Mobil Jeneratör Kiralama

Mobil Jeneratör kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla mobil jeneratör kiralamanın keyfini yaşayın.

Mobil Jeneratör Sahibi Firmalar


Model Kapasite Şehir Makina Adeti
Rikardo Adana
Aksa Mobil Jeneratör 400-1200 kva Bursa
Aksa Mobil Jeneratör 400-1200 kva Eskişehir
Aksa Mobil Jeneratör 400-1200 kva İstanbul
volvo İstanbul
Rikardo İstanbul
Perkins İstanbul
Tarmo tarim leyland İstanbul
FIRMAN 33 KVA İstanbul
VOLVO 110 KVA İstanbul
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mobil Jeneratör Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mobil jeneratör arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mobil Jeneratör Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mobil jeneratör sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mobil Jeneratör Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mobil Jeneratör sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mobil jeneratör sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Mobil Jeneratör Arayanlar

Yalova'da 1 Adet Kiralık Mobil Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 aylık
Yalova'da inşaat şantiyesinde çalıştırılmak üzere 70 kwa (trifaze) 1 adet mobil jeneratör 1 aylık kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 16 Ağustos 2020

İstanbul'da 6 Adet Kiralık Mobil Jeneratör Aranıyor

Süre: 12 aylık
İstanbul Anadolu yakasında kurumsal bir inşaat firmasının projesinde çalıştırılmak üzere 20 KVA kapasiteli 6 adet mobil... Devamı

1 firma teklif verdi 06 Mayıs 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mobil Jeneratör Aranıyor

Süre: 2 hafta
İstanbul Bağcılar İstoc galericiler sitesinde 90 kw 1 adet mobil jeneratör 15 günlük kiralanacaktır.

23 Ağustos 2019

Muğla'da 1 Adet Kiralık Mobil Jeneratör Aranıyor

Süre: 1,5 aylık
Mugla Fethiye'de tatil köyünde 200 KVA ve üzeri mobil yada kabinli dizel jeneratör 1,5 aylık kiralanacaktır. İş anlaşma... Devamı

14 Ağustos 2019

Bilecik'de 1 Adet Kiralık Mobil Jeneratör Aranıyor

Süre: En az 5 aylık
Bilecik Osmaneli'nde haftada iki gün televizyon çekiminde kullanılmak üzere mutlaka iyi yalıtımlı 170 kva 1 adet araç ü... Devamı

09 Temmuz 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mobil Jeneratör Aranıyor

Süre: 12 Aylık
İstanbul Beyoğlu Galata'da festival ve etkinliklerde şehir içi ve işimizin durumuna göre başka illerde kullanılmak üzer... Devamı

01 Temmuz 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mobil Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul Küçükçekmece'de belgesel çekimi işinde kullanılmak üzere 150 kVA 1 adet araç üstü mobil jeneratör 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 20 Mayıs 2019

Eskişehir'de 1 Adet Kiralık Mobil Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 aylık
Eskişehir'de Organizasyonda kullanılmak üzere 1 adet 110 kwa mobil jeneratör 1 aylık kiralanacaktır. Ödeme Yarısı peşin yarısı teslimde yapılacak.

15 Mart 2019

Ankara'da 1 Adet Kiralık Mobil Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 hafta
Ankara Sincan'da 160 kw motor çalıştırmak için 1 adet 200 kw mobil jeneratör 1 haftalık kiralanacaktır. Ödeme Yarısı peşin yarısı teslimde yapılacak.

14 Mart 2019

Kars'da 1 Adet Kiralık Mobil Jeneratör Aranıyor

Süre: 15 günlük
13 – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Kars'ta tatbikat alanında kullanılacak 1 adet 200 kVA kapasiteli mobil jeneratör ... Devamı

23 Ocak 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mobil Jeneratör Aranıyor

Süre: 3 günlük
İstanbul Beylerbeyi’nde Okul Şantiyesinde çalıştırılacak 15 kVa kapasiteli 1 adet mobil jeneratör 3 günlük kiralanacaktır. Kiralama 8 Aralık cumartesi günü yapılacaktır.

06 Aralık 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mobil Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 günlük
İstanbul Tuzla Sahilyolunda Aralık ayında düzenlenecek bir etkinlikte kullanılacak 25-30 kwa lık mobil jenaratör 1 günl... Devamı

22 Kasım 2018

Mobil Jeneratör (araç üstü jeneratör) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Mobil Jeneratör ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık mobil jeneratörler (araç üstü jeneratör) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Mobil Jeneratör banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Mobil Jeneratör Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık mobil jeneratör fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Mobil Jeneratörler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler mobil jeneratör (araç üstü jeneratör) kiralama süresi boyunca; mobil jeneratör kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama mobil jeneratör operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe mobil jeneratörler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Mobil Jeneratör yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Mobil Jeneratör (araç üstü jeneratör) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Mobil Jeneratör satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mobil jeneratörler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar mobil jeneratör satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Mobil Jeneratör satış riski ortadan kalkar.

Mobil Jeneratör Nedir ?

Mobil jeneratör setleri karayolları yönetmeliklerine uygun biçimde bir çekici ile karayollarında çekilmeye uygun biçimde aks ve dingiller ile gerekli uyarı ve fren tertibatını içerecek biçimde donatılmış her güçteki sabit tip ya da ses izolasyonuna sahip jeneratör tipidir.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık mobil jeneratör ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak araç üstü jeneratör firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Mobil Jeneratör Markaları

Kiralık Mobil Jeneratör Arıyor Musunuz?