Transmikserli Beton Pompası Kiralama

Transmikserli Beton Pompası kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla transmikserli beton pompası kiralamanın keyfini yaşayın.

Transmikserli Beton Pompası Sahibi Firmalar


Model Çekiş Dikey Uzunluk Şehir Makina Adeti
MERCEDES Actros 3244 (8x4) CIFA 41m 8 x 4 41 metre Gaziantep
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Transmikserli Beton Pompası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık transmikserli beton pompası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Transmikserli Beton Pompası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri transmikserli beton pompası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Transmikserli Beton Pompası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Transmikserli Beton Pompası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve transmikserli beton pompası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Transmikserli Beton Pompası Arayanlar

Şanlıurfa'da 1 Adet Kiralık Transmikserli Beton Pompası Aranıyor

Süre: 6 Ay
Şanlıurfa, Haliliye ilçesinde konut projesinde kullanılacak, ortalama 20m yüksekliğe ulaşabilen, operatörlü transmikser... Devamı

02 Eylül 2022

Konya'da 1 Adet Kiralık Transmikserli Beton Pompası Aranıyor

Süre: 12 Ay
Konya, Merkez'de TOKİ şantiyesinde kullanılacak, operatörlü transmikserli beton pompası kiralanacaktır. Operatöre kalac... Devamı

25 Ağustos 2022

Malatya'da 2 Adet Kiralık Transmikserli Beton Pompası Aranıyor

Süre: 5 aylık
Malatya ve ilçelerinde kullanılmak üzere 2 adet transmikserli beton pompası 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

23 Mart 2022

Ankara'da 3 Adet Kiralık Transmikserli Beton Pompası Aranıyor

Süre: 6 aylık
Ankara'da çalıştırılmak üzere 3 adet transmikserli beton pompası 6 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

02 Haziran 2021

Tekirdağ'da 1 Adet Kiralık Transmikserli Beton Pompası Aranıyor

Süre: 2 aylık
Tekirdağ Süleymanpaşa yazır köyü'nde yapılacak çiftlik projesinde çalıştırılmak üzere (inşaat alanı mütemadi temel dahi... Devamı

06 Nisan 2021

İstanbul'da 2 Adet Kiralık Transmikserli Beton Pompası Aranıyor

Süre: 12 aylık
İstanbul Küçükçekmece Halkalı yeni havalimanı metro projesinde çalıştırılmak üzere 2 adet transmikserli beton pompası 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

04 Nisan 2021

Şanlıurfa'da 2 Adet Kiralık Transmikserli Beton Pompası Aranıyor

Süre: 3 aylık
Şanlıurfa Akçakale'de işverenin kendi inşaat firmalarda çalıştırılmak üzere 2 adet transmikserli beton pompası 3 aylık ... Devamı

20 Mart 2021

Çanakkale'de 1 Adet Kiralık Transmikserli Beton Pompası Aranıyor

Süre: 1 aylık
Çanakkale/Lapseki İlçesinde inşa edilen köprü üzerinde kendinden yerleşen beton dökümünde kullanılacak (Beton sınıfı C5... Devamı

05 Şubat 2021

Elazığ'da 1 Adet Kiralık Transmikserli Beton Pompası Aranıyor

Süre: 3 aylık
Elezığ'da toki şantiyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet transmikserli beton pompası 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

21 Ağustos 2020

Bayburt'da 1 Adet Kiralık Transmikserli Beton Pompası Aranıyor

Süre: 8 aylık
Bayburt'da piyasa işinde çalıştırılmak üzere 1 adet transmikserli beton pompası 8 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

09 Ocak 2020

Tokat'da 1 Adet Kiralık Transmikserli Beton Pompası Aranıyor

Süre: 1 aylık
Tokat'ta perde duvar işinde çalıştırılmak üzere 1 adet transmikserli beton pompası 1 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

10 Kasım 2019

Yalova'da 1 Adet Kiralık Transmikserli Beton Pompası Aranıyor

Süre: 8 aylık
Yalova Çiftlikköy’de OSB’de yapılacak fabrika inşaatında kullanılacak 1 adet Transmikserli Beton Pompası 8 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

19 Ekim 2018

Transmikserli Beton Pompası (beton mikserli pompa) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Transmikserli Beton Pompası ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık transmikserli beton pompaları (beton mikserli pompa) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Transmikserli Beton Pompası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Transmikserli Beton Pompası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık transmikserli beton pompası fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Transmikserli Beton Pompaları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler transmikserli beton pompası (beton mikserli pompa) kiralama süresi boyunca; transmikserli beton pompası kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama transmikserli beton pompası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe transmikserli beton pompaları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Transmikserli Beton Pompası yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Transmikserli Beton Pompası (beton mikserli pompa) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Transmikserli Beton Pompası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra transmikserli beton pompaları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar transmikserli beton pompası satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Transmikserli Beton Pompası satış riski ortadan kalkar.

Transmikserli Beton Pompası Nedir ?

Beton pompası, mikser ve dökme bomunun tek mekanizmada birleştiği iş makinasıdır. Kamyon üstü beton pompasını ve beton mikserini ayrı ayrı kiralamak çok pahalı olduğu durumlarda konveyör bantlarının yetersiz olduğu noktalarda ekonomiktir. Ortalama 20 m3'e kadar olan küçük inşaatlarda az maliyeti sayesinde tercih edilir.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık transmikserli beton pompası (beton mikserli pompa) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak transmikserli beton pompası kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Transmikserli Beton Pompası Kullanım Alanları

 • 20 m3'e kadar olan küçük inşaatlarda 
 • Beton taşıma,
 • Beton pompalama,
 • Beton dökme ilerinin tümünü 1 iş makinası ve 1 operatör ile yapın. 

Transmikserli Beton Pompası Markaları

Kiralık Transmikserli Beton Pompası Arıyor Musunuz?