Diyarbakır'da Kiralık Asfalt Kazıma Makinası

Diyarbakır'da ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık asfalt kazıma makinası kiralamak için fiyat teklifi alın.

Diyarbakır ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Asfalt Kazıma Makinası Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
2009 Sbs**** (#7382) Diyarbakır
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık asfalt kazıma makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Asfalt Kazıma Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri asfalt kazıma makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Asfalt Kazıma Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Asfalt Kazıma Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve asfalt kazıma makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Diyarbakır ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Arayanlar

Şırnak'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 1 ay
Şırnak Silopi'de 200 ton/h kapasiteli asfalt kazıma makinası 1 aylık kiralanacaktır.

06 Ocak 2018

Diyarbakır'da 1 Adet Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Aranıyor

Süre: 2 haftayla
diyarbakir askeriye hava alani pistinin 10 cm kalinliginda 4337 m3 kazi isi icin kullanicam

07 Ağustos 2016

Diyarbakır Kiralık Asfalt Kazıma Makinası

  • Diyarbakır Kiralık Asfalt Kazıma Makinası için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Diyarbakır'da aylık kiralık asfalt kazıma makinaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Diyarbakır Asfalt Kazıma Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Diyarbakır'da kiralık asfalt kazıma makinası fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Asfalt Kazıma Makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Diyarbakır asfalt kazıma makinası operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Asfalt Kazıma Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra asfalt kazıma makinaları genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Diyarbakır ikinci el asfalt kazıma makinası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Diyarbakır'da asfalt kazıma makinası kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Diyarbakır'da Kiralık Asfalt Kazıma Makinası Arıyor Musunuz?