Platform (Manlift) Kiralama

Platform (Manlift) kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla platform (manlift) kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Platform (Manlift) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık platform (manlift) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Platform (Manlift) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri platform (manlift) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Platform (Manlift) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Platform (Manlift) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve platform (manlift) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Platform (Manlift) Arayanlar

Ankara'da 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 3 Gün
Ankara, Akyurt ilçesinde bulunan fabrikada doğalgaz hattı döşeme işinde personel yükseltmede kullanılacak, 15m yüksekli... Devamı

30 Kasım 2023

Mersin'de 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 Gün
Mersin, Akdeniz ilçesinde depo içerisinde internet dağıtıcıların kontrolü için düz zeminde personel yükseltmede kullanı... Devamı

1 firma teklif verdi 29 Kasım 2023

Sakarya'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 2 Gün
Sakarya, İzmit ilçesinde fabrikada elektrik tesisatı montajı işinde personel yükseltmede kullanılacak, 3m-4m yüksekliğe... Devamı

29 Kasım 2023

Ankara'da 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 5 Gün
Ankara, Kazan'da fabrika içerisinde beton zeminde güvenlik kamerası montajında personel yükseltmede kullanılacak, 7m yü... Devamı

29 Kasım 2023

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Paletli Örümcek Platform Aranıyor

Süre: 3 Gün
Kocaeli, Başiskele ilçesinde konferans salonu asma kat üstü çaprazdan kolon ve ahşap panel montajı yapımında personel y... Devamı

28 Kasım 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 Gün
İstanbul, Esenyurt ilçesinde okul spor salonunda ışıkları değiştirmede personel yükseltmede kullanılacak, 10m yüksekliğ... Devamı

24 Kasım 2023

Rize'de 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 3 Saat
Rize, Merkez'de spor salonu içerisinde kullanılacak, 10m yüksekliğe ulaşabilen, operatörlü makaslı platrform kiralanacaktır.

14 Kasım 2023

Balıkesir'de 2 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 Ay
Balıkesir, Ayvalık ilçesinde demir doğrama kaplama işinde kullanılmak üzere, 8m yüksekliğe ulaşabilen 2 adet makaslı platform kiralanacaktır.

08 Kasım 2023

Kastamonu'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 Ay
6 metre yükseklikte de makasla geniş uzun iskele

27 Ekim 2023

Zonguldak'da 2 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 3 Ay
Kamera kurulumu ve kablolama için kullanılacak. ortalama 2 veya 3 ay kullanılacak ve 2 adet kiralamayı düşünüyorum.

25 Ekim 2023

Ordu'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 3 gün
Evin önünde kum ve tuğla var 2 kata taşınacak kiralamak istiyorum

12 Ekim 2023

Manisa'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 Hafta
Manisa, Merkez' de ağaç budama işinde personel yükseltmek için kullanılacak, 10m yüksekliğe ulaşabilen, makaslı platform kiralanacaktır.

11 Ekim 2023

Platform (Manlift) (manlift, personel yükseltici) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Platform (Manlift) ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık platformlar (manlift, personel yükseltici) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Platform (Manlift) banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Platform (Manlift) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık platform (manlift) fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Platformlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler platform (manlift) (manlift, personel yükseltici) kiralama süresi boyunca; platform (manlift) kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama platform (manlift) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe platformlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Platform (Manlift) yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Platform (Manlift) (manlift, personel yükseltici) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Platform (Manlift) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra platformlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar platform (manlift) satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Platform (Manlift) satış riski ortadan kalkar.

Platform (Manlift) Nedir ?

Platformlar; sadece inşaat iskelesi veya vinç sepeti ile çıkılabilecek çalışma alanlarına hızlı ve güvenli şekilde ulaşmayı sağlayan iş ekipmanlarıdır. Genel olarak personel yükseltici veya yüksekte çalışma platformu olarak adlandırılan bu ekipmanlar en önemli kaldırma araçlarındandır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık platform (personel yükseltici) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak personel yükseltici kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Platform (Manlift) Markaları

Kiralık Platform (Manlift) Arıyor Musunuz?