Platform (Manlift) Kiralama

Platform (Manlift) kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla platform (manlift) kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Platform (Manlift) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık platform (manlift) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Platform (Manlift) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri platform (manlift) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Platform (Manlift) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Platform (Manlift) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve platform (manlift) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Platform (Manlift) Arayanlar

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 hafta
İstanbul'da Evin dış cephesini boyamak için 12 metre kapasiteli 1 adet makaslı platform tahmini 1 haftalık kiralanacaktır.

16 Eylül 2021

Elazığ'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 2 aylık
Elazığ'da kullanılmak üzere 12 metre kapasiteli 1 adet dizel makaslı platform tahmini 2 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 16 Eylül 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 15 günlük
İstanbul Esenyurt'da kullanılmak üzere 1 adet makaslı platform 15 günlük kiralanacaktır.

15 Eylül 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 12 aylık
İstanbul'da 250kg taşıma kapasitesine sahip, Kendi yüksekliğinin dışında 10 mt kadar yükseğe çıkabilen, İSG ye uygun ve... Devamı

5 firma teklif verdi 13 Eylül 2021

Kastamonu'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 aylık
Kastamonu üniversitesinde kullanılmak üzere 5 MT yuksekliginde 1 adet makaslı platform 1 aylık kiralanacaktır

1 firma teklif verdi 11 Eylül 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mini Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 haftalık
İstanbul Büyükçekmece'de villa dış cephe boya ve tamiri için kullanılacak 1 adet 9 metre asansörlü lifter 1 haftalık kiralanacaktır.

11 Eylül 2021

İstanbul'da 2 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 2 hafta
İstanbul İkitelli TEM 34 binasında elektrik çalışması için 13-14 metre kapasiteli 2 adet makaslı platform 15 günlük kir... Devamı

1 firma teklif verdi 10 Eylül 2021

Ankara'da 2 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 4 aylık
Ankara Akyurt'da bina inşaatında ve adana İncirlik hangarlarda çalışacak 18 ve 20 MT kapasiteli 2 adet menlift dizel makaslı platform 4 aylık kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 08 Eylül 2021

Çanakkale'de 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 15 günlük
Çanakkale’de kullanmak üzere 1 adet makaslı platform 15 günlük kiralanacaktır

01 Eylül 2021

Artvin'de 2 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 AYLIK
Artvin'de kullanılmak üzere en az 10 mt kapasiteli dizel 2 adet makaslı platform 1 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 28 Ağustos 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul Esenler Davutpaşa Yıldız Teknik Üniversitesi içerisindeki şantiyede elektrik tesisat işinde kullanılmak üzere ... Devamı

1 firma teklif verdi 27 Ağustos 2021

Artvin'de 5 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 3 AYLIK
Artvin Hava Limanı inşaatında çalıştırılmak üzere 18 metre kapasiteli 5 adet dizel makaslı platform 3 aylık kiralanacaktır

1 firma teklif verdi 26 Ağustos 2021

Platform (Manlift) (manlift, personel yükseltici) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Platform (Manlift) ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık platformlar (manlift, personel yükseltici) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Platform (Manlift) banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Platform (Manlift) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık platform (manlift) fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Platformlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler platform (manlift) (manlift, personel yükseltici) kiralama süresi boyunca; platform (manlift) kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama platform (manlift) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe platformlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Platform (Manlift) yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Platform (Manlift) (manlift, personel yükseltici) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Platform (Manlift) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra platformlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar platform (manlift) satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Platform (Manlift) satış riski ortadan kalkar.

Platform (Manlift) Nedir ?

Platformlar; sadece inşaat iskelesi veya vinç sepeti ile çıkılabilecek çalışma alanlarına hızlı ve güvenli şekilde ulaşmayı sağlayan iş ekipmanlarıdır. Genel olarak personel yükseltici veya yüksekte çalışma platformu olarak adlandırılan bu ekipmanlar en önemli kaldırma araçlarındandır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık platform (personel yükseltici) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak personel yükseltici kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Platform (Manlift) Markaları

Kiralık Platform (Manlift) Arıyor Musunuz?