Damperli Kamyon Kiralama

Damperli Kamyon kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla damperli kamyon kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Damperli Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık damperli kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Damperli Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri damperli kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Damperli Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Damperli Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve damperli kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Damperli Kamyon Arayanlar

Burdur'da 2 Adet Kiralık 10 Teker Kamyon Aranıyor

Süre: 12 aylık
Burdur'da krom fabrikasında çalıştırılmak üzere 2 adet 10 teker çift çeker damperli kamyon 12 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

29 Ekim 2020

Antalya'da 2 Adet Kiralık 10 Teker Kamyon Aranıyor

Süre: 1 aylık
Antalya Döşemealtı'nda tomruk çekme işinde çalıştırılmak üzere (yol durumu, 30 km 23 km stabilize 7 km asfalt) 2 adet ... Devamı

28 Ekim 2020

Adana'da 1 Adet Kiralık 10 Teker Kamyon Aranıyor

Süre: 3 aylık
Adana'da Barajda çalıştırılmak üzere 1 adet 10 teker damperli kamyon 3 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 28 Ekim 2020

Muğla'da 1 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 1 aylık
Muğla Bodrum'da hafriyat atımı işinde çalıştırılmak üzere 1 adet kırkayak damperli kamyon 1 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 28 Ekim 2020

Çanakkale'de 6 Adet Kiralık 10 Teker Kamyon Aranıyor

Süre: 2 aylık
Çanakkale Gelibolu'da liman dolgusu ince malzemesi için ocaktan taş çekilecek. Tonaj usulü çalışılacak tonaj fiyatı 4,5... Devamı

28 Ekim 2020

Çanakkale'de 10 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 2 aylık
i 1915 Çanakkale Köprüsü Hafriyat işinde işinde çalıştırılmak üzere 10 adet kırkayak çiftçeker damperli kamyon 2 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 27 Ekim 2020

Van'da 13 Adet Kiralık 10 Teker Kamyon Aranıyor

Süre: 3 aylık
Van'da kamu işinde çalıştırılmak üzere 13 adet 10 teker çift çeker damperli kamyon 3 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 27 Ekim 2020

Ankara'da 3 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 1,5 aylık
Ankara Beypazarı köy yolları için plentmiks ve Mıcır taşıma işinde çalıştırılmak üzere 3 adet kırkayak çift çeker damperli kamyon 1,5 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

27 Ekim 2020

Mersin'de 25 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 3 ay
Mersin'de ihalesi alınan bir kamu işinde çalıştırılmak üzere 420 hp motor gücünde 2018 model ve üzeri 25 adet kırkayak ... Devamı

1 firma teklif verdi 27 Ekim 2020

Kahramanmaraş'da 5 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 2 aylık
Kahramanmaraş merkezden dolgu malzemesi (15 km.taşıma işi 10 km. rampadır) çekme işinde çalıştırılmak üzere 5 adet kırk... Devamı

27 Ekim 2020

Konya'da 1 Adet Kiralık 10 Teker Kamyon Aranıyor

Süre: 6 aylık
Konya Karapınar TOKİ şantiyesi içerisinde çalıştırılmak üzere 1 adet 10 teker damperli kamyon 6 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

26 Ekim 2020

Niğde'de 10 Adet Kiralık Lowbed Çekici Aranıyor

Süre: 12 aylık
Niğde'den çevre illere (akdeniz, doğu anadolu, ege, karadeniz ve marmara bölgelerine) 13.60 dorse ile KALSİT taşıma işi... Devamı

1 firma teklif verdi 26 Ekim 2020

Damperli Kamyon (hafriyat kamyonu) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Damperli Kamyon ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık kamyonlar (hafriyat kamyonu) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Damperli Kamyon banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Damperli Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık damperli kamyon fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Kamyonlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler damperli kamyon (hafriyat kamyonu) kiralama süresi boyunca; damperli kamyon kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama damperli kamyon şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe kamyonlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Damperli Kamyon yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Damperli Kamyon (hafriyat kamyonu) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Damperli Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kamyonlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar damperli kamyon satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Damperli Kamyon satış riski ortadan kalkar.

Damperli Kamyon Nedir ?

Kaya, toprak ve maden nakliye ve taşıma işlerinde kullanılan iş makinalarıdır. 

Nasıl Çalışır ?

Kiralık kamyon ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak kamyon kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Damperli Kamyon Markaları

Kiralık Damperli Kamyon Arıyor Musunuz?