Platform (Manlift) Kiralama

Platform (Manlift) kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla platform (manlift) kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Platform (Manlift) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık platform (manlift) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Platform (Manlift) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri platform (manlift) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Platform (Manlift) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Platform (Manlift) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve platform (manlift) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Platform (Manlift) Arayanlar

Adana'da 4 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 6 aylık
Adanada sera işinde çalıştırılmak üzere 4 adet makaslı platform 6 aylık kiralanacaktır.

26 Eylül 2020

Kütahya'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 5 aylık
Kütahya'da dış cephe kaplama işinde çalıştırılmak üzere 22 metre kapasiteli 1 adet makaslı platform 5 aylık kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 22 Eylül 2020

Elazığ'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 2 aylık
Elazığ'da Gezer vinç yürüme yolları kaynakların da kullanılmak üzere 5 metre kapasiteli 1 adet makaslı platform 2 aylık kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 21 Eylül 2020

Adana'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 6 aylık
Adana'da çalışma yüksekliği 12 metre, çalışma ağırlığı 320-350 kg kapasiteli 1 adet Makaslı platform (personel yükseltici) 6 aylık kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 19 Eylül 2020

Uşak'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 2 hafta
Uşak organize sanayide kullanmak üzere 12 metrelik 1 adet akülü makaslı platform 15 günlük kiralanacaktır.

16 Eylül 2020

Ankara'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 10 GÜN
Ankara Sincan Temelli ASO 2 sanayide kablo çekimi işinde çalıştırılmak üzere 8 metre yüksekte 1 adet makaslı platform 10 günlük kiralanacaktır

2 firma teklif verdi 15 Eylül 2020

Konya'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 1 aylık
Konya Hüyük'de bina içi elektrik döşeme işinde çalıştırılmak üzere yerden iç alan yükseklik 7 mt. dış yükseklik 9 mt. 1 adet dış cephe platformu 1 aylık kiralanacaktır.

12 Eylül 2020

Köstence, Romanya'da 3 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 6 aylık
Romanya Köstence'de inşaat işinde çalıştırılmak üzere 6 metre yükseklikte 2 adet 8 metre yükseklikte 1 adet toplam 3 a... Devamı

1 firma teklif verdi 10 Eylül 2020

İzmir'de 1 Adet Kiralık Dikey Platform Aranıyor

Süre: 3 aylık
İzmir’de 4-6 mt arasında yükseğe çıkabilecek 1 adet akülü manlift 3 aylık kiralanacaktır

1 firma teklif verdi 10 Eylül 2020

Antalya'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 6 aylık
Antalya Manavgat'da sera işinde, toprak zeminde çalıştırılmak üzere 10 metre çalışma yüksekliğinde 1 adet 4x4 Dizel makaslı platform 6 aylık kiralanacaktır.

05 Eylül 2020

Manisa'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 3 aylık
Manisa Gördes ilçesinde ceviz işleme tesisinde çalıştırılmak üzere 8 mt tavan yüksekliği olan 1 adet makaslı platform 1 aylık kiralanacaktır

2 firma teklif verdi 03 Eylül 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 1 aylık
45 metre yükseklikteki binaya dış cephe kompozit uygulaması yapımında kullanılmak üzere 1 adet dış cephe platformu 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

28 Ağustos 2020

Platform (Manlift) (manlift, personel yükseltici) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Platform (Manlift) ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık platformlar (manlift, personel yükseltici) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Platform (Manlift) banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Platform (Manlift) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık platform (manlift) fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Platformlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler platform (manlift) (manlift, personel yükseltici) kiralama süresi boyunca; platform (manlift) kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama platform (manlift) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe platformlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Platform (Manlift) yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Platform (Manlift) (manlift, personel yükseltici) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Platform (Manlift) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra platformlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar platform (manlift) satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Platform (Manlift) satış riski ortadan kalkar.

Platform (Manlift) Nedir ?

Platformlar; sadece inşaat iskelesi veya vinç sepeti ile çıkılabilecek çalışma alanlarına hızlı ve güvenli şekilde ulaşmayı sağlayan iş ekipmanlarıdır. Genel olarak personel yükseltici veya yüksekte çalışma platformu olarak adlandırılan bu ekipmanlar en önemli kaldırma araçlarındandır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık platform (personel yükseltici) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak personel yükseltici kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Platform (Manlift) Markaları

Kiralık Platform (Manlift) Arıyor Musunuz?