Vibrasyonlu El Silindiri Kiralama

Vibrasyonlu El Silindiri kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla vibrasyonlu el silindiri kiralamanın keyfini yaşayın.

Vibrasyonlu El Silindiri Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
Vibrasyonlu İstanbul
BOMAG İstanbul
BOMAG Hatay
BOMAG İstanbul
BOMAG İstanbul
BOMAG İstanbul
BOMAG Ankara
Vibrasyonlu Bursa
BOMAG İstanbul
Vibrasyonlu Erzurum
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık vibrasyonlu el silindiri arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Vibrasyonlu El Silindiri Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri vibrasyonlu el silindiri sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Vibrasyonlu El Silindiri Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Vibrasyonlu El Silindiri sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve vibrasyonlu el silindiri sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Arayanlar

Düzce'de 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 2 Ay
Düzce, Kaynaşlı ilçesinde bulunan villa bahçesinde toprak sıkıştırmada kullanılacak, operatörsüz vibrasyonlu el silindiri kiralanacaktır.

08 Aralık 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 1 Ay
İstanbul, Avrupa Yakası Büyükçekmece' de kilitli parke taşı sıkıştırmada kullanılacak, operatörsüz vibrasyonlu el silindiri kiralanacaktır.

09 Ekim 2023

İzmir'de 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 2 Ay
İzmir, Aliağa ilçesinde PETKİM sahasında beton sıkıştırmada kullanılacak, 500kg-600kg kapasiteli, koldan kumandalı, operatörsüz vibrasyonlu el silindiri kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 11 Eylül 2023

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 1 Ay
Kocaeli, Gebze' de Makine İhtisas Org. San. bölgesinde fabrika yapımında toprak sıkıştırma işleminde kullanılacak, 1T-1... Devamı

22 Mayıs 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 2 Gün
İstanbul, Avrupa Yakası Halkalı ilçesi Atakent' de çim döşenecek toprak zemini düzeltmede kullanılacak, operatörsüz vibrasyonlu el silindiri kiralanacaktır.

25 Nisan 2023

Manisa'da 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 6 Ay
Manisa, Turgutlu ilçesinde sanayi sitesi yapımında zemin betonu sıkıştırma işleminde kullanılacak, 1.5T kapasiteli, operatörsüz vibrasyonlu el silindiri kiralanacaktır.

13 Nisan 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 1 Gün
İstanbul, Anadolu Yakası Kalamış bölgesinde stabilize mıcır sıkıştırma işleminde kullanılacak, operatörlü vibrasyonlu el silindiri kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 14 Şubat 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 2 Ay
İstanbul, Anadolu Yakası Silivri yakınlarında perde duvar arkası toprak sıkıştırma işleminde kullanılacak, vibrasyonlu el silindiri kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 19 Ocak 2023

Gaziantep'de 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 6 Ay
Gaziantep, Şahinbey'de Şehir Hastanesi projesinde mıcır toprak sıkıştırmada kullanılacak, operatörsüz vibrasyonlu el silindiri kiralanacaktır.

19 Aralık 2022

Bitlis'de 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 3 Ay
Bitlis, Tatvan ilçesinde fabrika yapım şantiyesinde sıkıştırma işleminde kullanılacak, tambur genişliği 1.30'u geçmeyen... Devamı

1 firma teklif verdi 06 Ekim 2022

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 3 Ay
Balıkesir, Bandırma ilçesinde kurumsal firma tarafından atık su arıtma işinde dolgu sıkıştırmada kullanılacak, vibrasyonlu el silindiri kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 11 Ağustos 2022

Ankara'da 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 1 Hafta
Ankara, Mamak ilçesinde okul şantiyesinde çevre düzenlenmesinde kullanılacak, operatörlü, vibrasyonlu el silindiri kiralanacaktır.

18 Temmuz 2022

Vibrasyonlu El Silindiri Kiralama Avantajları

 • Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık vibrasyonlu el silindirleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Vibrasyonlu El Silindiri banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Vibrasyonlu El Silindiri Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık vibrasyonlu el silindiri fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Vibrasyonlu El Silindirleri için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler vibrasyonlu el silindiri kiralama süresi boyunca; vibrasyonlu el silindiri kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama vibrasyonlu el silindiri operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe vibrasyonlu el silindirleri ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Vibrasyonlu El Silindiri yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Vibrasyonlu El Silindiri satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Vibrasyonlu El Silindiri satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra vibrasyonlu el silindirleri genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar vibrasyonlu el silindiri satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Vibrasyonlu El Silindiri satış riski ortadan kalkar.

Vibrasyonlu El Silindiri Nedir ?

Vibrasyonlu el silindiri; asfalt serme, otopark zemin sıkıştırma, asfaltta yama yapma, park alanı için zemin sıkıştırma gibi çeşitli sıkıştırma işlerinde kullanılan, el ile kontrol edildiği için rahat hareket ettirilebilen silindir türüdür. 

Nasıl Çalışır ?

Kiralık vibrasyonlu el silindiri ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak vibrasyonlu el silindiri kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Kullanım Alanları

 • asfalt serme
 • otopark zemin sıkıştırma
 • asfaltta yama yapma
 • park alanı için zemin sıkıştırma

Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Arıyor Musunuz?