Damperli Kamyon Kiralama

Damperli Kamyon kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla damperli kamyon kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Damperli Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık damperli kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Damperli Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri damperli kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Damperli Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Damperli Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve damperli kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Damperli Kamyon Arayanlar

Muğla'da 1 Adet Kiralık 10 Teker Kamyon Aranıyor

Süre: 12 Gün
İzmir-Muğla Datça arası mıcır taşımada kullanılacak, çift çeker, hardox kasa, şoförsüz 10 teker kamyon kiralanacaktır.

15 Nisan 2024

Sivas'da 1 Adet Kiralık 10 Teker Kamyon Aranıyor

Süre: 4 Ay
Sivas, Zara ilçesinde genel bir bölgede asfalt sökümü işinde hafriyat taşımada kullanılacak, çift çeker, hardox kasa, şoförsüz 10 teker kamyon kiralanacaktır.

08 Nisan 2024

Bursa'da 4 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 12 Ay
Bursa, İnegöl ilçesinde genel bir bölgede altyapı işlerinde hafriyat taşımada kullanılacak, çift çeker, hardox kasa, şo... Devamı

4 firma teklif verdi 08 Nisan 2024

Hatay'da 1 Adet Kiralık 10 Teker Kamyon Aranıyor

Süre: 8 Ay
Hatay, Merkez'de bulunan taş ocağında saha içerisinde taş yüklemede kullanılacak, çift çeker, hardox kasa, şoförlü veya şoförsüz 10 teker kamyon kiralanacaktır.

05 Nisan 2024

Elazığ'da 5 Adet Kiralık 10 Teker Kamyon Aranıyor

Süre: 5 Ay
Elazığ, Merkez'de konut projesinde saha içerisine mıcır nakliyesinde kullanılacak, tek çeker-çift çeker, hardox kasa, şoförlü 5 adet 10 teker kamyon kiralanacaktır.

4 firma teklif verdi 25 Mart 2024

Erzincan'da 1 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 3 Ay
25.03 ulasılamıyor. 26.3 x

24 Mart 2024

İzmir'de 1 Adet Kiralık 10 Teker Kamyon Aranıyor

Süre: 1 Gün
İzmir, Çamdibi ilçesinden 45km mesafeye parke taşı taşıma işinde kullanılacak, çift çeker, hardox kasa, şoförlü 10 teker kamyon kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 20 Mart 2024

Hatay'da 2 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 12 Ay
Hatay, Payas ilçesinde bulunan fabrika şantiyesinde hafriyat taşımada 6km-15km mesafede kullanılacak, tek çeker-çift çe... Devamı

4 firma teklif verdi 14 Mart 2024

Bursa'da 10 Adet Kiralık 10 Teker Kamyon Aranıyor

Süre: 12 Ay
Bursa, Nilüfer ilçesinde 25km mesafede harfiyat taşıma işinde kullanılacak, çift çeker, hardox kasa, şoförlü 10 adet 10... Devamı

2 firma teklif verdi 06 Mart 2024

Bursa'da 15 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 12 Ay
Bursa, Nilüfer ilçesinde 25km mesafede harfiyat taşıma işinde kullanılacak, çift çeker, hardox kasa, şoförlü 15 adet kı... Devamı

06 Mart 2024

Adana'da 1 Adet Kiralık 10 Teker Kamyon Aranıyor

Süre: 12 Ay
Adana, Aladağ ilçesinde maden sahasından yaklaşık 3 km mesafede bulunan stok alanına malzeme taşımada kullanılanacak, ç... Devamı

04 Mart 2024

Erzincan'da 20 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 3 Ay
Erzincan, İliç ilçesinde bulunan maden sahasında hafriyat taşımada kullanılacak, çift çeker, hardox kasa, şoförlü veya ... Devamı

5 firma teklif verdi 04 Mart 2024

Damperli Kamyon (hafriyat kamyonu) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Damperli Kamyon ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık kamyonlar (hafriyat kamyonu) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Damperli Kamyon banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Damperli Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık damperli kamyon fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Kamyonlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler damperli kamyon (hafriyat kamyonu) kiralama süresi boyunca; damperli kamyon kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama damperli kamyon şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe kamyonlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Damperli Kamyon yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Damperli Kamyon (hafriyat kamyonu) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Damperli Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kamyonlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar damperli kamyon satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Damperli Kamyon satış riski ortadan kalkar.

Damperli Kamyon Nedir ?

Kaya, toprak ve maden nakliye ve taşıma işlerinde kullanılan iş makinalarıdır. 

Nasıl Çalışır ?

Kiralık kamyon ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak kamyon kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Damperli Kamyon Markaları

Kiralık Damperli Kamyon Arıyor Musunuz?