Balıkesir'de Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

Balıkesir'de ve Marmara bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık kaya delici (ankraj) kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kaya delici (ankraj) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kaya Delici (Ankraj) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kaya delici (ankraj) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kaya Delici (Ankraj) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kaya Delici (Ankraj) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kaya delici (ankraj) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Balıkesir'de Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 haftalık
Balıkesir Dursunbey Odaköy göleti için kaya ocağında delgi yapacak iki patlatmalık 1 adet kaya delici ankraj 2 HAFTALIK operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 17 Eylül 2021

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1 haftalık
Balıkesir Dursunbey Odaköy göleti Kaya ocağı patlatması için delikler açılacak 1 adet kaya delici ankraj 1 haftalık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 16 Temmuz 2021

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 4 aylık
Balıkesir Edremit'de merkeze çok yakın olduğu için patlatma yapılamadığından alan boşaltma işi için 1 adet kaya delici 4 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

26 Ekim 2020

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 AYLIK
BURHANİYE REŞİTKÖY GÖLETİ ŞANTİYESİNDE EN AZ 3 MT. EN FAZLA 6MT. DELME İŞİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 1 ADET KAYA DELİCİ ANKRAJ 2 AYLIK OPERATÖRLÜ OLARAK KİRALAANACAKTIR.

1 firma teklif verdi 19 Eylül 2020

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1 aylık
Balikesir İvrindi'de taş ocağında delim işinde çalıştırılmak üzere 1 adet kaya delici ankraj 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

14 Aralık 2019

Balıkesir Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

  • Balıkesir Kiralık Kaya Delici (Ankraj) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Balıkesir'de aylık kiralık kaya delici (ankraj) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Balıkesir Kaya Delici (Ankraj) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Balıkesir'de kiralık kaya delici (ankraj) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kaya Delici (Ankraj) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Balıkesir kaya delici (ankraj) operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kaya Delici (Ankraj) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kaya delici (ankraj) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Balıkesir ikinci el kaya delici (ankraj) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Balıkesir'de kaya delici (ankraj) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Balıkesir'de Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arıyor Musunuz?