Teleskopik Bomlu Platform Kiralama

Teleskopik Bomlu Platform kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla teleskopik bomlu platform kiralamanın keyfini yaşayın.

Teleskopik Bomlu Platform Sahibi Firmalar


Model Dikey Uzunluk Maksimum Kaldırma Kapasitesi Maksimum Kaldırma Yüksekliği Şehir Makina Adeti
Bağsan Hidrolik 1075HB Erzurum
Haulotte H43TPX Kocaeli
ansan İstanbul
Snorkel A46JE İstanbul
JLG 1350SJP İstanbul
Snorkel A46JE İstanbul
JLG 1350SJP Kocaeli
Haulotte H43TPX İstanbul
Nova İstanbul
ansan İzmir
ansan Düzce
Haulotte H43TPX İstanbul
Haulotte H43TPX İstanbul
JLG 1350SJP İstanbul
KuleLift KL-2000 Çiftli 29.3 metre 2000 kg 200 m Denizli
KuleLift KL-1000 10.5 metre 1000 kg 200 m Denizli
KuleLift KL-2000 Tekli 9.7 metre 1000 kg 200 m Denizli
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık teleskopik bomlu platform arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Teleskopik Bomlu Platform Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri teleskopik bomlu platform sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Teleskopik Bomlu Platform Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Teleskopik Bomlu Platform sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve teleskopik bomlu platform sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Arayanlar

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Aranıyor

Süre: 7 Gün
Balıkesir, İvrindi ilçesinde çınar ağaçlarındaki sarmaşıkları budama işleminde kullanılacak, 18m-21m arası yüksekliğe u... Devamı

21 Ağustos 2023

Mersin'de 1 Adet Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Aranıyor

Süre: 6 Ay
Mersin, Taşucu Limanı'nda kurumsal firma tarafından kullanılacak, 30m boma sahip, operatörsüz teleskopik bomlu platform kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 24 Mayıs 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Aranıyor

Süre: 2 Ay
İstanbul, Anadolu Yakası Tuzla' da fabrika içerisinde uzay çatı temizliğinde düz beton zeminde kullanılacak, 12m yüksek... Devamı

29 Mart 2023

Bursa'da 3 Adet Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Aranıyor

Süre: 3,5 aylık
Bursa Gemlik'de çalıştırılmak üzere 18 metre kapasiteli 3 adet elektrikli teleskopik BOM lift 3,5 aylık operatörlü olar... Devamı

27 Eylül 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Aranıyor

Süre: 10 GÜNLÜK
İSTANBUL SAMANDIRA SİNPAŞ METROLİFE ŞANTİYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 18 METRE KAPASİTELİ 1 ADET Teleskopik Bomlu Platform 10 GÜNLÜK OPERATÖRLÜ OLARAK KİRALANACAKTIR.

1 firma teklif verdi 10 Ağustos 2021

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Aranıyor

Süre: 45 günlük
Balıkesir'de Güneş Enerji Santralinde çalıştırılmak üzere en az 27 metre kapasiteli dizel manlift 45 günlük operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 27 Mayıs 2021

Manisa'da 1 Adet Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Aranıyor

Süre: 18 Aylık
Manisa'da Elektrik direği ve hat çekimi işinde çalıştırılmak üzere 25-30 metre kapasiteli 1 adet polyester sepet Telesk... Devamı

1 firma teklif verdi 03 Mayıs 2021

Karaman'da 1 Adet Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Aranıyor

Süre: 7 aylık
Karaman'da GES Güneş Enerji Santrali palet taşıma işinde çalıştırılmak üzere maksimum 20 metre kapasiteli 1 adet Teles... Devamı

2 firma teklif verdi 29 Nisan 2021

Tekirdağ'da 2 Adet Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Aranıyor

Süre: 3 aylık
Tekirdağ Çorlu'da fabrikada kolonlarda çelik ankraj montajı yapılacak 500 kg kaldırma kapasiteli 2 adet teleskopik boml... Devamı

1 firma teklif verdi 20 Mart 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Aranıyor

Süre: 6 aylık
İstanbul Fatih'de kamu Ağaç budama işinde kullanılmak üzere 2018 model ve üzeri 12-25 metre kapasiteli 1 adet Teleskopi... Devamı

1 firma teklif verdi 30 Ekim 2020

Bilecik'de 3 Adet Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Aranıyor

Süre: 12 aylık
Bilecik Bozüyük hızlı tren projesinde çalışacak 18 mt bom uzunluğunda kova,tırnak ve sepet ataşmanlı 3 adet Teleskopik ... Devamı

1 firma teklif verdi 23 Ekim 2020

Adana'da 1 Adet Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Aranıyor

Süre: 6 aylık
Adana'da fabrika kurulumunda çalıştırılmak üzere 14 metre kapasiteli 1 adet teleskopik bomlu platform 6 aylık operatörs... Devamı

28 Mayıs 2020

Teleskopik Bomlu Platform (teleskobik platform) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Teleskopik Bomlu Platform ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık teleskopik bomlu platformlar (teleskobik platform) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Teleskopik Bomlu Platform banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Teleskopik Bomlu Platform Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık teleskopik bomlu platform fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Teleskopik Bomlu Platformlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler teleskopik bomlu platform (teleskobik platform) kiralama süresi boyunca; teleskopik bomlu platform kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama teleskopik bomlu platform operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe teleskopik bomlu platformlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Teleskopik Bomlu Platform yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Teleskopik Bomlu Platform (teleskobik platform) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Teleskopik Bomlu Platform satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra teleskopik bomlu platformlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar teleskopik bomlu platform satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Teleskopik Bomlu Platform satış riski ortadan kalkar.

Teleskopik Bomlu Platform Nedir ?

Teleskopik bomlu platformlar; diğer tüm platformlardan daha yükseğe yatay uzanım sağlayarak inşaat çalışmaları ve endüstriyel uçalışmalarda erişimin sınırlı olduğu yüksekliklere çıkmanızı sağlayan iş makinalarıdır. Bu ekipmanlar geniş kullanım aralığına, yüksek verimliliğe ve kaldırma kapasitesine sahiplerdir.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık teleskopik bomlu platform ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak teleskopik bomlu platform kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Kullanım Alanları

 • Dar alanlarda
 • Alışveriş merkezi temizliğinde
 • Yüksek büyük ağaçları budama
 • Sokak aydınlatma üzerinde çalışma
 • Çatı bakımı
 • Çeşitli montaj çalışmalarında
 • İç ve dış mekan çalışmalarında zemin hassaslığını korunulması gerektiğinde
 • AVM inşaatlarında

Teleskopik Bomlu Platform Markaları

Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Arıyor Musunuz?