Samsun'da Kiralık Elektrikli Forklift

Samsun'da ve Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık elektrikli forklift kiralamak için fiyat teklifi alın.

Samsun ve Karadeniz Bölgesinde Elektrikli Forklift Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Elektrikli Forklift Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık elektrikli forklift arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Elektrikli Forklift Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri elektrikli forklift sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Elektrikli Forklift Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Elektrikli Forklift sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve elektrikli forklift sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Samsun ve Karadeniz Bölgesinde Kiralık Elektrikli Forklift Arayanlar

Samsun'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 6 Ay
Samsun, Çarşamba ilçesinde kereste atölyesinde açık alanda kereste taşıma ve yüklemede kullanılacak, 3T-4T arası kapasi... Devamı

1 firma teklif verdi 08 Ocak 2024

Kastamonu'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 3 Ay
Kastamonu, Araç ilçesinde boş ahşap palet yüklemesi yapacak 1.5T kapasiteli operatörsüz elektrikli forklift kiralanacaktır.

12 Eylül 2022

Bolu'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 10 gün
Bolu Merkez Yukarısoku mahallesinde kullanılmak üzere 3.5 tonluk tripleks asansörlü forklift ihtiyacımız vardır. Operatörün kalacak yeri vardır.

11 Nisan 2022

Bolu'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 5 aylık
Bolu'da Karton bardak fabrikasında haftada 2 gün kağıt indirme işinde çalıştırılmak üzere (gelen kağıt kg max 1000 1500... Devamı

29 Kasım 2021

Samsun'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 1 AYLIK
SAMSUN BAFRA’DA, FABRİKA İÇERİSİNDE ÇALIŞTIRILACAK, AKÜLÜ, 1-1,5 TON KAPASİTELİ 1ADET AKÜLÜ FORKLİFT OPERATÖRSÜZ OLARAK 1 AY KİRALANACAKTIR

12 Eylül 2020

Düzce'de 2 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 3 aylık
Düzce'de 10000 m2 açık ve kapalı alanda Container, yükleme boşaltmada çalıştırılmak üzere 2 adet elektrikli forklift 3 aylık ACİL operatörsüz olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 02 Temmuz 2020

Giresun'da 1 Adet Kiralık Elektrikli Forklift Aranıyor

Süre: 15 günlük
Giresun Bulancak’ta palet taşıma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet elektrikli forklift 15 günlük operatörsüz olarak kiralanacaktır

18 Kasım 2019

Samsun Kiralık Elektrikli Forklift

  • Samsun Kiralık Elektrikli Forklift için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Samsun'da aylık kiralık elektrikli forkliftler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Samsun Elektrikli Forklift Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Samsun'da kiralık elektrikli forklift fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Elektrikli Forklift operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Samsun elektrikli forklift operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Elektrikli Forklift satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra elektrikli forkliftler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Samsun ikinci el elektrikli forklift sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Samsun'da elektrikli forklift kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Samsun'da Kiralık Elektrikli Forklift Arıyor Musunuz?