Kaya Delici (Ankraj) Kiralama

Kaya Delici (Ankraj) kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla kaya delici (ankraj) kiralamanın keyfini yaşayın.

Kaya Delici (Ankraj) Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
JunJin Adana
Everdigm ECD 40 Ankara
Soosan STD 14 E Ankara
Furukawa HCR 1200 Ankara
Techmo TM105 A Ankara
Furukawa HCR 1200 DS Ankara
Furukawa HCR 1200 ED Ankara
Tamrock Ranger 780 Antalya
Tamrock Ranger 700 Elazığ
Atlas Copco T35 Eskişehir
Tamrock Ranger 700 Eskişehir
Tamrock Ranger 780 Eskişehir
Tamrock Ranger 800 Eskişehir
Furukawa HCR 1200 Eskişehir
Atlas Copco T35 İstanbul
Tamrock Ranger 600 İstanbul
Tamrock Ranger 700 İstanbul
Tamrock Ranger 780 İstanbul
Everdigm ECD 40 İstanbul
Casagrande C6XP İstanbul
Casagrande M3D İstanbul
Casagrande C8 İstanbul
NCB FD-1600 İstanbul
Furukawa HCR 1200 ED İstanbul
Tamrock Ranger 800 İzmir
Furukawa HCR 1200 ED İzmir
Atlas Copco T35 Kastamonu
Tamrock Ranger 700 Kayseri
Atlas Copco T35 Kocaeli
Atlas Copco T35 Malatya
Ingersoll Rand ECM 660 Manisa
Atlas Copco T35 Kahramanmaraş
Tamrock Ranger 600 Muğla
Alpine AM-50 Nevşehir
Furukawa HCR 9 Ordu
Atlas Copco T35 Şanlıurfa
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kaya delici (ankraj) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kaya Delici (Ankraj) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kaya delici (ankraj) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kaya Delici (Ankraj) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kaya Delici (Ankraj) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kaya delici (ankraj) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar

Adana'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 12 aylık
Adana Tufanbeyli'de kireç taş ocağında çalıştırılmak üzere 2014 model ve üzeri 1 adet kaya delici ankraj 12 aylık opera... Devamı

3 firma teklif verdi 28 Mayıs 2019

Giresun'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1 yıllık
Giresun Bulancak’ta Hidroelektrik santrali işinde çalıştırılmak üzere 1 adet rok kaya delici ankraj 12 aylık operatörlü... Devamı

3 firma teklif verdi 20 Mayıs 2019

Mardin'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 ay
Mardin Büyükşehir Belediyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet kaya delici ankraj 2 Aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Ödeme hakediş + 45 günde bir nakit olacaktır.

13 Mayıs 2019

Nevşehir'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1 aylık
Nevşehir'de Karayollarının alt geçit perde sabitleme işinde kullanılmak üzere 1 adet kaya delici (Ankraj) 1 aylık opera... Devamı

3 firma teklif verdi 09 Mart 2019

Sivas'da 2 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 yıllık
Sivas Divriği açık demir madeni işletmesinde tek vardiya çalıştırılacak Atlas Copco D7 ve L8 muadili 2 adet kaya (rok)... Devamı

4 firma teklif verdi 06 Ocak 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1 haftalık
İstanbul Anadolu Yakası’nda devam eden Metro Tüneli projesinde çalıştırılmak üzere günlük yada haftalık 1 adet Kaya Del... Devamı

03 Ekim 2018

Ağrı'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: En az 3 ay
Ağrı Doğubayazıt'ta TOKİ'nin sınır yolu işinde sert malzeme olmayan bölgede çalışacak 1 adet Kaya Delici (Rok) en az 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 04 Eylül 2018

Elazığ'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 15 Gün
Elazığ Palu'da Devlet Demir Yolları'nın işinde 6 metrelik yatay delgi yapacak 1 adet kaya delici (rok) 15 günlük operat... Devamı

12 Temmuz 2018

Denizli'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 ay
Denizli Acıpayam'de DSi'nin işinde gölette patlatma yapmak için 4 metre delgi delecek 1 adet kaya delici (rok) 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 09 Temmuz 2018

Kütahya'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: EN AZ 1 AY
Kütahya Gümüşköy'de Eti Gümüş'ün madeninde patlatma için delik delecek 1 adet delik makinası(rok) en az 1 aylık kiralanacaktır.

03 Temmuz 2018

Aydın'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 6 Aylık
Aydın Karpuzlu'da maden sahası delme işinde çalışacak 15 metre delme kapasiteli 1 adet kaya delici (ankraj) 6 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 12 Haziran 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 Ay
İstanbul Sancaktepe'de İBB'nin zeminaltı otopark yapımında kontrollu patlatma işinde kullanilacak 1 adet Kaya Delici (A... Devamı

1 firma teklif verdi 19 Mayıs 2018

Kaya Delici (Ankraj) (rok delici, rock drill) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Kaya Delici (Ankraj) ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık kaya delici (ankraj) (rok delici, rock drill) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Kaya Delici (Ankraj) banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Kaya Delici (Ankraj) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık kaya delici (ankraj) fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Kaya Delici (Ankraj) için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler kaya delici (ankraj) (rok delici, rock drill) kiralama süresi boyunca; kaya delici (ankraj) kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama kaya delici (ankraj) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe kaya delici (ankraj) ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Kaya Delici (Ankraj) yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Kaya Delici (Ankraj) (rok delici, rock drill) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Kaya Delici (Ankraj) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kaya delici (ankraj) genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar kaya delici (ankraj) satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Kaya Delici (Ankraj) satış riski ortadan kalkar.

Kaya Delici (Ankraj) Nedir ?

Kaya delici (rok delici) isminden de anlaşılacağı gibi inşaat sektöründe kaya delme alanında kullanılmaktadır. Rok delme işlemi de denilen bu alanda özel rok delici makinalar sayesinde gerçekleştirilir. 

Nasıl Çalışır ?

Kiralık kaya rok delici (ankraj) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak kaya delici kiralama firmalarından fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Kullanım Alanları

Kaya rok delme işlemleri taş ocaklarından açık işletmeli maden ocaklarına; köprü, baraj ve HES projelerinden karayolu, sanat yapıları ve yol şantiyelerine; tünel ağzı ve baca inşaatlarından sulama kanalı ve doğal gaz boru hattı projelerine; sismik araştırmalardan ankraj ve genel dekapaj işlerine kadar birçok alanda kullanılmaktadır.

Kaya Delici (Ankraj) Markaları

 • Atlas Copco Kiralama
 • Casagrande Kiralama
 • Everdigm Kiralama
 • Furukawa Kiralama
 • Ingersoll Rand Kiralama
 • NCB Kiralama
 • Sandvik Kiralama
 • Soosan Kiralama
 • Voest Alpine Kiralama

Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arıyor Musunuz?