Elektrikli Forklift Kiralama

Elektrikli Forklift kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla elektrikli forklift kiralamanın keyfini yaşayın.

Elektrikli Forklift Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
Linde A57 Bursa
Linde E20P Bursa
Asimato FE4P35 AC (3,5 ton) Denizli
Still Eskişehir
Linde A57 İstanbul
Linde E20P İstanbul
Still RX60-30 (3 Ton) İstanbul
Asimato FE4P25 AC (2,5 ton) İstanbul
Jungheinrich EFG 213/215/216k/216/218k/218/220 İstanbul
Jungheinrich EFG 316/316k/318/318k/320 İstanbul
Heli 1.6 İstanbul
Doosan B 35X-5 İstanbul
Doosan B 15T-5 İstanbul
Still İstanbul
Toyota İstanbul
Asimato FE4P30 AC (3 ton) Kocaeli
Jungheinrich EFG 110/113/115 Samsun
Sanada TSD 25 / 30 / 35 Samsun
Linde E20P Tekirdağ
Still RX60-30 (3 Ton) Tekirdağ
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Elektrikli Forklift Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık elektrikli forklift arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Elektrikli Forklift Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri elektrikli forklift sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Elektrikli Forklift Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Elektrikli Forklift sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve elektrikli forklift sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Elektrikli Forklift Arayanlar

Konya'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: En az 6 aylık
Konya Büsan Sanayi’deki İmalat Fabrikasında çalışacak 2 ton kapasiteli elektrikli forklift en az 6 aylık operatörsüz ol... Devamı

11 Mart 2019

Niğde'de 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: En az 1 yıllık
Niğde Bor Şeker Fabrikasında sadece işletme içi kapalı alanda çalıştırılacak, 2010 model üstü, beyaz dolgu teker 1 adet... Devamı

2 firma teklif verdi 07 Ocak 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 1 yıllık
İstanbuk Haramidere'de kurumsal enerji şirketinin deposunda kullanılacak 2015 model ve üzeri, 2-2.5 ton kapasiteli 1 ad... Devamı

1 firma teklif verdi 28 Aralık 2018

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 60 aylık
Bursa Nilüfer'de Kayapa Organize Sanayi'de yeni kurulmakta olan yabancı sermayeli gıda işletmesi için beyaz tekerlekli ... Devamı

3 firma teklif verdi 05 Aralık 2018

Yalova'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: En az 1 aylık
Yalova’da bulunan Akrilik Kimya Fabrikasında kullanılmak üzere 1,5 - 2 tonluk elektrikli forklift en az 1 aylık operetö... Devamı

1 firma teklif verdi 04 Aralık 2018

Hatay'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 1 aylık
Hatay Dörtyol'da Narenciye Deposunda kullanılacak 1 adet Elektrikli (Akülü) Forklift 1 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır. Ödeme nakit olacaktır.

05 Kasım 2018

Çanakkale'de 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 24 aylık
Çanakkale'de OSB'de kereste imalatında araç yüklemede kullanmak üzere 2-3 ton kapasiteli 1 adet Elektrikli Forklift 24 ... Devamı

2 firma teklif verdi 03 Kasım 2018

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 1 aylık
Bursa İnegöl'de soğuk hava deposunda çalışacak 1500 kg kapasiteli, arka ortadan tek teker (Linde e15 muadili) 1 adet Akülü Forklift 1 aylık kiralanacaktır.

20 Eylül 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: En az 5 aylık
İstanbul Maltepe Dikimevi'nde çalıştırılmak üzere yük kapasitesi 1250-2000 kg, kaldırma yüksekliği 6000 mm 1 adet elekt... Devamı

1 firma teklif verdi 18 Eylül 2018

Bitlis'de 3 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 1 yıl en az
Bitlis'te Bims fabrikasında çalışacak 2.5-3 tonluk 3 adet Elektrikli (Akülü) Forklift en az 1 yıllık operatörsüz olarak... Devamı

1 firma teklif verdi 05 Eylül 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 1 + 1 yıl
İstanbul Anadolu Yakası'nda elektronik sektöründe depoda çalışacak 1 adet 2 tonluk Akülü Forklift 1 + 1 yıllık kiralanacaktır.

4 firma teklif verdi 01 Ağustos 2018

Bursa'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 1 AY
Bursa Osmangazi'de tekstil fabrikası taşınmasında malzeme/ekipman taşımada kullanılacak 3 ton ve 5 metre kapasiteli 1 a... Devamı

04 Mayıs 2018

Elektrikli Forklift (akülü forklift, akülü portif) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Elektrikli Forklift ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık elektrikli forkliftler (akülü forklift, akülü portif) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Elektrikli Forklift banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Elektrikli Forklift Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık elektrikli forklift fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Elektrikli Forkliftler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler elektrikli forklift (akülü forklift, akülü portif) kiralama süresi boyunca; elektrikli forklift kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama elektrikli forklift operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe elektrikli forkliftler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Elektrikli Forklift yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Elektrikli Forklift (akülü forklift, akülü portif) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Elektrikli Forklift satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra elektrikli forkliftler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar elektrikli forklift satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Elektrikli Forklift satış riski ortadan kalkar.

Elektrikli Forklift Nedir ?

Şarj edilebilir akülerle çalışan elektrik motorlarıyla tahrik edilir. Kaldırma kapasiteleri diğer forkliftlere göre daha küçük olan iş makinalarıdır. Egzoz gazı çıkarmadığı ve sessiz çalıştığı için özellikle kapalı alanlarda ve insanların çalıştığı ortamlarda kullanılır.  Buna karşın tozlu ve yağışlı dış ortamlarda kullanılmaz. 

Nasıl Çalışır ?

Kiralık elektrikli forklift (akülü portif) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak akülü forklift kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Elektrikli Forklift Kullanım Alanları

Genellikle gıda işi yapan işletmelerde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

1-3 ton arası düşük tonajlı yükler için elektrikli forkliftlerde kullanılır.

Elektrikli Forklift Markaları

Kiralık Elektrikli Forklift Arıyor Musunuz?