Portatif Dizel Jeneratör Kiralama

Portatif Dizel Jeneratör kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla portatif dizel jeneratör kiralamanın keyfini yaşayın.

Portatif Dizel Jeneratör Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
Honda Ankara
Aksa 7kVA DİZEL Balıkesir
Honda Bursa
Aksa 7kVA DİZEL İstanbul
Firman SPG 3000 İstanbul
Komak Manisa
Honda Samsun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık portatif dizel jeneratör arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Portatif Dizel Jeneratör Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri portatif dizel jeneratör sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Portatif Dizel Jeneratör Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Portatif Dizel Jeneratör sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve portatif dizel jeneratör sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Arayanlar

Ankara'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 aylık
Ankara Çankaya'da inşat aydınlatmada kullanılmak üzere 3 Kva benzin yada dizel jeneratör 1 aylık kiralanacaktır. ödeme iş bitimi peşin olacaktır.

11 Haziran 2019

Ankara'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 Aylık
Ankara Batıkent'te Market soğutma sistemleri ve aydınlatma için,minimum 25 Kw dizel yada benzinli jeneratör 1 aylık kir... Devamı

10 Nisan 2019

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 15-20 günlük
İstanbul Beylikdüzü'nde makina sökümü için kullanılacak 10 kVA kapasiteli 1 adet Portatif Dizel Jeneratör 15-20 günlük kiralanacaktır. İş 7 Ocak 2019'da başlayacaktır.

02 Ocak 2019

Karabük'de 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 2 aylık
Karabük Merkez'de ahır imalatı, kaynak ve kesim işleri için 1 adet Portatif Dizel Jeneratör 2 aylık kiralanacaktır. Acil aranmaktadır. Ödeme her ay eft ile yapılacaktır.

02 Ocak 2019

Malatya'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 15 günlük
Malatya merkezde 3 adet ( 7.5 kw, 5kw, 5kw kapasiteli) sondaj makinası motoru çalıştırmak için 20 kVA kapasiteli 1 adet Portatif Dizel Jeneratör 15 günlük kiralanacaktır.

24 Eylül 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 2 ay
İstanbul Arnavutköy'de İSKİ'nin kanal ve depo yapımı işinde şantiyede kullanılacak 1 adet 50 kVA kapasiteli portatif dizel jeneratör 2 aylık kiralanacaktır.

07 Temmuz 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 30 gün
İstanbul İkitelli'de ev içi tadilat işleri için 1 adet 7-8 kVA'lık portatif dizel jeneratör 30 günlük kiralanacaktır. Fiyat tekliflerinizi günlük olarak iletiniz.

14 Mayıs 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: En az 3 ay
İstanbul'da kızartma standı çalıştırmak için 1 adet 5-10 kVA kapasiteli portatif dizel jeneratör en az 3 aylık kiralana... Devamı

30 Nisan 2018

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 hafta
Kocaeli Gebze Duraklı köyüde prefabrik ev montajında çalışmak için 1 adet portatif dizel jeneratör 1 haftalık kiralanacaktır.

13 Nisan 2018

Balıkesir'de 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 4 ay
Balıkesir Gönen'de Sulamada dalgıç pompa çalıştırmak için 1 adet 10 kVA portatif dizel jenaratör 4 aylık kiralanacaktır.

4 firma teklif verdi 23 Mart 2018

Tekirdağ'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 ay
Tekirdağ'da elektrikli su pompasını 150-200 saat çalıştırmak için 1 adet 15 kVA kapasiteli portatif jeneratör 1 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 08 Şubat 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 ay
İstanbul'da binada kullanmak üzere 1 adet 8 KW portatif dizel jeneratör 1 aylık kiralanacaktır.

02 Şubat 2018

Portatif Dizel Jeneratör (taşınabilir jeneratör, seyyar jeneratör) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Portatif Dizel Jeneratör ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık portatif dizel jeneratörler (taşınabilir jeneratör, seyyar jeneratör) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Portatif Dizel Jeneratör banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Portatif Dizel Jeneratör Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık portatif dizel jeneratör fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Portatif Dizel Jeneratörler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler portatif dizel jeneratör (taşınabilir jeneratör, seyyar jeneratör) kiralama süresi boyunca; portatif dizel jeneratör kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama portatif dizel jeneratör operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe portatif dizel jeneratörler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Portatif Dizel Jeneratör yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Portatif Dizel Jeneratör (taşınabilir jeneratör, seyyar jeneratör) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Portatif Dizel Jeneratör satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra portatif dizel jeneratörler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar portatif dizel jeneratör satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Portatif Dizel Jeneratör satış riski ortadan kalkar.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık portatif dizel jeneratör ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak taşınabilir (seyyar) dizel jeneratör kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Portatif Dizel Jeneratör Markaları

Kiralık Portatif Dizel Jeneratör Arıyor Musunuz?