Denizli'de Kiralık Teleskopik Bomlu Platform

Denizli'de ve Ege bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık teleskopik bomlu platform kiralamak için fiyat teklifi alın.

Denizli ve Ege Bölgesinde Teleskopik Bomlu Platform Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Dikey Uzunluk Maksimum Kaldırma Kapasitesi Maksimum Kaldırma Yüksekliği Kiralayan Firma Şehir
2016 10.5 metre 1000 kg 200 m Kul**** (#76) Denizli
Fiyat Teklifi Alın
2016 9.7 metre 1000 kg 200 m Kul**** (#76) Denizli
Fiyat Teklifi Alın
2016 29.3 metre 2000 kg 200 m Kul**** (#76) Denizli
Fiyat Teklifi Alın
2017 Atl**** (#6103) İzmir
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık teleskopik bomlu platform arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Teleskopik Bomlu Platform Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri teleskopik bomlu platform sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Teleskopik Bomlu Platform Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Teleskopik Bomlu Platform sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve teleskopik bomlu platform sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Denizli ve Ege Bölgesinde Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Arayanlar

Manisa'da 1 Adet Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Aranıyor

Süre: 18 Aylık
Manisa'da Elektrik direği ve hat çekimi işinde çalıştırılmak üzere 25-30 metre kapasiteli 1 adet polyester sepet Telesk... Devamı

1 firma teklif verdi 03 Mayıs 2021

Denizli Kiralık Teleskopik Bomlu Platform

  • Denizli Kiralık Teleskopik Bomlu Platform için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Denizli'de aylık kiralık teleskopik bomlu platformlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Denizli Teleskopik Bomlu Platform Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Denizli'de kiralık teleskopik bomlu platform fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Teleskopik Bomlu Platform operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Denizli teleskopik bomlu platform operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Teleskopik Bomlu Platform satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra teleskopik bomlu platformlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Denizli ikinci el teleskopik bomlu platform sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Denizli'de teleskopik bomlu platform kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Denizli'de Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Arıyor Musunuz?