Akülü Transpalet Kiralama

Akülü Transpalet kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla akülü transpalet kiralamanın keyfini yaşayın.

Akülü Transpalet Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
Still EXU İstanbul
Crown WP3010 İstanbul
Crown WP3010 İzmir
Still EXU Kocaeli
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Akülü Transpalet Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık akülü transpalet arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Akülü Transpalet Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri akülü transpalet sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Akülü Transpalet Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Akülü Transpalet sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve akülü transpalet sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Akülü Transpalet Arayanlar

İzmir'de 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 3 Aylık
İzmir Kemalpaşa'da sebze meyve yükleme işinde çalıştırılmak üzere 2000 Kg yükleme, 1500 kg kaldırma kapasiteli 1 adet a... Devamı

16 Mayıs 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul Ulus ve Samatya'da medikal cihaz yükleme işinde kullanılacak 3 ton kapasiteli 1 adet Akülü Transpalet 1 aylık kiralanacaktır.

28 Ocak 2019

İstanbul'da 3 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: En az 1 yıllık
İstanbul Tuzla Orhanlı'da Türkiye'nin en büyük süpermarket zincirinin deposunda çalışacak 3 adet 1500-2000 kg kapasitel... Devamı

3 firma teklif verdi 10 Kasım 2018

İstanbul'da 3 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1 yıllık
İstanbul Büyükçekmece'de yeni devir alınan 800 m2 olan süper marketin deposunda kullanılmak üzere 2 ton kapasiteli 3 adet Akülü Transpalet 1 yıllık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 01 Ekim 2018

Bursa'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: En az 2 ay
Bursa'da alüminyum kap fabrikasında çalıştırılacak 2-2,5 ton kapasiteli elektrikli yada akülü transpalet en az 2 aylık ... Devamı

17 Eylül 2018

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1 yıllık
Kocaeli Gebze'de otomotiv yedek parça sektöründeki bir firmada kullanılmak üzere 1 - 1.5 ton kapasiteli 1 adet Akülü Tr... Devamı

1 firma teklif verdi 11 Eylül 2018

Bursa'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1 Yıl
Bursa Görükle'de Otomat Distribütörü firmanın deposunda çalışacak 1 adet 1.5 - 2 ton kapasiteli akülü transpalet 1 yıllık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 21 Mayıs 2018

Ankara'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 3 ay
Ankara İncek’te konut inşaatında bims yükleme-taşımada kullanılacak max 1,500 kg kapasiteli 1 adet akülü transpalet 3 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 19 Nisan 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1 gün
İstanbul'da 1 günlüğüne 1 adet 600 kg lık yangın pompası şantiye içi taşınması için akülü transpalet (forklift) kiralanacaktır.

06 Ekim 2017

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 3 ay
İstanbul'da depoda kullanmak için 3 metreye çıkabilecek elektrikli transpalet kiralanacaktır. Temmuz-Ağustos-Eylül aylarında kiralama yapacağız.

1 firma teklif verdi 09 Haziran 2017

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1 hafta
CNR istanbul Yeşilköy fuar alanında stand kurulumumuzda çalıştırılmak üzere 1 haftalık 2 ton akülü transpalet kiralamak istiyoruz. Boydak Holding-Boyteks fuar standı.

02 Mayıs 2017

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1 Ay
Pendik'te 1 tona kadar ağırlık kaldıracak 1 aylık akülü transpalet kiralanacaktır.

01 Şubat 2017

Akülü Transpalet (motorlu transpalet, akülü istif makinası) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Akülü Transpalet ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık akülü transpaletler (motorlu transpalet, akülü istif makinası) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Akülü Transpalet banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Akülü Transpalet Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık akülü transpalet fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Akülü Transpaletler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler akülü transpalet (motorlu transpalet, akülü istif makinası) kiralama süresi boyunca; akülü transpalet kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama akülü transpalet operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe akülü transpaletler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Akülü Transpalet yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Akülü Transpalet (motorlu transpalet, akülü istif makinası) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Akülü Transpalet satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra akülü transpaletler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar akülü transpalet satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Akülü Transpalet satış riski ortadan kalkar.

Akülü Transpalet Nedir ?

Yükleme, kaldırma ve ilerleme işlerini bir motor yardımı ile yapan istifleme makinasıdır. Genelde üzerine sürücünün oturabileceği veya ayakta durarak transpaleti kontrol edeceği bölümü bulunur. Hidrolik insan gücüyle çalışan tipleri de vardır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık akülü (motorlu) transpalet ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak akülü istif makinası kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Akülü Transpalet Kullanım Alanları

 • Sanayi tesisleri
 • Depolama alanları
 • Yükleme-boşaltma
 • Sipariş toplama
 • İstifleme dahil olmak üzere pek çok farklı uygulamada kullanıma uygundur.

Akülü Transpalet Markaları

 • Crown Kiralama
 • Still Kiralama

Kiralık Akülü Transpalet Arıyor Musunuz?