Portatif Dizel Jeneratör Kiralama

Portatif Dizel Jeneratör kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla portatif dizel jeneratör kiralamanın keyfini yaşayın.

Portatif Dizel Jeneratör Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
Anpa İstanbul
FIRMAN SDG7000TSE İstanbul
Komak Manisa
Aksa 7kVA DİZEL Ankara
Anpa Ankara
FIRMAN SDG30 FS İstanbul
AS GLOBAL - Portatif Ankara
AS GLOBAL - Portatif İstanbul
Komak Manisa
Honda Ankara
Aksa 7kVA DİZEL İstanbul
Honda Bursa
Honda Samsun
Honda Ankara
Firman SPG 3000 İstanbul
Aksa 7kVA DİZEL Balıkesir
Komak Manisa
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık portatif dizel jeneratör arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Portatif Dizel Jeneratör Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri portatif dizel jeneratör sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Portatif Dizel Jeneratör Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Portatif Dizel Jeneratör sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve portatif dizel jeneratör sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Arayanlar

Sakarya'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 Ay
Sakarya, Kaynarca OSB'de altyapı işlerinde güç üretecek, 15kVA kapasiteli portatif dizel jeneratör kiralanacaktır.

18 Mart 2024

Adıyaman'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 2 Ay
Adıyaman, Besni ilçesinde bulunan konut şantiyesinde kaynak işlerinde güç üretmede kullanılacak, 60kVA kapasiteli portatif dizel jeneratör kiralanacaktır.

02 Şubat 2024

Manisa'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 hafta
Yuntdagi köyünde kaynak işleri için kullanmak için ihtiyaç var

23 Ekim 2023

Konya'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 Ay
Konya, Karapınar ilçesinde kuyu içerisinde pompa çalıştıracak, 145kVA kapasiteli portatif dizel jeneratör kiralanacaktır.

07 Eylül 2023

Manisa'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 15 Gün
Manisa, Yunusemre ilçesinde 2. OSB' de konteynırlara güç üretmede kullanılacak, 15kVA kapasiteli, 400v dizel portatif dizel jeneratör kiralanacaktır.

02 Ağustos 2023

Ankara'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 2 Ay
Ankara, Temelli ilçesinde inşaat sahasında matkap gibi aletleri çalıştırmada kullanılacak, 10kVA kapasiteli, portatif dizel jeneratör kiralanacaktır.

31 Temmuz 2023

Ankara'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 ay
Fabrikamız kazan saray keresteciler sitesin de kozmetik işi ile uğraşıyoruz 200 kw lık energ-ji ihtiyacımız var yaklaşı... Devamı

09 Mayıs 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 7 Gün
İstanbul, Anadolu Yakası Silivri' de ortaokulda seçimler için önlem olarak kullanılacak, 36kVA-40kVA arası kapasiteli portatif dizel jeneratör kiralanacaktır.

29 Nisan 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 10 Gün
İstanbul, Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde kaynak makinası çalıştırmada kullanılacak, 12kVA-15kVA arası kapasiteli, portatif dizel jeneratör kiralanacaktır.

03 Nisan 2023

Kırklareli'de 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 7 Gün
Kırklareli, Pınarhisar ilçesinde müstakil ev yapımında matkap vs. gibi makinaları çalıştırmada kullanılacak, 4kVA-5kVA ... Devamı

28 Şubat 2023

Mersin'de 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 15 Gün
Mersin, Silifke ilçesinde fabrika içerisinde güç üretecek, 300kVA kapasiteli, portatif dizel jeneratör kiralanacaktır.

01 Aralık 2022

İzmir'de 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 Ay
İzmir, Bornova ilçesine bağlı bir köyde bağ evi yapımında kaynak ve hilti kesici makinasına güç üretecek portatif dizel jeneratör kiralanacaktır.

23 Kasım 2022

Portatif Dizel Jeneratör (taşınabilir jeneratör, seyyar jeneratör) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Portatif Dizel Jeneratör ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık portatif dizel jeneratörler (taşınabilir jeneratör, seyyar jeneratör) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Portatif Dizel Jeneratör banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Portatif Dizel Jeneratör Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık portatif dizel jeneratör fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Portatif Dizel Jeneratörler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler portatif dizel jeneratör (taşınabilir jeneratör, seyyar jeneratör) kiralama süresi boyunca; portatif dizel jeneratör kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama portatif dizel jeneratör operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe portatif dizel jeneratörler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Portatif Dizel Jeneratör yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Portatif Dizel Jeneratör (taşınabilir jeneratör, seyyar jeneratör) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Portatif Dizel Jeneratör satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra portatif dizel jeneratörler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar portatif dizel jeneratör satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Portatif Dizel Jeneratör satış riski ortadan kalkar.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık portatif dizel jeneratör ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak taşınabilir (seyyar) dizel jeneratör kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Portatif Dizel Jeneratör Markaları

Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Arıyor Musunuz?