MakinaTakip® Nedir?

İş makinası sahiplerine özel tahsilat, masraf, çalışma saati, önleyici bakım, operatör ve daha birçok konuda makinalarınıza ait bilgi ve evrakları takip etmenizi sağlayan bulut tabanlı bir yazılımdır.

İş Makinası Kiralama Yönetimi Yazılımı

Tüm İş Makinalarınızı Tek Sistemde Takip Edin

MakinaTakip®, iş makinası takip programını kullanmaya başlamak için hemen üye olun, 14 gün deneyin ve kredi yükledikçe ücretsiz olarak kullanmaya devam edin!

İş Makinası Kiralama Yönetimi Yazılımı

Tahsilat Takibi

Makinalarınızın gelir ve giderlerini güncel olarak takip edin, nakit akışınızı kontrol altında tutun. İş makinalarınızın kira gelirlerini, vadesi geçmiş alacaklarınızı ve giderlerinizi anlık olarak görün, ne kadar kâr ettiğinizi bilin.

İş Makinası Tahsilat Takip Yazılımı

Masraf Takibi

İş makinanız için ödediğiniz Arıza, Periyodik Bakım, Sigorta, Yağlama-Filtre vb... masrafları takip edin. Hangi iş makinanızın daha fazla masraf çıkardığını, aylık ne tür masrafları olduğunu ve geçmişe dönük masraf raporlarını görüntüleyin.

İş Makinası Tahsilat Takip Yazılımı

İş Makinası Kiralama Takvimi

Makinalarınızın yaklaşan önleyici bakım tarihlerini, ödeme vade tarihlerini, sigorta bitiş tarihlerini ve hangi günler kirada veya arızalı olduğunu anlık olarak takvimde görün.

İş Makinası Kiralama Takvimi Yazılımı

Çalışma Saati ve Önleyici Bakım Takibi

Araç takip cihazına bağlanın veya operatör SMS hatırlatması ile çalışma saatini kolayca takip edin, makinalarınız ne kadar çalışmış hepsini görüntüleyin.

İş Makinası Çalışma Saati ve Önleyici Bakım Takip Yazılımı

Araç Takip Cihazı / Telematik Entegrasyonu

Araç takip / Telematik cihaz hareketleri günlük olarak MakinaTakip®'e aktarılsın, farklı marka/model araç takip cihaz verilerini tek bir iş makinası takip sisteminden yönetin!


Tüm Telematik Cihazları ile Uyumludur

İş Makinası Arvento / Telematik Cihazı Entegrasyonu

Evrak Takibi

Makinalarınızın ruhsatını, kira sözleşmelerinizi, faturalarınızı ve masraf fişlerini kolayca kaydedin, istediğiniz zaman istediğiniz yerden evraklarınıza rahatça ulaşın.

İş Makinası Evrak Takip Yazılımı

İş Makinası Sahibi Misiniz?