Mantall İstif Makinası Kiralama

Mantall istif makinası kiralayan firmalardan haftalık, aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve uygun fiyatlarla kiralamanın keyfini yaşayın. Siz de Mantall istif makinası sahibiyseniz hemen üye olun ve teklif vermeye başlayın.

Mantall İstif Makinası Sahibi Firmalar


Türü Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
Makaslı Platform 2016 İST**** (#1043) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
Makaslı Platform 2016 İST**** (#1043) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
Makaslı Platform 2014 Sur**** (#3811) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
Makaslı Platform 2013 Pan**** (#1154) Konya
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mantall Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık Mantall istif makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi model, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mantall Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri Mantall sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mantall Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mantall sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve Mantall sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Mantall Kiralama Avantajları

 • Kiralık Mantall ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık Mantall şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Mantall istif makinası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Mantall Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık Mantall fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Mantall için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler Mantall kiralama süresi boyunca; Mantall kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama Mantall operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe kiralık Mantall ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Kiralık Mantall yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Mantall satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Mantall satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra Mantall genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar Mantall satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. 2.el Mantall satış riski ortadan kalkar.

Kiralık Mantall İstif Makinası Arıyor Musunuz?