Şırnak'da Kiralık Sabit Beton Pompası

Şırnak'da ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık sabit beton pompası kiralamak için fiyat teklifi alın.

Şırnak ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Sabit Beton Pompası Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
2009 Öme**** (#656) Şırnak
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Sabit Beton Pompası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık sabit beton pompası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Sabit Beton Pompası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri sabit beton pompası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Sabit Beton Pompası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Sabit Beton Pompası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve sabit beton pompası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Şırnak ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Kiralık Sabit Beton Pompası Arayanlar

Gaziantep'de 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 1 aylık
Gaziantep Havalimanı inşaatı teras alanda dağıtıcı olarak kullanmak üzere 1 adet sabit beton pompası 1 aylık operatörlü... Devamı

2 firma teklif verdi 24 Ekim 2020

Diyarbakır'da 1 Adet Kiralık Sabit Beton Pompası Aranıyor

Süre: 2 aylık
Diyarbakır bağlar'da bina inşaatında çalıştırılmak üzere 12 m3 kapasiteli 1 adet beton mikseri 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır

12 Eylül 2020

Şırnak Kiralık Sabit Beton Pompası

  • Şırnak Kiralık Sabit Beton Pompası için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Şırnak'da aylık kiralık sabit beton pompaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Şırnak Sabit Beton Pompası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Şırnak'da kiralık sabit beton pompası fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Sabit Beton Pompası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Şırnak sabit beton pompası operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Sabit Beton Pompası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra sabit beton pompaları genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Şırnak ikinci el sabit beton pompası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Şırnak'da sabit beton pompası kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Şırnak'da Kiralık Sabit Beton Pompası Arıyor Musunuz?