İstanbul'da Kiralık Römorklu Jeneratör

İstanbul'da ve Marmara bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık römorklu jeneratör kiralamak için fiyat teklifi alın.

İstanbul ve Marmara Bölgesinde Römorklu Jeneratör Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kapasite Kiralayan Firma Şehir
2018 150 kva HAR**** (#1543) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
2017 150 kva AS **** (#1648) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Römorklu Jeneratör Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık römorklu jeneratör arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Römorklu Jeneratör Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri römorklu jeneratör sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Römorklu Jeneratör Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Römorklu Jeneratör sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve römorklu jeneratör sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

İstanbul'da Kiralık Römorklu Jeneratör Arayanlar

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Römorklu Jeneratör Aranıyor

Süre: 12 Aylık
İstanbul Samandra'da kaynak işlerinde kullanılmak üzere 40-50 KVA 1 adet römorklu jeneratör 12 aylık kiralanacaktır.

26 Aralık 2019

İstanbul'da 8 Adet Kiralık Römorklu Jeneratör Aranıyor

Süre: 3 günlük
İstanbul Hadımköy'de kurumsal lojistik şirketinin organizasyon alanında kullanılmak üzere 75 - 100 kVA kapasiteli 8 ade... Devamı

25 Kasım 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Römorklu Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 haftalık
İstanbul Ataşehir'de spor tesisinde 27 Ekim haftası acil durumlarda kullanmak üzere 110-150 kVA kapasiteli 1 adet Römorklu Jeneratör 1 haftalık kiralanacaktır.

02 Ekim 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Römorklu Jeneratör Aranıyor

Süre: 3 hafta
İstanbul Bakırköy’de yapılacak Guiness Rekoru denemesi etkinliğinde büyük ısıtıcı rezistansın çalıştırılmasında kullanı... Devamı

1 firma teklif verdi 14 Eylül 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Römorklu Jeneratör Aranıyor

Süre: 2 ay
İstanbul Riva'da yapacağımız 250 m2 villa projemizin şantiyesinde inşaat alanındaki ekipmanların çalıştırılmasında kull... Devamı

26 Mart 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Römorklu Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 hafta
İstanbul’da Renault Grup araç tanıtım organizasyonunda kullanılacak 220 kw güçte 1 adet dizel jeneratör 1 haftalık kiralanacaktır. Ödeme iş bitimi nakit.

14 Mart 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Römorklu Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul içi organizasyonlar için kiralık çadır hizmeti veren firma için, iklimlendirme, ışıklandırma ve ses için enerj... Devamı

26 Aralık 2017

İstanbul Kiralık Römorklu Jeneratör

  • İstanbul Kiralık Römorklu Jeneratör için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • İstanbul'da aylık kiralık römorklu jeneratörler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • İstanbul Römorklu Jeneratör Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • İstanbul'da kiralık römorklu jeneratör fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Römorklu Jeneratör operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. İstanbul römorklu jeneratör operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Römorklu Jeneratör satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra römorklu jeneratörler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için İstanbul ikinci el römorklu jeneratör sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • İstanbul'da römorklu jeneratör kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

İstanbul'da Kiralık Römorklu Jeneratör Arıyor Musunuz?