Platform (Manlift) Kiralama

Platform (Manlift) kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla platform (manlift) kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Platform (Manlift) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık platform (manlift) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Platform (Manlift) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri platform (manlift) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Platform (Manlift) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Platform (Manlift) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve platform (manlift) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Platform (Manlift) Arayanlar

Ankara'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 Gün
Ankara, Çankaya ilçesinde idari konsolosluk binasında aydınlatma değiştirme işleminde düz beton zeminde 12m yüksekliğe ulaşabilen, akülü makaslı platform kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 20 Ocak 2023

Ankara'da 2 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 Ay
Ankara, fabrika içerisinde kullanılmak üzere 2 adet, çalışma yüksekliği 8-10 metre olan akülü makaslı platform kiralama süresi 1 ay (süre uzayabilir) kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 09 Ocak 2023

Kırklareli'de 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 6 Ay
Kırklareli, Lüleburgaz ilçesinde kurumsal firma tarafından cam şişe fabrika şantiyesinde elektrik işlerinde personel yü... Devamı

08 Ocak 2023

Kırklareli'de 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 7 Gün
Kırklareli, Paşabahçe' de ŞİŞECAM fabrikasında boya işinde kullanılacak, düz beton zeminde 10m yüksekliğe ulaşabilen, akülü makaslı platform kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 05 Ocak 2023

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 Ay
Kocaeli, Gebze' de fabrika içerisinde kablo çekmede kullanılacak, düz beton zeminde 14m yüksekliğe ulaşabilen, akülü makaslı platform kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 03 Ocak 2023

Tekirdağ'da 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 5 Gün
Tekirdağ, Çerkezköy' de kurumsal firma tarafından fabrika içerisinde düz beton zeminde baca montajında kullanılacak, 15... Devamı

27 Aralık 2022

İstanbul'da Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre:
Havaalanı hangarda çalışması için 2 adet manıtu 200 ATJ 1 adet genie Z45 Eklemli ve 8 adet de genie 3246 makaslı platform kiralamak istiyorum bir yıl süreli

27 Aralık 2022

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 Ay
Balıkesir, Merkez' de jet üssünde asma tavan işinde düz beton zeminde personel yükseltmede kullanılacak, 11m-12m yüksek... Devamı

1 firma teklif verdi 25 Aralık 2022

İstanbul'da 2 Adet Kiralık Araç Üstü Sepetli Vinç Aranıyor

Süre: 15 Gün
İstanbul, Anadolu Yakası Çekmeköy' de kurumsal firma tarafından site alanında yetişkin meşe ağaçlarını budama işlerinde... Devamı

22 Aralık 2022

Eskişehir'de 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 Ay
Eskişehir, Tepebaşı ilçesinde TEI içerisinde plastik boru döşemek için düz beton zeminde personel yükseltecek, 12m yüks... Devamı

1 firma teklif verdi 21 Aralık 2022

İstanbul'da 3 Adet Kiralık İnşaat Asansörü Aranıyor

Süre: 6 Ay
İstanbul, Avrupa Yakası Halkalı' da konut projesinde kullanılacak, 12 durak 36m yüksekliğe ulaşabilen, 2T-3T arası kapasiteli, 3 adet inşaat asansörü kiralanacaktır.

21 Aralık 2022

Ankara'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 hafta
Ankara, Keçiören ilçesinde cami içerisinde tavan boya işlerinde kullanılacak, 7.5m yüksekliğe ulaşabilen, elektrikli ma... Devamı

1 firma teklif verdi 19 Aralık 2022

Platform (Manlift) (manlift, personel yükseltici) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Platform (Manlift) ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık platformlar (manlift, personel yükseltici) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Platform (Manlift) banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Platform (Manlift) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık platform (manlift) fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Platformlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler platform (manlift) (manlift, personel yükseltici) kiralama süresi boyunca; platform (manlift) kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama platform (manlift) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe platformlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Platform (Manlift) yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Platform (Manlift) (manlift, personel yükseltici) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Platform (Manlift) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra platformlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar platform (manlift) satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Platform (Manlift) satış riski ortadan kalkar.

Platform (Manlift) Nedir ?

Platformlar; sadece inşaat iskelesi veya vinç sepeti ile çıkılabilecek çalışma alanlarına hızlı ve güvenli şekilde ulaşmayı sağlayan iş ekipmanlarıdır. Genel olarak personel yükseltici veya yüksekte çalışma platformu olarak adlandırılan bu ekipmanlar en önemli kaldırma araçlarındandır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık platform (personel yükseltici) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak personel yükseltici kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Platform (Manlift) Markaları

Kiralık Platform (Manlift) Arıyor Musunuz?