Elektrikli Forklift Kiralama

Elektrikli Forklift kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla elektrikli forklift kiralamanın keyfini yaşayın.

Elektrikli Forklift Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
Still Ankara
Asimato FE3D18AC (1,8 ton) Zonguldak
3 Ton Gaziantep
Crown Sakarya
Still Eskişehir
Crown Ankara
Toyota Ankara
Asimato FE4P30 AC (3 ton) Kocaeli
Toyota İstanbul
Crown Kocaeli
Hyster İzmir
Asimato FE3D18AC (1,8 ton) İstanbul
Toyota İstanbul
Crown İstanbul
Hyster Ankara
Hyster Ankara
Jungheinrich EFG 535k/540k/540/545/545k/550/S40/S50 İstanbul
Jungheinrich EFG 213/215/216k/216/218k/218/220 İstanbul
Still Eskişehir
Doosan B 15T-5 İstanbul
Jungheinrich EFG 213/215/216k/216/218k/218/220 İstanbul
Asimato FE4P30 AC (3 ton) Kocaeli
Still RX60-30 (3 Ton) İstanbul
Linde E20P İstanbul
Asimato FE4P35 AC (3,5 ton) Denizli
Toyota İstanbul
Jungheinrich EFG 316/316k/318/318k/320 İstanbul
Doosan B 35X-5 İstanbul
Still İstanbul
Linde A57 İstanbul
Sanada TSD 25 / 30 / 35 Samsun
Jungheinrich EFG 110/113/115 Samsun
Still RX60-30 (3 Ton) Tekirdağ
Linde E20P İstanbul
Linde A57 İstanbul
Linde A57 Bursa
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Elektrikli Forklift Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık elektrikli forklift arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Elektrikli Forklift Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri elektrikli forklift sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Elektrikli Forklift Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Elektrikli Forklift sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve elektrikli forklift sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Elektrikli Forklift Arayanlar

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 12 Ay
Bursa, Osmangazi ilçesinde kurumsal firma tarafından depo içerisinde patlayıcı ve yanıcı olmayan paketli kimyasal ve bo... Devamı

2 firma teklif verdi 04 Nisan 2023

Kütahya'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 10 Hafta
Kütahya' da fabrika kurulum şantiyesinde kullanılacak, 5T kapasiteli, 4.6m asansör yüksekliği olan, operatörsüz elektrikli forklift kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 20 Mart 2023

Uşak'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 3 Ay
Uşak, Merkez' de OSB' de halı ipliği ve üretim yapılan depoda kullanılacak, 5T kapasiteli, operatörsüz elektrikli forklift kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 24 Şubat 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 12 Ay
İstanbul, Avrupa Yakası Beylikdüzü' nde depo içerisinde elektronik malzemeleri istiflemede kullanılacak, 1.5T kapasiteli, operatörsüz elektrikli forklift kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 28 Ocak 2023

Tekirdağ'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 12 Ay
Tekirdağ, Çorlu ilçesinde kurumsal firma tarafından sabun ve deterjan üreten fabrika içerisinde kullanılacak, 1.5T kapa... Devamı

27 Ocak 2023

Afyon'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 12 AY
Afyon, Merkez' de kurumsal firma tarafından et depomuzda paletli malzeme indirme ve yüklemede kullanılacak, 1.5T kapasi... Devamı

26 Ocak 2023

İzmir'de 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 6-12 Ay
İzmir, Torbalı ilçesinde kurumsal firma tarafından soğuk hava deposunda donuk unlu mamül üretiminde -35C° ve -18'C° sıc... Devamı

26 Ocak 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 12 Ay
İstanbul, Avrupa Yakası Avcılar' da kurumsal firma tarafından fabrika içerisinde kullanılacak, Crown RR-57955 muadili, operatörsüz elektrikli forklift kiralanacaktır.

23 Ocak 2023

Denizli'de 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 12 Ay
Denizli, Merkezefendi ilçesinde yeni açılan fabrikamızda kullanılacak, 2.5T-3T arası kapasiteli, yedek aküsü olan, transpalet ile birlikte,

06 Ocak 2023

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 5 Ay
Bursa, Yıldırım ilçesinde kamyon paletli malzeme indirmede kullanılacak, 1.5T kapasiteli, operatörsüz, elektrikli forklift kiralanacaktır.

16 Aralık 2022

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 10 Gün
Balıkesir, Burhaniye ilçesinde topraksız sera içerisinde düz beton zeminde paletli ürünleri taşımada kullanılacak, 1.5T... Devamı

04 Aralık 2022

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 6 Ay
Bursa, Yıldırım ilçesinde metal malzeme taşımada kullanılacak, ortalama 2T kapasiteli, asansör yüksekliği paleti kaldır... Devamı

23 Kasım 2022

Elektrikli Forklift (akülü forklift, akülü portif) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Elektrikli Forklift ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık elektrikli forkliftler (akülü forklift, akülü portif) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Elektrikli Forklift banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Elektrikli Forklift Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık elektrikli forklift fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Elektrikli Forkliftler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler elektrikli forklift (akülü forklift, akülü portif) kiralama süresi boyunca; elektrikli forklift kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama elektrikli forklift operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe elektrikli forkliftler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Elektrikli Forklift yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Elektrikli Forklift (akülü forklift, akülü portif) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Elektrikli Forklift satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra elektrikli forkliftler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar elektrikli forklift satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Elektrikli Forklift satış riski ortadan kalkar.

Elektrikli Forklift Nedir ?

Şarj edilebilir akülerle çalışan elektrik motorlarıyla tahrik edilir. Kaldırma kapasiteleri diğer forkliftlere göre daha küçük olan iş makinalarıdır. Egzoz gazı çıkarmadığı ve sessiz çalıştığı için özellikle kapalı alanlarda ve insanların çalıştığı ortamlarda kullanılır.  Buna karşın tozlu ve yağışlı dış ortamlarda kullanılmaz. 

Nasıl Çalışır ?

Kiralık elektrikli forklift (akülü portif) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak akülü forklift kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Elektrikli Forklift Kullanım Alanları

Genellikle gıda işi yapan işletmelerde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

1-3 ton arası düşük tonajlı yükler için elektrikli forkliftlerde kullanılır.

Elektrikli Forklift Markaları

Kiralık Elektrikli Forklift Arıyor Musunuz?