Platform (Manlift) Kiralama

Platform (Manlift) kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla platform (manlift) kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Platform (Manlift) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık platform (manlift) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Platform (Manlift) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri platform (manlift) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Platform (Manlift) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Platform (Manlift) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve platform (manlift) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Platform (Manlift) Arayanlar

Ankara'da 2 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 2 haftalık
Ankara'da kullanılmak üzere 1 adet Eklemli platform 2 haftalık Operatörlü olarak kiralanacaktır.

06 Aralık 2021

Ankara'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 haftalık
Ankara Sincan Maliköy'de zayıf akım kablo çekim işinde kullanılmak üzere 1 adet makaslı platform 1 haftalık kiralanacaktır.

22 Kasım 2021

İzmir'de 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 3 günlük
İzmir'de çalıştırılmak üzere 8 mt yükselebilen 1 adet makaslı platform 3 günlük kiralanacaktır.

17 Kasım 2021

Manisa'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 2 aylık
Manisa Akhisar şantiyesinde kullanılmak üzere 15-17 metre kapasiteli (koridor genişliği 180 cm) 1 adet akülü makaslı platform 2 aylık kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 15 Kasım 2021

Ankara'da 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 1 aylık
Ankara Sincan OSB de hava hattı işinde çalıştırılmak üzere 1 adet eklemli platform 1 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 14 Kasım 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Paletli Örümcek Platform Aranıyor

Süre: 4 haftalık
İstanbul'da AVM kapalı alanında çalışacak 10-15 metreye kadar, Ayrıca 23 metreye kadar 1 adet paletli örümcek platform ... Devamı

5 firma teklif verdi 12 Kasım 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 5 günlük
İstanbul Samandıra'da 2 gün ila 1 hafta arası 10 metre kapasiteli 1 adet makaslı platform kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 07 Kasım 2021

Ankara'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 30 günde
Ankara Keçiören'de kullanılmak üzere 10 metre kapasiteli 1 adet makaslı platform 1 aylık kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 06 Kasım 2021

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 3 günlük
Kocaeli Gebze'de pelitli Arçelik fabrikasında 5 mt. yükseklikte gazlı ısıtıcı tamiri için 1 adet makaslı platform 3 günlük kiralanacaktır.

04 Kasım 2021

Giresun'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 haftalık
Giresun’da çalıştırılmak üzere 1 adet makaslı platform 1 haftalık kiralanacaktır.

02 Kasım 2021

Ankara'da 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 2 günlük
Ankara Kazan HAB organize sanayi bölgesindeki fabrikada tavalardan kablo çekimi için 2 günlük kullanılmak üzere 1 adet ... Devamı

1 firma teklif verdi 27 Ekim 2021

Mersin'de 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 1.5 aylık
Mersin merkezde 50 metre yükseklik 14 metre eninde çift motorlu 1 adet dış cephe platformu 1,5 aylık operatörsüz olarak... Devamı

27 Ekim 2021

Platform (Manlift) (manlift, personel yükseltici) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Platform (Manlift) ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık platformlar (manlift, personel yükseltici) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Platform (Manlift) banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Platform (Manlift) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık platform (manlift) fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Platformlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler platform (manlift) (manlift, personel yükseltici) kiralama süresi boyunca; platform (manlift) kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama platform (manlift) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe platformlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Platform (Manlift) yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Platform (Manlift) (manlift, personel yükseltici) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Platform (Manlift) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra platformlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar platform (manlift) satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Platform (Manlift) satış riski ortadan kalkar.

Platform (Manlift) Nedir ?

Platformlar; sadece inşaat iskelesi veya vinç sepeti ile çıkılabilecek çalışma alanlarına hızlı ve güvenli şekilde ulaşmayı sağlayan iş ekipmanlarıdır. Genel olarak personel yükseltici veya yüksekte çalışma platformu olarak adlandırılan bu ekipmanlar en önemli kaldırma araçlarındandır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık platform (personel yükseltici) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak personel yükseltici kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Platform (Manlift) Markaları

Kiralık Platform (Manlift) Arıyor Musunuz?