Mekanik Beton Dağıtıcı Kiralama

Mekanik Beton Dağıtıcı kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla mekanik beton dağıtıcı kiralamanın keyfini yaşayın.

Mekanik Beton Dağıtıcı Sahibi Firmalar


Model Şehir Makina Adeti
putzmaister Antalya
JCB Şanlıurfa
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mekanik Beton Dağıtıcı Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mekanik beton dağıtıcı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mekanik Beton Dağıtıcı Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mekanik beton dağıtıcı sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mekanik Beton Dağıtıcı Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mekanik Beton Dağıtıcı sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mekanik beton dağıtıcı sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Mekanik Beton Dağıtıcı Arayanlar

Yalova'da 1 Adet Kiralık Mekanik Beton Dağıtıcı Aranıyor

Süre: 7 Gün
Yalova merkezde yüksek depo ya elektirik tavaları döşenecek kablolama yapılacak

01 Mart 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mekanik Beton Dağıtıcı Aranıyor

Süre: 2-3 ay
İstanbul Eyüp ilçesindeki "Park Erdemli" projemiz için beton döküm alanı en az 30 mt çapında olan 1 adet beton dağıtıcı... Devamı

24 Ocak 2018

Mekanik Beton Dağıtıcı (örümcek beton dağıtıcı) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Mekanik Beton Dağıtıcı ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık mekanik beton dağıtıcılar (örümcek beton dağıtıcı) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Mekanik Beton Dağıtıcı banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Mekanik Beton Dağıtıcı Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık mekanik beton dağıtıcı fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Mekanik Beton Dağıtıcılar için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler mekanik beton dağıtıcı (örümcek beton dağıtıcı) kiralama süresi boyunca; mekanik beton dağıtıcı kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama mekanik beton dağıtıcı operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe mekanik beton dağıtıcılar ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Mekanik Beton Dağıtıcı yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Mekanik Beton Dağıtıcı (örümcek beton dağıtıcı) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Mekanik Beton Dağıtıcı satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mekanik beton dağıtıcılar genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar mekanik beton dağıtıcı satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Mekanik Beton Dağıtıcı satış riski ortadan kalkar.

Mekanik Beton Dağıtıcı Nedir ?

Mekanik beton dağıtıcı, mobil beton pompaların veya sabit beton dağıtıcıların erişemediği yerlerde düşük maliyeti ile tercih edilen iş makinalarıdır. Beton dağıtıcı olarak adlandırılan bu sistemler yüksek boyutlu olan binalar inşa edilirken mobil pompaların uzanamadığı durumlarda kullanılmaktadır. Betonu kalıba dökme işleminde çok hızlı olmak gerekir. Aksi halde betonun içinde bulunan maddeler reaksiyona girerek ısınır ve yanar. Beton dağıtıcılar sayesinde kalıba beton dökme daha hızlı bir şekilde olur. Beton dağıtıcı kullanmadan yapılan beton dökümleri genellikle problemli olur.

Nasıl Çalışır ?

Şehrinize mekanik beton dağıtıcı kiralayan firmalardan yıllık, aylık, haftalık veya günlük fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve ihtiyacınız olan mekanik beton dağıtıcıyı (örümcek dağıtıcı) uygun fiyatlarla kiralamanın keyfini yaşayın.

Kiralık Mekanik Beton Dağıtıcı Kullanım Alanları

 • Tünel kalıp projelerinde
 • Tabliye beton dökümlerinde
 • Mobil beton pompaların veya sabit beton dağıtıcıların erişemediği durumlarda

Kiralık Mekanik Beton Dağıtıcı Arıyor Musunuz?