Makinaparkuru.com, 2016 yılından bu yana iş makinası sahiplerinin hayatını kolaylaştırmak ve daha verimli hale getirmek için çözümler üreten bir teknoloji şirketidir.

FİRMA BİLGİLERİ;
Firma Ünvanı: MAKİNAPARKURU BİLGİ TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Vergi Dairesi: KOZYATAĞI VERGİ DAİRESİ
Vergi Numarası: 6111687575
Telefon : 0850 304 6699

İş makinası mı arıyorsunuz?

  • Kiralık iş makinası arıyorsanız hemen teklif alın, talebinizi detaylarıyla bize iletin ve iş makinası sahiplerinden fiyat teklifi almaya başlayın.
  • Satılık iş makinası, parça & ataşman arıyorsanız ikinci el bölümünde listelenen iş makinası sahiplerine kolayca ulaşın.

İş makinası sahibi misiniz?

  • Kiralayın; iş makinası sahibi olarak üye olun, makinalarınızı kaydedin ve kiralık iş makinası arayan işverenlere hemen teklif gönderin.
  • Takip Edin; iş makinası sahiplerine özel tahsilat, masraf, çalışma saati, önleyici bakım, operatör ve daha birçok konuda makinalarınıza ait bilgi ve evrakları takip etmenizi sağlayan bulut tabanlı MakinaTakip® yazılımını kullanın.
  • Satın; iş makinalarınızı, parça & ataşmanlarınızı hemen ikinci el bölümünde listeleyin. Makinaparkuru.com'daki potansiyel alıcılara kolayca ulaşın.

İş makinası operatörü müsünüz?

Onaylı belgeleriniz ile operatör olarak üye olun, işverenler ve makina sahipleri size daha kolay ulaşsın.
Makinaparkuru'na, 2016 yılından itibaren;
20.000

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.

7.000

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.

40.000
Fiyat Teklifi Gönderildi

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.