Römorklu Jeneratör Kiralama

Römorklu Jeneratör kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla römorklu jeneratör kiralamanın keyfini yaşayın.

Römorklu Jeneratör Sahibi Firmalar


Model Kapasite Şehir Makina Adeti
Teksan TJ150PR5C 150 kva Ankara
Aksa John Deere 110 KVA Ankara
Teksan TJ150PR5C 150 kva İstanbul
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Römorklu Jeneratör Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık römorklu jeneratör arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Römorklu Jeneratör Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri römorklu jeneratör sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Römorklu Jeneratör Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Römorklu Jeneratör sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve römorklu jeneratör sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Römorklu Jeneratör Arayanlar

Muğla'da 1 Adet Kiralık Römorklu Jeneratör Aranıyor

Süre: 6 aylık
Muğla Fethiye'de HES projesinde çalıştırılmak üzere en az 50 KVA remorklu jeneratör 6 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.İş 20 Haziran 2019 tarihinde başlayacaktır.

09 Haziran 2019

İstanbul'da 8 Adet Kiralık Römorklu Jeneratör Aranıyor

Süre: 3 günlük
İstanbul Hadımköy'de kurumsal lojistik şirketinin organizasyon alanında kullanılmak üzere 75 - 100 kVA kapasiteli 8 ade... Devamı

25 Kasım 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Römorklu Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 haftalık
İstanbul Ataşehir'de spor tesisinde 27 Ekim haftası acil durumlarda kullanmak üzere 110-150 kVA kapasiteli 1 adet Römorklu Jeneratör 1 haftalık kiralanacaktır.

02 Ekim 2018

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Römorklu Jeneratör Aranıyor

Süre: 3 aylık
Kocaeli Dilovası Osb'de püskürtme beton pompası çalıştırmada kullanılacak 450 kVA kapasiteli, dizel, gerektiğinde JCB a... Devamı

28 Eylül 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Römorklu Jeneratör Aranıyor

Süre: 3 hafta
İstanbul Bakırköy’de yapılacak Guiness Rekoru denemesi etkinliğinde büyük ısıtıcı rezistansın çalıştırılmasında kullanı... Devamı

1 firma teklif verdi 14 Eylül 2018

Ankara'da 1 Adet Kiralık Römorklu Jeneratör Aranıyor

Süre: 3-4 ay
Ankara ve civar ilçelerinde organizasyon işlerinde kullanılacak 90-100 kVa 1 adet çift tekerli römorklu jeneratör 3-4 aylık yaz boyunca kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 01 Haziran 2018

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Römorklu Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 ay
Balıkesir'de şantiyede demir kesme ve bukme işleri için 1 adet 40-50 kVA kapasiteli römorklu mobil jeneratör 1 aylık ki... Devamı

09 Mayıs 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Römorklu Jeneratör Aranıyor

Süre: 2 ay
İstanbul Riva'da yapacağımız 250 m2 villa projemizin şantiyesinde inşaat alanındaki ekipmanların çalıştırılmasında kull... Devamı

26 Mart 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Römorklu Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 hafta
İstanbul’da Renault Grup araç tanıtım organizasyonunda kullanılacak 220 kw güçte 1 adet dizel jeneratör 1 haftalık kiralanacaktır. Ödeme iş bitimi nakit.

14 Mart 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Römorklu Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul içi organizasyonlar için kiralık çadır hizmeti veren firma için, iklimlendirme, ışıklandırma ve ses için enerj... Devamı

26 Aralık 2017

Kırıkkale'de 1 Adet Kiralık Römorklu Jeneratör Aranıyor

Süre: 2 ay
Kırıkkale'de fabrikada kullanılacak 40 kw dizel jenaratör 2 ay süreyle kiralanacaktır. Ödemeler aylık nakit yapılacaktır.

11 Aralık 2017

Kahramanmaraş'da 1 Adet Kiralık Römorklu Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 ay
Kahramanmaraş Elbistan'da 1 adet 55 kVA kapasiteli römorklu jeneratör 1 aylık kiralanacaktır.

14 Kasım 2017

Römorklu Jeneratör Kiralama Avantajları

 • Kiralık Römorklu Jeneratör ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık römorklu jeneratörler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Römorklu Jeneratör banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Römorklu Jeneratör Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık römorklu jeneratör fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Römorklu Jeneratörler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler römorklu jeneratör kiralama süresi boyunca; römorklu jeneratör kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama römorklu jeneratör operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe römorklu jeneratörler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Römorklu Jeneratör yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Römorklu Jeneratör satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Römorklu Jeneratör satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra römorklu jeneratörler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar römorklu jeneratör satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Römorklu Jeneratör satış riski ortadan kalkar.

Römorklu Jeneratör Nedir ?

Römorklu jeneratörler; mobil olarak hareket edebilen, genellikle inşaat ve prodüksiyon işleri için kiralanan iş makinalarıdır. Kiraladığınız jeneratörün taşınabilir olması gerekli ise bu tip jeneratörler tercih sebebidir.
 
Jeneratör römorkları tek dingilli ve iki tekerlekli, iki dingilli ve dört tekerli, ağır ya da hafif tonaj kapasiteli ve trafik tüzüğüne uygun olan iş makinalarıdır. Elektrik kesintisi olduğunda kısa sürede elektrik üretir. Römorklu jeneratörler inşaat yapılan, sürekli hareket ihtiyacı olan sahalarda kolaylık sağlar.
 

Nasıl Çalışır ?

Kiralık römorklu jeneratör ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak römorklu jeneratör kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Römorklu Jeneratör Kullanım Alanları

 • Klip, reklam, film ve dizi çekimleri ve setleri
 • Düğün & Organizasyonlar
 • Konser, festival, sinema, konferans ve tiyatro gösterileri
 • Yol, Yapı İnşaatları ve Şantiyeleri
 • TV canlı yayınları, show programları, yarışma, haber programları ve spor müsabakaları
 • Açılış, sergi, fuar, bayii toplantıları, miting ve resmi törenler

Römorklu Jeneratör Markaları

Kiralık Römorklu Jeneratör Arıyor Musunuz?