Damperli Kamyon Kiralama

Damperli Kamyon kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla damperli kamyon kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Damperli Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık damperli kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Damperli Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri damperli kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Damperli Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Damperli Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve damperli kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Damperli Kamyon Arayanlar

Muğla'da 2 Adet Kiralık 10 Teker Kamyon Aranıyor

Süre: 2 aylık
Kurumsal bir inşaat firmasının Muğla Bodrum Bitez'de 33 adet villa projesinde çalıştırılmak üzere 2 adet 10 teker damperli kamyon 2 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 21 Ocak 2021

İzmir'de 3 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 2 haftalık
İzmir Kula'dan Bodrum Ortakent'e 250 ton pomza taşı nakliyesinde çalıştırılmak üzere 3 adet kırkayak damperli kamyon 15 günlük şoförlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 21 Ocak 2021

Tokat'da 5 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 12 aylık
Tokat Niksar Yol İnşaatında çalıştırılmak üzere 2013 model ve üzeri Mercedes 41.40 ( 8x4 ) ve muadili 5 adet kırkayak d... Devamı

4 firma teklif verdi 21 Ocak 2021

Bursa'da 3 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 8 aylık
Bursa Kestel Seymen köyü hızlı tren tünellerinde 24 saat çift şoförlü çalıştırılacak toplam mesafe 2 km 3 adet kırkayak damperli kamyon 8 aylık kiralanacaktır

4 firma teklif verdi 21 Ocak 2021

Antalya'da 1 Adet Kiralık 10 Teker Kamyon Aranıyor

Süre: 1 haftalık
Antalya Gazipaşa Göçük Mahallesinde 8.000 metre kare eğimli taşlı arazinin teraslanması, sulama havuzu yapılması, için... Devamı

20 Ocak 2021

Çanakkale'de 2 Adet Kiralık 10 Teker Kamyon Aranıyor

Süre: 1 aylık
Çanakkale merkez'de bina yıkım hafriyat nakliye işlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet 10 teker damperli kamyon 1 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

20 Ocak 2021

Çankırı'da 8 Adet Kiralık 10 Teker Kamyon Aranıyor

Süre: 2 yıllık
Çankırı Merkezde kurumsal bir inşaat firmasının toplam 47 km'lik altyapı işi için 8 adet 10 Teker damperli Kamyon 2 yıl... Devamı

20 Ocak 2021

Bolu'da 3 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 8 aylık
Bolu'da tomruk nakliye işinde çalıştırılmak üzere 3 adet kırkayak damperli kamyon en az 8 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

19 Ocak 2021

İzmir'de 20 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 5 aylık
İzmir Aliağa'da fabrika inşaat alanında hafriyat işinde çalıştırılmak üzere 20 adet kırkayak çiftçeker damperli kamyon ... Devamı

6 firma teklif verdi 18 Ocak 2021

Mersin'de 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 12 aylık
Mersin'de Ajans firmasında çalıştırılmak üzere 3 ton kapasiteli 1 adet mini damperli kamyon 12 aylık şoförsüz olarak kiralanacaktır.

18 Ocak 2021

Denizli'de 1 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 2 yıllık
Denizli'de piyasa işlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet KAPAKLI SAC KASA DAMPER kırkayak kamyon 2 yıllık şoförsüz olarak kiralanacaktır.

17 Ocak 2021

Aydın'da 3 Adet Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

Süre: 4 aylık
Aydın Efeler ilçesi açık işletme kömür ocağında dekapaj işinde çalıştırılmak üzere 3 adet belden kırma kaya kamyonu 4 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır

1 firma teklif verdi 16 Ocak 2021

Damperli Kamyon (hafriyat kamyonu) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Damperli Kamyon ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık kamyonlar (hafriyat kamyonu) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Damperli Kamyon banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Damperli Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık damperli kamyon fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Kamyonlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler damperli kamyon (hafriyat kamyonu) kiralama süresi boyunca; damperli kamyon kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama damperli kamyon şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe kamyonlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Damperli Kamyon yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Damperli Kamyon (hafriyat kamyonu) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Damperli Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kamyonlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar damperli kamyon satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Damperli Kamyon satış riski ortadan kalkar.

Damperli Kamyon Nedir ?

Kaya, toprak ve maden nakliye ve taşıma işlerinde kullanılan iş makinalarıdır. 

Nasıl Çalışır ?

Kiralık kamyon ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak kamyon kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Damperli Kamyon Markaları

Kiralık Damperli Kamyon Arıyor Musunuz?