Platform (Manlift) Kiralama

Platform (Manlift) kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla platform (manlift) kiralamanın keyfini yaşayın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Platform (Manlift) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık platform (manlift) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Platform (Manlift) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri platform (manlift) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Platform (Manlift) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Platform (Manlift) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve platform (manlift) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Platform (Manlift) Arayanlar

Aydın'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 7 Gün
Aydın, Didim'de otelde dış ve iç cephe boya işinde kullanılmak üzere, düz bir zeminde ortalama 20mt yüksekliğe çıkabile... Devamı

13 Mayıs 2022

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 3 Gün
İstanbul, Esenyurt'da kurumsal bir market firmasında, düz zeminde kamera takma ve montaj işinde kullanılacak, 14+2 makaslı platform kiralanacaktır.

13 Mayıs 2022

Kütahya'da 6 Adet Kiralık Dış Cephe Platformu Aranıyor

Süre: 1-2 Ay
Kütahya'da 5 bloklu 10 katlı (30mt) yükseklikte sitede cephe boya işlerinde kullanılmak üzere 6 adet dış cephe platformu manlift kiralanacaktır.

11 Mayıs 2022

Kırklareli'de 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 2 hafta
Kırklareli Kızılcıkdere'de askeri kışlada tank garajı elektrik işlerinde kullanılmak üzere makaslı platform (manlift) kiralanacaktır.

11 Mayıs 2022

Ankara'da 1 Adet Kiralık Paletli Örümcek Platform Aranıyor

Süre: 1 Hafta
Ankara, Polatlı yolu üzerinde mezbaha yapımında panel montaj işinde 8mt-10mt yüksekliğinde eleman taşımada kullanılacak, operatörlü küçük bir makina kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 09 Mayıs 2022

Kırıkkale'de 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 3 Ay
Kırıkkale'de 12mt yüksekliğe ulaşabilecek 1 veya 2 personel ile boya işi yapacak makaslı platform kiralanacaktır. Makin... Devamı

09 Mayıs 2022

Osmaniye'de 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 1 Ay
Osmaniye Merkez'de dış cephe boyama işinde çalışmak üzere eklemli platform kiralanacaktır.

27 Nisan 2022

Manisa'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 2 Gün
Manisa, Aksihar organizekablo çekimi

15 Nisan 2022

Ankara'da 2 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 15 GÜN
Kurumsal firma tarafından, Ankara Merkez'de, şehir hastanesi şantiyesinde, boya işlerinde kullanılmak üzere, 15 GÜN sür... Devamı

13 Nisan 2022

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 5 Gün
Makina : 8mt makaslı İş Türü : Yangın tesisatı montajı. Kapalı alan. Yer : İstanbul (Avrupa Yakası) Gaziosmanpaşa

3 firma teklif verdi 11 Nisan 2022

Ankara'da 1 Adet Kiralık Paletli Örümcek Platform Aranıyor

Süre: 1 haftalık
Ankara'da komu şantiyesinde kullanılmak üzere Yaklaşık 10 metre yükseklikte çalışma yapılabilecek elektrikli örümcek pl... Devamı

06 Nisan 2022

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 2 aylık
İstanbul Esenyurt'da Elektrik tesisatı için 6 MT yükseklikte çalışılabilecek 1 adet akulu (menlif) makaslı platform 2 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 05 Nisan 2022

Platform (Manlift) (manlift, personel yükseltici) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Platform (Manlift) ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık platformlar (manlift, personel yükseltici) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Platform (Manlift) banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Platform (Manlift) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık platform (manlift) fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Platformlar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler platform (manlift) (manlift, personel yükseltici) kiralama süresi boyunca; platform (manlift) kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama platform (manlift) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe platformlar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Platform (Manlift) yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Platform (Manlift) (manlift, personel yükseltici) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Platform (Manlift) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra platformlar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar platform (manlift) satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Platform (Manlift) satış riski ortadan kalkar.

Platform (Manlift) Nedir ?

Platformlar; sadece inşaat iskelesi veya vinç sepeti ile çıkılabilecek çalışma alanlarına hızlı ve güvenli şekilde ulaşmayı sağlayan iş ekipmanlarıdır. Genel olarak personel yükseltici veya yüksekte çalışma platformu olarak adlandırılan bu ekipmanlar en önemli kaldırma araçlarındandır.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık platform (personel yükseltici) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak personel yükseltici kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Platform (Manlift) Markaları

Kiralık Platform (Manlift) Arıyor Musunuz?