Platform (Manlift) Kiralama

Platform (Manlift) kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla platform (manlift) kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Platform (Manlift) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık platform (manlift) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Platform (Manlift) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri platform (manlift) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Platform (Manlift) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Platform (Manlift) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve platform (manlift) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Platform (Manlift) Arayanlar

Kahramanmaraş'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 2 Ay
Kahramanmaraş, Onikişubat ilçesinde 2 bloklu konut projesinde düz beton zeminde boya ve dış cephe yapımında kullanılaca... Devamı

29 Mayıs 2023

Zonguldak'da 3 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 3 Ay
Zonguldak, Filyos' da kurumsal firma tarafından liman şantiyesinde personel ve malzeme taşımada kullanılacak, 16m - 18m... Devamı

25 Mayıs 2023

Mersin'de 1 Adet Kiralık Teleskopik Bomlu Platform Aranıyor

Süre: 6 Ay
Mersin, Taşucu Limanı'nda kurumsal firma tarafından kullanılacak, 30m boma sahip, operatörsüz teleskopik bomlu platform kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 24 Mayıs 2023

Ankara'da 1 Adet Kiralık Araç Üstü Sepetli Vinç Aranıyor

Süre: 1 Ay
Ankara, Etimesgut ilçesinde TSK şantiyesinde REC ULUSLARARASI FİRMA adına kullanılacak,
40m yüksekliğe ulaşabile... Devamı

22 Mayıs 2023

Nevşehir'de 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 2 Ay
Nevşehir' de Derinkuyu Sanayi Sitesi inşaatında dükkanlara aydınlatma ve kablo tava armatür montajında kullanılacak, 7m... Devamı

1 firma teklif verdi 22 Mayıs 2023

Adana'da 2 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 6 Ay
Adana, Seyhan ilçesinde 2 bloklu konut şantiyesinde montalama işinde düz zeminde kullanılacak,
45m 1 adet
3... Devamı

18 Mayıs 2023

Trabzon'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 Ay
Trabzon, Ortahisar ilçesinde otel dış cephesinde düz beton zeminde boya ve aydınlatma işlerinde kullanılacak, 18m-20m a... Devamı

15 Mayıs 2023

Balıkesir'de 4 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 2 Ay
Balıkesir, Gönen' de boyahane tesisi yapımında düz beton zeminde malzeme takımında personel yükseltmede kullanılacak, 1... Devamı

4 firma teklif verdi 11 Mayıs 2023

Adana'da 1 Adet Kiralık Araç Üstü Sepetli Vinç Aranıyor

Süre: 2 hafta
Adana, Çukurova ilçesinde bina dış cephe boyamasında kullanılacak, 65m yüksekliğe ulaşabilen, operatörlü araç üstü sepetli vinç kiralanacaktır.

10 Mayıs 2023

Manisa'da 2 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 Ay
Manisa, Soma ilçesinde maden sahasında çelik bina yapımında düz beton zeminde montaj işinde kullanılacak, 10m yüksekliğ... Devamı

3 firma teklif verdi 08 Mayıs 2023

İzmir'de 2 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 3 Ay
İzmir, Torbalı ilçesinde fabrikada çatı güçlendirmede personel yükseltmek için kullanılacak, 10m yüksekliğe ulaşabilen,... Devamı

4 firma teklif verdi 08 Mayıs 2023

Manisa'da 2 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 3 Ay
Manisa, Kula ilçesinde kurumsal firma tarafından jeotermal ısı kaynaklı anahtar teslim sera şantiyesinde çatı onarımı v... Devamı

2 firma teklif verdi 08 Mayıs 2023

Platform (Manlift) (manlift, personel yükseltici) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Platform (Manlift) ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık platformlar (manlift, personel yükseltici) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Platform (Manlift) banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Platform (Manlift) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık platform (manlift) fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Platformlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler platform (manlift) (manlift, personel yükseltici) kiralama süresi boyunca; platform (manlift) kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama platform (manlift) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe platformlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Platform (Manlift) yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Platform (Manlift) (manlift, personel yükseltici) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Platform (Manlift) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra platformlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar platform (manlift) satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Platform (Manlift) satış riski ortadan kalkar.

Platform (Manlift) Nedir ?

Platformlar; sadece inşaat iskelesi veya vinç sepeti ile çıkılabilecek çalışma alanlarına hızlı ve güvenli şekilde ulaşmayı sağlayan iş ekipmanlarıdır. Genel olarak personel yükseltici veya yüksekte çalışma platformu olarak adlandırılan bu ekipmanlar en önemli kaldırma araçlarındandır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık platform (personel yükseltici) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak personel yükseltici kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Platform (Manlift) Markaları

Kiralık Platform (Manlift) Arıyor Musunuz?