Mekanik Beton Dağıtıcı Kiralama

Mekanik Beton Dağıtıcı kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla mekanik beton dağıtıcı kiralamanın keyfini yaşayın.
Tahmini piyasa fiyatları
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Mekanik Beton Dağıtıcı Arayanlar

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mekanik Beton Dağıtıcı Aranıyor

Süre: 2-3 ay
İstanbul Eyüp ilçesindeki "Park Erdemli" projemiz için beton döküm alanı en az 30 mt çapında olan 1 adet beton dağıtıcı... Devamı

24 Ocak 2018

Mekanik Beton Dağıtıcı Nedir ?

Mekanik beton dağıtıcı, mobil beton pompaların veya sabit beton dağıtıcıların erişemediği yerlerde düşük maliyeti ile tercih edilen iş makinalarıdır. Beton dağıtıcı olarak adlandırılan bu sistemler yüksek boyutlu olan binalar inşa edilirken mobil pompaların uzanamadığı durumlarda kullanılmaktadır. Betonu kalıba dökme işleminde çok hızlı olmak gerekir. Aksi halde betonun içinde bulunan maddeler reaksiyona girerek ısınır ve yanar. Beton dağıtıcılar sayesinde kalıba beton dökme daha hızlı bir şekilde olur. Beton dağıtıcı kullanmadan yapılan beton dökümleri genellikle problemli olur.

Nasıl Çalışır ?

Şehrinize mekanik beton dağıtıcı kiralayan firmalardan yıllık, aylık, haftalık veya günlük fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve ihtiyacınız olan mekanik beton dağıtıcıyı (örümcek dağıtıcı) uygun fiyatlarla kiralamanın keyfini yaşayın.

Özellikleri Nelerdir ?

Tek parça olarak üretilen mekanik beton dağıtıcılar hafif gövdesi, montaj ve demontaj gerektirmeme özelliği sayesinde kolay şekilde yer değiştirilebilme imkanına sahiptir.

Mekanik Beton Dağıtıcı Kiralamanın Faydaları

 • Sadece kendi işinize konsantre olursunuz.
 • Mekanik Beton Dağıtıcı kiralama seçeneğiyle satınalma için peşinat, finansman düşünmenize gerek yok.
 • Yatırımı siz yapmayacağınız için bilançonuzda gereksiz hareketler olmaz.
 • Noter ücreti, tescil, ruhsat masraflarını kiralık mekanik beton dağıtıcılar için ödemezsiniz.
 • Kasko, sigorta masraflarını ödemezsiniz.
 • Kredi faizi, vade farkı, leasing faizi gibi terimler sizi ilgilendirmez.
 • Sadece kira faturalarını gider olarak gösterip vergiden avantaj sağlayabilirsiniz.
 • Mekanik Beton Dağıtıcı kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.
 • Hem tüm bunlar için eliniz cebinize gitmez, daha da önemlisi ayrı bir ekip bulundurmanıza gerek kalmaz.

Kiralık Mekanik Beton Dağıtıcı Kullanım Alanları

 • Tünel kalıp projelerinde
 • Tabliye beton dökümlerinde
 • Mobil beton pompaların veya sabit beton dağıtıcıların erişemediği durumlarda