERATÖRSÜZ OLARAK KİRAL... Devamı

2 firma teklif verdi 12 Nisan 2021

Çanakkale'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 AYLIK
Çanakkale’de rüzgar türbini çim sulamasında kullanılacak tomalı 20 tonluk 1 adet su tankeri arazöz 6 aylık operatörlü o... Devamı

2 firma teklif verdi 09 Nisan 2021

Rize'de 1 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 5 aylık
Rize Artvin Havalimanı Altyapı Şantiyesinde çalışacak CAT 140 H muadili 1 adet Greyder 5 aylık operatörlü veya operatör... Devamı

2 firma teklif verdi 09 Nisan 2021

Ankara'da 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 12 AYLIK
Ankara’da Biyogaz tesisinde hayvan gübresi nakliye işi işinde çalıştırılmak üzere 28-30 ton kapasiteli 2 adet su tanker... Devamı

4 firma teklif verdi 09 Nisan 2021

Ankara'da 5 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 7 aylık
Ankara'da Kamu ihale ile alınan yeşil alan sulamasında çalıştırılmak üzere en az 17 tonluk, 2005 model ve üzeri, 10 tek... Devamı

5 firma teklif verdi 07 Nisan 2021

Kilis'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1,5 aylık
Kilis Musabeyli'de Kamu petrol sondaj işinde çift vardiya çift şoförlü 24 saat esasına göre çalıştırılmak üzere (operat... Devamı

07 Nisan 2021

Sakarya'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 12 aylık
Sakarya Kocaali'de kurumsal bir firmanın Melen Barajı Projesinde tozumaya kaşı çalıştırılmak üzere 20 ton kapasiteli ta... Devamı

7 firma teklif verdi 07 Nisan 2021

Gaziantep'de 1 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: 25 Dönüm arazi
Gaziantep, Araban'da 25 dönüm taşlı arazi temizliği yapılacaktır. Özellikle taraklı dozer aranmaktadır. Götürü veya saa... Devamı

04 Nisan 2021

Gaziantep'de 1 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 6 aylık
Gaziantep Havaalanı şantiyesinde sıfırlama işinde çalıştırılmak üzere 140 M ve muadili 1 adet Greyder 6 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 02 Nisan 2021

Balıkesir'de 12 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 6 AYLIK
Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Ticaret İşleri Dairesi Başkanlığın'dan ihale ile alınan işte ÇALIŞ... Devamı

4 firma teklif verdi 02 Nisan 2021

Şanlıurfa'da 10 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 7 aylık
Şanlıurfa Belediyesi park bahçeler sulama işinde çalıştırılmak üzere 2015 model ve üzeri 20-25 ton kapasiteli 10 adet ... Devamı

1 firma teklif verdi 02 Nisan 2021

Yol & Asfalt Makinası Kiralama Avantajları

 • Kiralık Yol & Asfalt Makinası ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık yol & asfalt makinaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Yol & Asfalt Makinası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Yol & Asfalt Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık yol & asfalt makinası fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Yol & Asfalt Makinaları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler yol & asfalt makinası kiralama süresi boyunca; yol & asfalt makinası kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama yol & asfalt makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe yol & asfalt makinaları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Yol & Asfalt Makinası yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Yol & Asfalt Makinası satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Yol & Asfalt Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra yol & asfalt makinaları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar yol & asfalt makinası satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Yol & Asfalt Makinası satış riski ortadan kalkar.

Yol & Asfalt Makinası Nedir ?

Yol ve asfalt çalışmalarında asfalt dökümü, serilmesi, sıkıştırılması, tabakaların sökülmesinde kullanılan iş makinalarıdır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık yol ve asfalt makinası ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak yol ve asfalt makinası kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Yol & Asfalt Makinası Markaları

Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arıyor Musunuz?