Sabit Beton Pompası Kiralama

Sabit Beton Pompası kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla sabit beton pompası kiralamanın keyfini yaşayın.

Sabit Beton Pompası Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
SCHWING S 36 X Ankara
Betonstar BSS 14.90-D Ankara
Schwing 2010 Ankara
Putzmeister BSA 2100 Ankara
Putzmeister 1409 D Ankara
Betonstar Ankara
PUTZMEİSTER BSA Antalya
Betonstar BSS 14.90-D Antalya
Reich Antalya
Putzmeister 1409 D Balıkesir
Putzmeister BSA 2100 Bilecik
BOBCAT Bursa
Cifa Edirne
PUTZMEİSTER BSA Erzurum
PUTZMEİSTER BSA İstanbul
Betonstar BSS 14.90-D İstanbul
Schwing 2010 İstanbul
Putzmeister 1409 D İstanbul
Cifa İstanbul
Putzmeister 1406 İstanbul
PUTZMEİSTER BSA İzmir
Putzmeister 1406 İzmir
Cifa Şırnak
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Sabit Beton Pompası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık sabit beton pompası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Sabit Beton Pompası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri sabit beton pompası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Sabit Beton Pompası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Sabit Beton Pompası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve sabit beton pompası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Sabit Beton Pompası Arayanlar

Iğdır'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 1 Aylık
Iğdır'da bulunan inşaat şantiyesinde kullanılmak üzere 1 adet sabit beton pompası acil 1 aylık operatörlü olarak kirala... Devamı

1 firma teklif verdi 18 Mayıs 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 8 Aylık
İstanbul Sarıyer Aşiyan bölgesinde tünel inşaatında kullanılmak üzere 1 adet sabit beton pompası, çift vardiya sistemi ... Devamı

3 firma teklif verdi 30 Nisan 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 2 Aylık
İstanbul Ümraniye'de şantiyede çalıştırılmak üzere Putzmeister 1409 d ve muadili 1 adet sabit beton pompası 2 aylık ope... Devamı

25 Nisan 2019

Konya'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 5 Günlük
Konya merkezde hastane şantiyesinde 20 metre borulama yapımında kullanılmak üzere 1 adet sabit beton pompası 5 günlük o... Devamı

15 Nisan 2019

Trabzon'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 1 Aylık
Trabzon Çaykara'da ortalama %8 eğimin olduğu bir arazide 150 mt'ye kadar yatayda C25 beton dökümü işi için (tercihen el... Devamı

1 firma teklif verdi 26 Mart 2019

Afyon'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 45 günlük
Afyon'da DSİ'nin gölet şantiyesinde sel kapanı için 4000 m3 gövde betonu işinde çalışacak 1 adet Sabit Yer Beton Pompas... Devamı

3 firma teklif verdi 25 Şubat 2019

İstanbul'da 5 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: En az 6 aylık
İstanbul Sabiha Gökçen-Pendik Metro Tüneli inşaatında tünel beton kaplama işinde çalıştırılacak Schwing SP2800 veya mua... Devamı

1 firma teklif verdi 27 Kasım 2018

Yalova'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 15 günlük
Yalova Çiftlikköy’de İlaç Fabrikası inşaatında beton dağılımını sağlayacak 1 adet sabit beton pompası 15 günlük kiralanacaktır. Ödeme peşin yapılacaktır.

2 firma teklif verdi 11 Ekim 2018

İzmir'de 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 3 haftalık
İzmir Selçuk'ta 2 katlı bina inşaatında 80 metre de beton pompalayacak 1 adet Sabit Beton Pompası 3 haftalık operatörlü olarak kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 06 Ekim 2018

Elazığ'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 3 günlük
Elazığ Palu'da yapımı devam eden Hamzabey Barajında tünel içinde 60 m3 tıkaç betonları dökümü için 1 adet sabit pompası... Devamı

1 firma teklif verdi 04 Ekim 2018

Antalya'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 1 günlük
Alanya Okurcalarda otelde 70 m3 civarı beton dökme işinde çalışacak 1 adet Sabit Pompası 1 günlük operatörlü olarak kir... Devamı

1 firma teklif verdi 04 Ekim 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 2 aylık
İstanbul Üsküdar Belediyesi'nin işinde çalışacak 37.5 metre bom uzunluğu olan 1 adet Sabit Beton Pompası 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 19 Eylül 2018

Sabit Beton Pompası (yer beton pompası, çekilebilir tip beton pompası) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Sabit Beton Pompası ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık sabit beton pompaları (yer beton pompası, çekilebilir tip beton pompası) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Sabit Beton Pompası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Sabit Beton Pompası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık sabit beton pompası fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Sabit Beton Pompaları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler sabit beton pompası (yer beton pompası, çekilebilir tip beton pompası) kiralama süresi boyunca; sabit beton pompası kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama sabit beton pompası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe sabit beton pompaları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Sabit Beton Pompası yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Sabit Beton Pompası (yer beton pompası, çekilebilir tip beton pompası) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Sabit Beton Pompası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra sabit beton pompaları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar sabit beton pompası satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Sabit Beton Pompası satış riski ortadan kalkar.

Sabit Beton Pompası Nedir ?

Sabit beton pompaları bir taşıyıcı üzerine yerleştirilir ve şantiyede "mobil" dir. Sürekli beton pompalanması gereken şantiyelerde sabit olarak bulunur. Özellikle kule vinç olmayan yüksek yapılarda olduğu gibi betonu elle veya diğer gereçlerle taşımanın çok güç olduğu durumlarda; yüksek miktarlardaki betonun hızla işlenmesi gereken durumlarda ve betonu getiren transmikserin döküm noktasına yeterince yanaşması mümkün olmayan durumlarda, sabit veya taşınabilir beton pompaları kullanılır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık sabit beton pompası (yer beton pompası, çekilebilir beton pompası) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak sabit beton pompası kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Sabit Beton Pompası Kullanım Alanları

 • Uzun mesafelere beton pompalanması
 • Yüksek binalara, plaza ve rezidanslara beton pompalanması
 • Uzun dönemli ve tehlikeli işlerde
 • Tünel yapımı

Sabit Beton Pompası Markaları

Kiralık Sabit Beton Pompası Arıyor Musunuz?