Yol & Asfalt Makinası Kiralama

Yol & Asfalt Makinası kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla yol & asfalt makinası kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık yol & asfalt makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Yol & Asfalt Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri yol & asfalt makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Yol & Asfalt Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Yol & Asfalt Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve yol & asfalt makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arayanlar

Mersin'de 10 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 6 ay
Mersin, Akkuyu nükleer güç santralinde, yol sulama ve taşıma alanında kullanılacak, min. 20T, tomalı, şanzımanlı, şoför... Devamı

17 Mayıs 2022

Hatay'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 6 Ay
Hatay, İskendurun Demir ve Çelik üretim şantiyesinde çalışacak, 80'lik operatörlü, Liebherr LB-28 ve üzeri muadili fore... Devamı

1 firma teklif verdi 16 Mayıs 2022

İzmir'de 1 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: 1 Hafta
İzmir, Kemalpaşa Yukarı Kızılca mahallesinde toprak zeminde 8 dönümlük bir bahçede, zemin düzeltme işinde kullanılacak operatörlü dozer kiralanacaktır.

16 Mayıs 2022

Yozgat'da 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 4 Ay
Yozgat, Sorgun ve Sirkeli karayollarında yol kenarındaki bitki sulama işini yapacak, 20T-25T arası, şoförlü 2 adet su t... Devamı

1 firma teklif verdi 14 Mayıs 2022

Sivas'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 Ay
Sivas, Divriği'de maden ocağı yolunu sulama işinde kullanılacak, 15T-20T arası, şoförlü, su tankeri (arazöz) kiralanaca... Devamı

1 firma teklif verdi 13 Mayıs 2022

Adana'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre:
10 veya 12 metre kazık yapacak kıl zemin ortalama 1 aylik iş

13 Mayıs 2022

Muğla'da 1 Adet Kiralık Dozer Aranıyor

Süre: 1 Ay
Muğla, Yatağan maden ocağında kademe açmak için kullanılacak, 1 adet operatörlü dozer kiralanacaktır. Operatöre kalacak yer ve yemek temin edilecektir.

2 firma teklif verdi 13 Mayıs 2022

Samsun'da 1 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 1 Ay
Samsun, Alaçam ilçesinde orman yolu silme işinde kullanılacak, operatörlü 1 adet greyder kiralanacaktır.

13 Mayıs 2022

Antalya'da 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 15 Gün
Antalya, Demre ilçesinde sinema filmi projesinde, min. 20T, aynı zamanda 8 bar su püskürtecek, 2 adet şoförlü su tanker... Devamı

12 Mayıs 2022

Sakarya'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 20 Gün
Sakarya Akyazı'da ocak açılımında çalıştırılmak üzere kaya delici ankraj kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 10 Mayıs 2022

Burdur'da 1 Adet Kiralık Greyder Aranıyor

Süre: 4 Ay
Burdur, Bucak'da orman işinde kullanılmak üzere, 2006 ve üzeri belden kırmalı, operatörlü veya operatörsüz greyder kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 09 Mayıs 2022

Mersin'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 Ay
Mersin, Tarsus'ta yol yapım işinde kullanılmak üzere, arkasından püskürtme yapabilecek, ortalama 20T, operatörsüz su ta... Devamı

2 firma teklif verdi 09 Mayıs 2022

Yol & Asfalt Makinası Kiralama Avantajları

 • Kiralık Yol & Asfalt Makinası ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık yol & asfalt makinaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Yol & Asfalt Makinası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Yol & Asfalt Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık yol & asfalt makinası fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Yol & Asfalt Makinaları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler yol & asfalt makinası kiralama süresi boyunca; yol & asfalt makinası kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama yol & asfalt makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe yol & asfalt makinaları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Yol & Asfalt Makinası yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Yol & Asfalt Makinası satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Yol & Asfalt Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra yol & asfalt makinaları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar yol & asfalt makinası satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Yol & Asfalt Makinası satış riski ortadan kalkar.

Yol & Asfalt Makinası Nedir ?

Yol ve asfalt çalışmalarında asfalt dökümü, serilmesi, sıkıştırılması, tabakaların sökülmesinde kullanılan iş makinalarıdır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık yol ve asfalt makinası ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak yol ve asfalt makinası kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Yol & Asfalt Makinası Markaları

Kiralık Yol & Asfalt Makinası Arıyor Musunuz?