Çanakkale'de Kiralık Akülü Transpalet

Çanakkale'de ve Marmara bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık akülü transpalet kiralamak için fiyat teklifi alın.

Çanakkale ve Marmara Bölgesinde Akülü Transpalet Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Akülü Transpalet Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık akülü transpalet arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Akülü Transpalet Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri akülü transpalet sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Akülü Transpalet Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Akülü Transpalet sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve akülü transpalet sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Çanakkale ve Marmara Bölgesinde Kiralık Akülü Transpalet Arayanlar

Çanakkale'de 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1 Ay
Çanakkale, Kalkım' da soğuk hava deposunda tır indirme ve yüklemede çalışacak, 1 - 1.5T ağırlığında, 3 tekerlekli akül... Devamı

20 Temmuz 2022

Bursa'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1 Yıl
Bursa Görükle'de Otomat Distribütörü firmanın deposunda çalışacak 1 adet 1.5 - 2 ton kapasiteli akülü transpalet 1 yıllık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 21 Mayıs 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1 gün
İstanbul'da 1 günlüğüne 1 adet 600 kg lık yangın pompası şantiye içi taşınması için akülü transpalet (forklift) kiralanacaktır.

06 Ekim 2017

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 3 ay
İstanbul'da depoda kullanmak için 3 metreye çıkabilecek elektrikli transpalet kiralanacaktır. Temmuz-Ağustos-Eylül aylarında kiralama yapacağız.

1 firma teklif verdi 09 Haziran 2017

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1 hafta
CNR istanbul Yeşilköy fuar alanında stand kurulumumuzda çalıştırılmak üzere 1 haftalık 2 ton akülü transpalet kiralamak istiyoruz. Boydak Holding-Boyteks fuar standı.

02 Mayıs 2017

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Akülü Transpalet Aranıyor

Süre: 1 Ay
Pendik'te 1 tona kadar ağırlık kaldıracak 1 aylık akülü transpalet kiralanacaktır.

01 Şubat 2017

Çanakkale Kiralık Akülü Transpalet

  • Çanakkale Kiralık Akülü Transpalet için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Çanakkale'de aylık kiralık akülü transpaletler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Çanakkale Akülü Transpalet Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Çanakkale'de kiralık akülü transpalet fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Akülü Transpalet operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Çanakkale akülü transpalet operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Akülü Transpalet satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra akülü transpaletler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Çanakkale ikinci el akülü transpalet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Çanakkale'de akülü transpalet kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Çanakkale'de Kiralık Akülü Transpalet Arıyor Musunuz?