Akülü Transpalet Kiralama

Akülü Transpalet kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla akülü transpalet kiralamanın keyfini yaşayın.

Akülü Transpalet Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
Crown WP3010 Çanakkale
Crown WP3010 İstanbul
Crown WP3010 Kocaeli
Crown WP3010 Ankara
Crown WP3010 İstanbul
Still EXU Kocaeli
Still EXU İstanbul
Still EXU İstanbul
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Akülü Transpalet Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık akülü transpalet arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Akülü Transpalet Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri akülü transpalet sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Akülü Transpalet Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Akülü Transpalet sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve akülü transpalet sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Akülü Transpalet Arayanlar

İstanbul'da 2 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1 Gün
İstanbul, Anadolu Yakası Ataşehir bölgesinde sporcu gıdası üretim deposunda kullanılacak, 2T kapasiteli, 2 adet akülü transpalet kiralanacaktır.

26 Temmuz 2023

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 15 Gün
Kocaeli, Gebze OSB' de kurumsal firma tarafından depo içerisinde kullanılacak, 2.5T kapasiteli, 3.5m yüksekliğe ulaşabilen akülü transpalet kiralanacaktır.

21 Temmuz 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1-2 Gün
İstanbul, Avrupa Yakası Bahçelievler ilçesinde halı taşımasında kullanılacak, 400kg-500kg taşıma kapasiteli, akülü transpalet kiralanacaktır.

16 Haziran 2023

Malatya'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 12 Ay
Malatya, Yeşilyurt II.OSB' de kurumsal firma tarafından 5000m² kapalı alanda istiflemede kullanılacak, 1.5T-2T kapasiteli, akülü transpalet kiralanacaktır.

10 Mayıs 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1
Şeyhli, Aktürk Sanayi Dünyası, Şeyhli Mah. Ankara Cd, Vadi Sk. No:6 A D:50, 34906 Pendik/İstanbul

26 Nisan 2023

Ankara'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1 , 2 sene
1,5 ton kaldırma kapasiteli en fazla. genel olarak bims taşıcak

10 Nisan 2023

Antalya'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 6 - 12 ay
Antalya organize sanayisi içinde kullanılacak, 6 ay yada daha uzun süreli kiralanacak, kullanıcısı yaya olarak kullanıl... Devamı

13 Mart 2023

Tekirdağ'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 3 Ay
Tekirdağ, Saray ilçesinde fabrika içerisinde paletli malzeme taşımada kullanılacak, 1.5T-2T kapasiteli, 2m-3m yüksekliğe ulaşabilen akülü transpalet kiralanacaktır.

16 Aralık 2022

Ankara'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1 Gün
Ankara, Sincan ilçesinde bims almak için kullanılacak, 1.5T kapasiteli akülü transpalet kiralanacaktır.

05 Kasım 2022

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 6 Ay
İstanbul, Avrupa Yakası Hadımköy ilçesinde kapalı bir depo içerisinde palet indirme işinde kullanılacak, 2T kapasiteli akülü transpalet kiralanacaktır.

07 Eylül 2022

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 15 Gün
İGA Havalimanında 80cm genişliği geçmeyecek, frenli, akülü transpalet kiralanacaktır. Kaldırma için değil dışarıdan hav... Devamı

22 Ağustos 2022

Bursa'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 3 Ay
Bursa, Osmangazi ilçesinde fabrika içerisinde malzeme taşıma işinde kullanılacak, 1.5T kapasiteli, akülü transpalet kiralanacaktır.

28 Temmuz 2022

Akülü Transpalet (motorlu transpalet, akülü istif makinası) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Akülü Transpalet ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık akülü transpaletler (motorlu transpalet, akülü istif makinası) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Akülü Transpalet banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Akülü Transpalet Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık akülü transpalet fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Akülü Transpaletler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler akülü transpalet (motorlu transpalet, akülü istif makinası) kiralama süresi boyunca; akülü transpalet kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama akülü transpalet operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe akülü transpaletler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Akülü Transpalet yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Akülü Transpalet (motorlu transpalet, akülü istif makinası) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Akülü Transpalet satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra akülü transpaletler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar akülü transpalet satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Akülü Transpalet satış riski ortadan kalkar.

Akülü Transpalet Nedir ?

Yükleme, kaldırma ve ilerleme işlerini bir motor yardımı ile yapan istifleme makinasıdır. Genelde üzerine sürücünün oturabileceği veya ayakta durarak transpaleti kontrol edeceği bölümü bulunur. Hidrolik insan gücüyle çalışan tipleri de vardır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık akülü (motorlu) transpalet ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak akülü istif makinası kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Akülü Transpalet Kullanım Alanları

 • Sanayi tesisleri
 • Depolama alanları
 • Yükleme-boşaltma
 • Sipariş toplama
 • İstifleme dahil olmak üzere pek çok farklı uygulamada kullanıma uygundur.

Akülü Transpalet Markaları

 • Crown Kiralama
 • Still Kiralama

Kiralık Akülü Transpalet Arıyor Musunuz?