Akülü Transpalet Kiralama

Akülü Transpalet kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla akülü transpalet kiralamanın keyfini yaşayın.

Akülü Transpalet Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
Crown WP3010 İstanbul
Crown WP3010 Kocaeli
Crown WP3010 Ankara
Crown WP3010 İstanbul
Still EXU Kocaeli
Still EXU İstanbul
Still EXU İstanbul
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Akülü Transpalet Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık akülü transpalet arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Akülü Transpalet Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri akülü transpalet sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Akülü Transpalet Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Akülü Transpalet sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve akülü transpalet sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Akülü Transpalet Arayanlar

Kocaeli'de 5 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 12 aylık
Kocaeli Gebze'de bulunan depoda kullanmak üzere 5 adet akülü transpalet 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır

1 firma teklif verdi 05 Nisan 2022

İstanbul'da 2 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 3 aylık
İstanbul'da çalıştırılmak üzere 500 kg.ile 1 ton arası 2 adet elektrikli transpalet 3 aylık kiralanacaktır.

04 Mart 2022

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1 YILLIK
BALIKESİR’DE. 1,5 TON KAPASİTELİ 4 METRE YÜKSEKLİĞİ KALKABİLECEK 1 ADET AKÜLÜ TRANSPALET 1 YILLIK OPERATÖRSÜZ OLARAK KİRALANACAKTIR

16 Şubat 2022

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 3 AYLIK
İstanbul’da Meşrubat gıda toptancısında depo içi ürün yer değiştirme (palet) işinde çalıştırılmak üzere 1 adet akülü transpalet 3 AYLIK operatörsüz olarak kiralanacaktır

06 Ocak 2022

Kocaeli'de 3 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 2 yıllık
Kocaeli Çayırova' da depoda kullanılmak üzere 1000 kg kapasiteli 3 adet akülü transpalet pıcker 2 yıllık kiraalanacaktır.

2 firma teklif verdi 04 Kasım 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 4 günlük
İstanbul Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesinde 1.5-2 ton kapasiteli 1 adet akülü transpalet 4 günlük kiralanacaktır.

28 Haziran 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 2 aylık
İstanbul Bahçeşehir'de otopark içinde palet transferi işinde çalıştırılmak üzere 1 adet akülü transpalet 2 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

14 Haziran 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 12 aylık
İstanbul'da çalıştırılmak üzere Akülü veya full elektrikli max 2,50 mt yüksekliğe çıkan transpalet 12 aylık operatörsüz... Devamı

21 Mayıs 2021

Tekirdağ'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 2 aylık
Tekirdağ Çerkezköy'de özel bir hastanenin oksijen santralinde kullanılmak üzere 1500-1600 kg veya üzeri kapasiteli 1 ad... Devamı

07 Aralık 2020

İzmir'de 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 2 aylık
İzmir Gümüldür'de Fabrika İçerisinde Tır Yükleme İçin Kullanılacak 1,5-2 Tonluk Bakımlı 1 adet Transpalet 2 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

26 Kasım 2020

Tekirdağ'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 2 aylık
Tekirdağ Çorlu ilçesinde bulunan fabrikada, en az 1200 kg kapasiteli 1 adet elektrikli transpalet 2 aylık kiralanacaktır.

27 Ekim 2020

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1 aylık
Kocaeli'de Eğitim amaçlı kullanılmak üzere 1 adet akülü transpalet 1 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

03 Ekim 2020

Akülü Transpalet (motorlu transpalet, akülü istif makinası) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Akülü Transpalet ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık akülü transpaletler (motorlu transpalet, akülü istif makinası) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Akülü Transpalet banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Akülü Transpalet Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık akülü transpalet fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Akülü Transpaletler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler akülü transpalet (motorlu transpalet, akülü istif makinası) kiralama süresi boyunca; akülü transpalet kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama akülü transpalet operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe akülü transpaletler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Akülü Transpalet yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Akülü Transpalet (motorlu transpalet, akülü istif makinası) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Akülü Transpalet satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra akülü transpaletler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar akülü transpalet satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Akülü Transpalet satış riski ortadan kalkar.

Akülü Transpalet Nedir ?

Yükleme, kaldırma ve ilerleme işlerini bir motor yardımı ile yapan istifleme makinasıdır. Genelde üzerine sürücünün oturabileceği veya ayakta durarak transpaleti kontrol edeceği bölümü bulunur. Hidrolik insan gücüyle çalışan tipleri de vardır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık akülü (motorlu) transpalet ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak akülü istif makinası kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Akülü Transpalet Kullanım Alanları

 • Sanayi tesisleri
 • Depolama alanları
 • Yükleme-boşaltma
 • Sipariş toplama
 • İstifleme dahil olmak üzere pek çok farklı uygulamada kullanıma uygundur.

Akülü Transpalet Markaları

 • Crown Kiralama
 • Still Kiralama

Kiralık Akülü Transpalet Arıyor Musunuz?