Asfalt Kazıma Makinası Kiralama

Asfalt Kazıma Makinası kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla asfalt kazıma makinası kiralamanın keyfini yaşayın.

Asfalt Kazıma Makinası Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
WİRTGEN İzmir
WİRTGEN İzmir
WİRTGEN İzmir
Vermerr t855 Malatya
WİRTGEN İstanbul
WİRTGEN İstanbul
WİRTGEN İstanbul
WİRTGEN Kayseri
WİRTGEN Sivas
WİRTGEN Diyarbakır
WİRTGEN İstanbul
Palme İstanbul
New Holland Trencher Ankara
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık asfalt kazıma makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Asfalt Kazıma Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri asfalt kazıma makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Asfalt Kazıma Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Asfalt Kazıma Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve asfalt kazıma makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Arayanlar

Ankara'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 2 Gün
Ankara, Elmadağ ilçesinde belediyenin refüj projesi için 1.60cm genişliğinde kazı yapmada kullanılacak, operatörlü asfalt kazıma makinası kiralanacaktır.

02 Şubat 2024

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 2 Ay
Balıkesir, Dursunbey bölgesinde kurumsal firma tarafından sathi kaplamayı sıyırmada kullanılacak, Wirtgen W1900 muadili... Devamı

15 Ağustos 2023

Bursa'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 1 Ay
Bursa, 1 ay aylık trancher kazılarının üstünün traşlanıp asfalt atılması için asfalt kazıma makinası operatörlü olarak ... Devamı

05 Eylül 2022

Gaziantep'de 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 6 AY - 6 YIL ARASI
GAZİANTEP İLİNDE 6 AY İLE 6 YIL ARASI KİRALAMA

28 Temmuz 2022

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 5 Ay
İstanbul, Avrupa Yakası Büyükçekmece ilçesinde Belediyenin işi olan asfalt yol onarımda kullanılacak, operatörlü, asfal... Devamı

2 firma teklif verdi 25 Temmuz 2022

Ankara'da 3 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 3 Ay
Ankara, Merkez'de belediye işi olan asfalt kazımada kullanılacak, operatörlü 3 adet asfalt kazıma makinası kiralanacaktır.

22 Haziran 2022

Aydın'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 1 Aylık
Aydın'da Fiber optik kablo döşeme kazı çalışmaları işinde çalıştırılmak üzere 1 adet asfalt kazıma makinesi 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaaktır.

2 firma teklif verdi 16 Kasım 2021

Manisa'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 2 km yol kazıma
Manisa’da Fabrika ocak yolu için yaklaşık 2000 mt x 8 mt beton yol için trimer ile yol yüzeyinin çizilmesi işi yapılacaktır

1 firma teklif verdi 12 Kasım 2021

İstanbul'da 2 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Asfalt Kazıma işinde kullanılmak üzere 2 adet asfalt kazıma makinesi 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 23 Ekim 2021

Kahramanmaraş'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 2 HAFTALIK
Kahramanmaraş'da çalıştırılmak üzere 1 adet asfalt kazıma makinesi 15 günlük operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 16 Ağustos 2021

İzmir'de 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 1 haftalık
İzmir Balçova termal projesinde 11-12 cm genişliğinde 40 cm derinliğinde kazı yapılacak operatörlu bir haftalık asfalt kazıma makinesi kiralanacaktır

13 Ağustos 2021

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 5 GÜNLÜK
KOCAELİ ÇAYIROVA BELEDİYE İŞİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 1 ADET ASFALT KAZIMA MAKİNESİ 5 GÜNLÜK OPERATÖRLÜ OLARAK KİRALANACAKTIR.

1 firma teklif verdi 26 Haziran 2021

Asfalt Kazıma Makinası (trimer (yüzey kazıyıcı), asfalt freze) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Asfalt Kazıma Makinası ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık asfalt kazıma makinaları (trimer (yüzey kazıyıcı), asfalt freze) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Asfalt Kazıma Makinası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Asfalt Kazıma Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık asfalt kazıma makinası fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Asfalt Kazıma Makinaları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler asfalt kazıma makinası (trimer (yüzey kazıyıcı), asfalt freze) kiralama süresi boyunca; asfalt kazıma makinası kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama asfalt kazıma makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe asfalt kazıma makinaları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Asfalt Kazıma Makinası yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Asfalt Kazıma Makinası (trimer (yüzey kazıyıcı), asfalt freze) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Asfalt Kazıma Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra asfalt kazıma makinaları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar asfalt kazıma makinası satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Asfalt Kazıma Makinası satış riski ortadan kalkar.

Asfalt Kazıma Makinası Nedir ?

Asfalt tabakalarının tamamen sökülmesinde kullanılan iş makinasıdır. Kaldırılan asfalt tabakasının bir konveyör ile zeminden alınarak kamyona aktarılmasını sağlar.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık asfalt kazıma makinası (asfalt freze) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak asfalt kazıma makinası kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Kullanım Alanları

 • Kısmi kaplama onarımı
 • Mazgal kapaklarının etrafının kazınması
 • Yol çizgilerinin silinmesi

Asfalt Kazıma Makinası Markaları

Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Arıyor Musunuz?