Gaziantep'de Kiralık Transmikserli Beton Pompası

Gaziantep'de ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık transmikserli beton pompası kiralamak için fiyat teklifi alın.

Gaziantep ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Transmikserli Beton Pompası Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Çekiş Dikey Uzunluk Kiralayan Firma Şehir
2015 8 x 4 41 metre DAL**** (#9617) Gaziantep
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Transmikserli Beton Pompası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık transmikserli beton pompası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Transmikserli Beton Pompası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri transmikserli beton pompası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Transmikserli Beton Pompası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Transmikserli Beton Pompası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve transmikserli beton pompası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Gaziantep ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Kiralık Transmikserli Beton Pompası Arayanlar

Şanlıurfa'da 1 Adet Kiralık Transmikserli Beton Pompası Aranıyor

Süre: 6 Ay
Şanlıurfa, Haliliye ilçesinde konut projesinde kullanılacak, ortalama 20m yüksekliğe ulaşabilen, operatörlü transmikser... Devamı

02 Eylül 2022

Şanlıurfa'da 2 Adet Kiralık Transmikserli Beton Pompası Aranıyor

Süre: 3 aylık
Şanlıurfa Akçakale'de işverenin kendi inşaat firmalarda çalıştırılmak üzere 2 adet transmikserli beton pompası 3 aylık ... Devamı

20 Mart 2021

Gaziantep Kiralık Transmikserli Beton Pompası

  • Gaziantep Kiralık Transmikserli Beton Pompası için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Gaziantep'de aylık kiralık transmikserli beton pompaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Gaziantep Transmikserli Beton Pompası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Gaziantep'de kiralık transmikserli beton pompası fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Transmikserli Beton Pompası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Gaziantep transmikserli beton pompası operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Transmikserli Beton Pompası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra transmikserli beton pompaları genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Gaziantep ikinci el transmikserli beton pompası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Gaziantep'de transmikserli beton pompası kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Gaziantep'de Kiralık Transmikserli Beton Pompası Arıyor Musunuz?