Platform (Manlift) Kiralama

Platform (Manlift) kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla platform (manlift) kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Platform (Manlift) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık platform (manlift) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Platform (Manlift) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri platform (manlift) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Platform (Manlift) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Platform (Manlift) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve platform (manlift) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Platform (Manlift) Arayanlar

Giresun'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 9 aylık
Giresun Eğribel tünelinde 9 metre yükseklikte kullanılacak, mevcut personele eğitim verilip sertifika istenecektir.

2 firma teklif verdi 13 Nisan 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul'da 3 bloktan oluşan 40 metre yükseklikte eni 12 metre olan site dış cephe boyası işinde çalıştırılmak üzere 1 adet dış cephe platformu 1 aylık kiralanacaktır.

01 Nisan 2021

Elazığ'da 1 Adet Kiralık Paletli Örümcek Platform Aranıyor

Süre: 1 HAFTALIK
ELAZIĞ ELYSİUM AVM DE AVM ÇATI CAMLARINI TEMİZLEMEK İÇİN 30 MT LİK 1 ADET PALETLİ ÖRÜMCEK PLATFORM 1 HAFTALIK KİRALANACAKTIR

01 Nisan 2021

Tekirdağ'da 2 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 4 günlük
Tekirdağ'da 8 metre yüksekte basınçlı hava tesisatı revizyonu yapılacak 10 inç boru ile, 2 adet gerekli olacağı görünüy... Devamı

28 Mart 2021

Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs'da 2 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 4 AYLIK
KUZEY KIBRIS KEFKOŞA’DA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 16 MT VE ÜZERİ 2 ADET MAKASLI PLATFORM 4 AYLIK KİRALANACAKTIR. WHATSAB ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİLEBİLİR

1 firma teklif verdi 28 Mart 2021

Antalya'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 2 aylık
Antalya Merkez'de 7 katlı bina için tercihen 2'li sistem olacak platform iskele 2 aylık kiralanacaktır.

23 Mart 2021

Afyon'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 aylık
Afyon merkezde migros şantiyesinde çalıştırılmak üzere 6-7 metre kapasiteli 1 adet makaslı platform 1 aylık kiralanacaktır. İş 01 Nisan 2021 tarihinde başlayacaktır.

2 firma teklif verdi 21 Mart 2021

Tekirdağ'da 2 Adet Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Aranıyor

Süre: 3 aylık
Tekirdağ Çorlu'da fabrikada kolonlarda çelik ankraj montajı yapılacak 500 kg kaldırma kapasiteli 2 adet teleskopik boml... Devamı

1 firma teklif verdi 20 Mart 2021

Konya'da 1 Adet Kiralık Paletli Örümcek Platform Aranıyor

Süre: 15 günlük
Konya'da kapalı alanda temizlik işinde çalıştırılmak üzere 36 metre kapasiteli 1 adet paletli örümcek platform 15 günlük kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 17 Mart 2021

Mersin'de 2 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 2 aylık
Mersin'de AVM de kullanılmak üzere 6 metre kapasiteli 2 adet makaslı platform 2+2 aylık kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 15 Mart 2021

Tekirdağ'da 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 1 aylık
Tekirdağ Ergene’de montaj işinde kullanmak üzere 16 mt lik 1 adet eklemli platform 1 aylık kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 11 Mart 2021

Eskişehir'de 3 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 1 aylık
Eskişehir'de hızlı tren hattında demir köprü inşaatında çalıştırılmak üzere 3 adet eklemli sepetli platform (manlift) 1 aylık ÇOK ACİL olarak kiraalanacaktır.

2 firma teklif verdi 11 Mart 2021

Platform (Manlift) (manlift, personel yükseltici) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Platform (Manlift) ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık platformlar (manlift, personel yükseltici) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Platform (Manlift) banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Platform (Manlift) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık platform (manlift) fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Platformlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler platform (manlift) (manlift, personel yükseltici) kiralama süresi boyunca; platform (manlift) kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama platform (manlift) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe platformlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Platform (Manlift) yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Platform (Manlift) (manlift, personel yükseltici) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Platform (Manlift) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra platformlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar platform (manlift) satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Platform (Manlift) satış riski ortadan kalkar.

Platform (Manlift) Nedir ?

Platformlar; sadece inşaat iskelesi veya vinç sepeti ile çıkılabilecek çalışma alanlarına hızlı ve güvenli şekilde ulaşmayı sağlayan iş ekipmanlarıdır. Genel olarak personel yükseltici veya yüksekte çalışma platformu olarak adlandırılan bu ekipmanlar en önemli kaldırma araçlarındandır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık platform (personel yükseltici) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak personel yükseltici kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Platform (Manlift) Markaları

Kiralık Platform (Manlift) Arıyor Musunuz?