Vibrasyonlu El Silindiri Kiralama

Vibrasyonlu El Silindiri kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla vibrasyonlu el silindiri kiralamanın keyfini yaşayın.

Vibrasyonlu El Silindiri Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
BOMAG Ankara
Vibrasyonlu Bursa
Vibrasyonlu Erzurum
BOMAG İstanbul
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık vibrasyonlu el silindiri arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Vibrasyonlu El Silindiri Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri vibrasyonlu el silindiri sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Vibrasyonlu El Silindiri Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Vibrasyonlu El Silindiri sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve vibrasyonlu el silindiri sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Arayanlar

Iğdır'da 3 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 3 aylık
Iğdır’da kanalizasyon hattı döşemesinin sıkıştırmasında çalıştırılmak üzere 1 adet vibrasyonlu el silindiri 3 aylık kiralanacaktır

27 Eylül 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: en az 5 aylık
İstanbul Şişli Nişantaşı’nda cadde kaldırım ve yolda 20 cm'lik stabilize dolgusunu sıkıştırma işinde çalıştırılmak üzer... Devamı

15 Nisan 2020

Mersin'de 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 1 aylık
Mersin bölgesinde kullanmak üzere 1 adet vibrasyonlu el silindiri 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

14 Şubat 2020

Burdur'da 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 1 Aylık
Burdur'da kilit parke taşı döşeme işinde çalıştırılmak üzere 1 adet vibratörlü el silindiri 1 aylık kiralanacaktır.

03 Kasım 2019

İzmir'de 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 3 aylık
İzmir'de bahçe işlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet vibrasyonlu el silindiri 3 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

09 Eylül 2019

Afyon'da 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 4 aylık
Afyon'da TCDD 7.Bölge Müdürlüğünün yaya yolu yapım işinde çalıştırılmak üzere 1 adet vibrasyonlu el silindiri 4 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 18 Temmuz 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 2-3 günlük
İstanbul Arnavutköy Ömerli mahallesinde zemin betonu için zemin sıkıştırmada çalışacak 3-4 tonluk Vibrasyonlu El Silindiri 2-3 günlük operatörsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 10 Kasım 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 1 gün
İstanbul Maslak'ta İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü içerisinde gerçekleştirdiğimiz projemiz için yaklaşık 1... Devamı

29 Temmuz 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 12 Ay
İstanbul'da Çatalca Belediyesi'nin tranşe asfalt tamirleri ve parke taş yapımı işinde çalışacak 1 adet vibrasyonlu el s... Devamı

1 firma teklif verdi 26 Nisan 2018

Aksaray'da 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 6 ay
Aksaray'da DSİ'nin içme suyu işinde boru altını ve üstünü sıkıştırmada çalışacak 1 adet vibrasyonlu el silindiri kirala... Devamı

05 Nisan 2018

Manisa'da 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 1 ay
Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde zemin betonları ve kenar sıkıştırmaları işi için 1 adet vibrasyonlu el silindiri 1 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 25 Ocak 2018

Vibrasyonlu El Silindiri Kiralama Avantajları

 • Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık vibrasyonlu el silindirleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Vibrasyonlu El Silindiri banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Vibrasyonlu El Silindiri Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık vibrasyonlu el silindiri fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Vibrasyonlu El Silindirleri için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler vibrasyonlu el silindiri kiralama süresi boyunca; vibrasyonlu el silindiri kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama vibrasyonlu el silindiri operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe vibrasyonlu el silindirleri ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Vibrasyonlu El Silindiri yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Vibrasyonlu El Silindiri satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Vibrasyonlu El Silindiri satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra vibrasyonlu el silindirleri genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar vibrasyonlu el silindiri satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Vibrasyonlu El Silindiri satış riski ortadan kalkar.

Vibrasyonlu El Silindiri Nedir ?

Vibrasyonlu el silindiri; asfalt serme, otopark zemin sıkıştırma, asfaltta yama yapma, park alanı için zemin sıkıştırma gibi çeşitli sıkıştırma işlerinde kullanılan, el ile kontrol edildiği için rahat hareket ettirilebilen silindir türüdür. 

Nasıl Çalışır ?

Kiralık vibrasyonlu el silindiri ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak vibrasyonlu el silindiri kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Kullanım Alanları

 • asfalt serme
 • otopark zemin sıkıştırma
 • asfaltta yama yapma
 • park alanı için zemin sıkıştırma

Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Arıyor Musunuz?