Asfalt Kazıma Makinası Kiralama

Asfalt Kazıma Makinası kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla asfalt kazıma makinası kiralamanın keyfini yaşayın.

Asfalt Kazıma Makinası Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
New Holland Trencher Ankara
WİRTGEN Diyarbakır
WİRTGEN İstanbul
Palme İstanbul
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık asfalt kazıma makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Asfalt Kazıma Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri asfalt kazıma makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Asfalt Kazıma Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Asfalt Kazıma Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve asfalt kazıma makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Arayanlar

Bursa'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 6 aylık
Bursa'da çalıştırılmak üzere 1 adet asfalt kazıma makinası 6 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 03 Eylül 2020

Kars'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 1 aylık
Kars Merkezde yer alan (kamu işi) 70/100 BSK Asfalt Yolda kazı işlemleri için 1 aylığına Asfalt Kazıma ( Freeze ) makinası operatörlü olarak kiralanacaktır.

14 Ağustos 2020

Ağrı'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 2 aylık
Ağrı Büyük Şehir Belediyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet asfalt kazıma makinası 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

04 Ağustos 2020

Tokat'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 1 aylık
Tokat Niksar Yol Şantiyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet asfalt kazıma makinası (trimer) kiralanacaktır.

24 Temmuz 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 5,5 aylık
İstanbul Samandra 8. Bölgede yıl sonuna kadar çalışacak W200 asfalt kazıma makinası 5,5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

13 Temmuz 2020

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 12 aylık
İstanbul'da İsfalt işinde çalıştırılmak üzere 1 adet asfalt kazıma makinası en az 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

13 Temmuz 2020

Sakarya'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 7 aylık
Sakarya'da kamu işinde çalıştırılmak üzere 1000 mm kapasiteli 1 adet asfalt kazıma (freze) Makinası 7 aylık operatörlu olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 20 Mayıs 2020

Ankara'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 1 aylık
Ankara Çevreyolu Gölbaşı mevkiinde 1 adet asfalt kazıma makinası 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. İş 18 Mayıs 2020 tarihinde başlayacaktır.

1 firma teklif verdi 07 Mayıs 2020

Tekirdağ'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: En az 5 aylık
Edirne Gelibolu Kara Yolları bölge müdürlükleri yama serimi işinde çalıştırılmak üzere 1 adet asfalt kazıma makinası en az 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 06 Şubat 2020

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 10 günlük
Kocaeli Salim Dervişoğlu caddesinde yaklaşık 4 km'lik yolda 3500 m3 kadar asfalt kazıma işinde çalıştırılmak üzere 1 ad... Devamı

04 Eylül 2019

Lviv, Ukrayna'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: En az 6 aylık
Ukrayna Lviv'de kayıtlı Türkiye ortaklı yerel bir firmanın şehir içi asfalt yenileme işlerinde kullanılmak üzere en az ... Devamı

21 Mart 2019

Erzurum'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 1 aylık
Erzurum Havalimanı Pist Tadilatı Projesinde kurumsal firma için çalışacak en az 200 cm tabla genişliğine sahip 1 adet A... Devamı

19 Şubat 2019

Asfalt Kazıma Makinası (trimer (yüzey kazıyıcı), asfalt freze) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Asfalt Kazıma Makinası ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık asfalt kazıma makinaları (trimer (yüzey kazıyıcı), asfalt freze) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Asfalt Kazıma Makinası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Asfalt Kazıma Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık asfalt kazıma makinası fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Asfalt Kazıma Makinaları için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler asfalt kazıma makinası (trimer (yüzey kazıyıcı), asfalt freze) kiralama süresi boyunca; asfalt kazıma makinası kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama asfalt kazıma makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe asfalt kazıma makinaları ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Asfalt Kazıma Makinası yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Asfalt Kazıma Makinası (trimer (yüzey kazıyıcı), asfalt freze) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Asfalt Kazıma Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra asfalt kazıma makinaları genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar asfalt kazıma makinası satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Asfalt Kazıma Makinası satış riski ortadan kalkar.

Asfalt Kazıma Makinası Nedir ?

Asfalt tabakalarının tamamen sökülmesinde kullanılan iş makinasıdır. Kaldırılan asfalt tabakasının bir konveyör ile zeminden alınarak kamyona aktarılmasını sağlar.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık asfalt kazıma makinası (asfalt freze) ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak asfalt kazıma makinası kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Kullanım Alanları

 • Kısmi kaplama onarımı
 • Mazgal kapaklarının etrafının kazınması
 • Yol çizgilerinin silinmesi

Asfalt Kazıma Makinası Markaları

Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Arıyor Musunuz?