Erzurum'da Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri

Erzurum'da ve Doğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık vibrasyonlu el silindiri kiralamak için fiyat teklifi alın.

Erzurum ve Doğu Anadolu Bölgesinde Vibrasyonlu El Silindiri Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
2008 Özk**** (#870) Erzurum
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık vibrasyonlu el silindiri arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Vibrasyonlu El Silindiri Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri vibrasyonlu el silindiri sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Vibrasyonlu El Silindiri Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Vibrasyonlu El Silindiri sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve vibrasyonlu el silindiri sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Erzurum ve Doğu Anadolu Bölgesinde Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Arayanlar

Bitlis'de 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 3 Ay
Bitlis, Tatvan ilçesinde fabrika yapım şantiyesinde sıkıştırma işleminde kullanılacak, tambur genişliği 1.30'u geçmeyen... Devamı

1 firma teklif verdi 06 Ekim 2022

Muş'da 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 1 Ay
Muş, Merkez Kepenek Toki'de tretuvar zemini sıkıştırma işleminde kullanılacak, operatörsüz 1 adet vibrasyonlu el silindiri kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 24 Mayıs 2022

Malatya'da 1 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 2 aylık
Malatya Pötürge ilçesinde toki şantiyesinde yol işinde çalıştırmak özere 2 veya 3 ton kapasileli 1 adet vibrasyonlu el silindiri 2 aylık kiralanacaktır

26 Eylül 2021

Iğdır'da 3 Adet Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Aranıyor

Süre: 3 aylık
Iğdır’da kanalizasyon hattı döşemesinin sıkıştırmasında çalıştırılmak üzere 1 adet vibrasyonlu el silindiri 3 aylık kiralanacaktır

27 Eylül 2020

Erzurum Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri

  • Erzurum Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Erzurum'da aylık kiralık vibrasyonlu el silindirleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Erzurum Vibrasyonlu El Silindiri Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Erzurum'da kiralık vibrasyonlu el silindiri fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Vibrasyonlu El Silindiri operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Erzurum vibrasyonlu el silindiri operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Vibrasyonlu El Silindiri satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra vibrasyonlu el silindirleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Erzurum ikinci el vibrasyonlu el silindiri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Erzurum'da vibrasyonlu el silindiri kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Erzurum'da Kiralık Vibrasyonlu El Silindiri Arıyor Musunuz?