İzmir'de Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

İzmir'de ve Ege bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık kaya delici (ankraj) kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kaya delici (ankraj) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kaya Delici (Ankraj) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kaya delici (ankraj) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kaya Delici (Ankraj) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kaya Delici (Ankraj) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kaya delici (ankraj) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

İzmir ve Ege Bölgesinde Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar

İzmir'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 4 Ay
İzmir, Bergama Örlemiş'de, Güneş Enerji Santrali sahasında kullanılmak üzere, operatörlü Rok kaya delici kiralanacaktır.

4 firma teklif verdi 06 Mayıs 2022

İzmir'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 5 gunLÜK
İzmir Aliağa'da taş ocağında patlama için delik açma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet kaya delici ankraj 5 günlük operatörlü olarak kiralanacaktır.

24 Ağustos 2021

İzmir'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1 aylık
İzmir Çandarlı'da ankraj delgi işinde çalıştırılmak üzere 1 adet kaya delici 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. ... Devamı

2 firma teklif verdi 05 Ekim 2019

Kütahya'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: EN AZ 1 AY
Kütahya Gümüşköy'de Eti Gümüş'ün madeninde patlatma için delik delecek 1 adet delik makinası(rok) en az 1 aylık kiralanacaktır.

03 Temmuz 2018

Aydın'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 6 Aylık
Aydın Karpuzlu'da maden sahası delme işinde çalışacak 15 metre delme kapasiteli 1 adet kaya delici (ankraj) 6 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 12 Haziran 2018

Aydın'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 ay
Aydın Söke'ye 30km mesafedeki maden işletmemizde çalışacak 1 adet kaya delici (ankraj) 2 aylık operatörlü olarak kirala... Devamı

1 firma teklif verdi 17 Mayıs 2018

Uşak'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 4 ay
Uşak Eşme'de Ankara-İzmir Hızlı Tren Projesi için alt yapı işinde çalışacak 1 adet kaya delici (ankraj) 4 aylık operatö... Devamı

1 firma teklif verdi 30 Nisan 2018

İzmir'de 2 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: Min 2 ay
Ege bölgesinde bulunan kalker ocaklarında çalıştırmak üzere T35, T40, sandvik 800-700 ayarında 2 adet kaya delici (ankraj) kiralanacaktır.

11 Temmuz 2017

Denizli'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 25 günlük
Denizli'de Ges projesinde kullanılmak üzere 25 günlük kaya delici (ankraj) makinası kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 11 Mart 2017

İzmir Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

  • İzmir Kiralık Kaya Delici (Ankraj) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • İzmir'de aylık kiralık kaya delici (ankraj) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • İzmir Kaya Delici (Ankraj) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • İzmir'de kiralık kaya delici (ankraj) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kaya Delici (Ankraj) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. İzmir kaya delici (ankraj) operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kaya Delici (Ankraj) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kaya delici (ankraj) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için İzmir ikinci el kaya delici (ankraj) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • İzmir'de kaya delici (ankraj) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

İzmir'de Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arıyor Musunuz?