Mobil (Teleskopik) Vinç Kiralama

Mobil (Teleskopik) Vinç kiralama için firmalardan aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde uygun fiyatlarla mobil (teleskopik) vinç kiralamanın keyfini yaşayın.

Mobil (Teleskopik) Vinç Sahibi Firmalar


Model Kapasite Maksimum Kaldırma Yüksekliği Şehir Makina Adeti
Liebherr Adana
Hidrokon HK105 L6+L4 Ankara
Liebherr Denizli
Liebherr Diyarbakır
Hidrokon HK120 33 T3 Eskişehir
Liebherr Hatay
Liebherr Mersin
Liebherr İstanbul
Grove GMK 6300 L İstanbul
Grove GMK 5220 İstanbul
Terex AC 500-2 İstanbul
TEREX AC 120 İstanbul
DEMAG-TEREX AC 200-1 İstanbul
ZOOMLİON İstanbul
DEMAG-TEREX AC 200-1 İzmir
Erkin ER-2070 T-4.1 - 70 Ton Kastamonu
Tadano GT-750EL 75 ton 47.3 m Kocaeli
Liebherr Kocaeli
Grove GMK 6300 L Kocaeli
Demag AC 300 Kocaeli
DEMAG-TEREX AC 200-1 Kocaeli
Liebherr Konya
Grove GMK 5220 Konya
Hidrokon HK90 22 T2 Konya
TEREX AC 120 Tokat
Erkin ER-2030 T3 - 30 Ton Osmaniye
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mobil (teleskopik) vinç arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mobil (Teleskopik) Vinç Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mobil (teleskopik) vinç sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mobil (Teleskopik) Vinç Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mobil (Teleskopik) Vinç sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mobil (teleskopik) vinç sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Arayanlar

Mersin'de 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 12 aylık
Mersin Akkuyu'da çalıştırılmak üzere 30 ıle 60 ton arası 2 adet mobil teleskopik vinç 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 02 Aralık 2020

Kastamonu'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 6 aylık
Kastamonu İnebolu limanında 30 tonluk mermer blokları gemiye yükleme işinde çalıştırılmak üzere 1 adet mobil teleskobik vinç 6 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

27 Kasım 2020

Manisa'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 2 YILLIK
Manisa'da prefabrik montaj işinde çalıştırılmak üzere 90 ton kapasiteli 1 adet mobil Teleskopik vinç 2 yıllık operatörs... Devamı

1 firma teklif verdi 06 Kasım 2020

Muğla'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 2 aylık
Muğla'da 2 katlı villa inşaatlarında çalıştırılmak üzere 1-2 ton kapasite, 28-30 metre kaldırma yüksekliğinde 1 adet mo... Devamı

1 firma teklif verdi 26 Ekim 2020

Kütahya'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 3 aylık
Kütahya Emet'de başlayacak olan şantiyede çalıştırılmak üzere 100 ton kapasiteli ful donanımlı 1 adet mobil teleskopik ... Devamı

27 Temmuz 2020

Adana'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 6 aylık
Adana'da fabrika kurulumunda çalıştırılmak üzere 80- 100 ton kapasiteli 1 adet mobil teleskopik vinç 6 aylık operatörlü... Devamı

2 firma teklif verdi 28 Mayıs 2020

Bursa'da 2 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 1 yıllık
Bursa Gemlik’te bulunan kurumsal çelik boru üretim fabrikasında kullanılmak üzere 30 tonluk tereks sahra tipi 2 adet mo... Devamı

2 firma teklif verdi 24 Aralık 2019

Kırklareli'de 2 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 1 haftalık
Kırklareli Babaeski'de çelik silo yürüyüş yolu atma işinde çalıştırılmak üzere 200-300 tonluk 2 adet mobil teleskobik v... Devamı

3 firma teklif verdi 29 Kasım 2019

Ankara'da 2 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 9 aylık
Ankara Gerede Tüneli ile Çamlıdere barajı arasında su borusu döşeme işinde çalıştırılmak üzere 4 metre dış çapında, 16 ... Devamı

4 firma teklif verdi 12 Ekim 2019

Mersin'de 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 12 aylık
Mersin Akkuyu Nükleer Enerji Santralinde kurumsal firma bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet mobil vinç 12 aylık opera... Devamı

2 firma teklif verdi 28 Eylül 2019

Karabük'de 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 15 aylık
Karabük’te kurumsal inşaat firmasının yeni başlayacak fabrika inşaatı projesinde çift vardiya çalıştırılacak 1 adet 30 ... Devamı

5 firma teklif verdi 31 Temmuz 2019

Zonguldak'da 1 Adet Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Aranıyor

Süre: 12 aylık
Zonguldak'ta HES projesinde çalışacak kurumsal firma tarafından demag ac 125 / teleskopik 60 t ve muadili (60 ton kapas... Devamı

1 firma teklif verdi 04 Temmuz 2019

Mobil (Teleskopik) Vinç (teleskopik bomlu vinç, lastik tekerli mobil vinç) Kiralama Avantajları

 • Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık mobil (teleskopik) vinçler (teleskopik bomlu vinç, lastik tekerli mobil vinç) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Mobil (Teleskopik) Vinç banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Mobil (Teleskopik) Vinç Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık mobil (teleskopik) vinç fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Mobil (Teleskopik) Vinçler için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler mobil (teleskopik) vinç (teleskopik bomlu vinç, lastik tekerli mobil vinç) kiralama süresi boyunca; mobil (teleskopik) vinç kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama mobil (teleskopik) vinç operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe mobil (teleskopik) vinçler ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Mobil (Teleskopik) Vinç yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Mobil (Teleskopik) Vinç (teleskopik bomlu vinç, lastik tekerli mobil vinç) satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Mobil (Teleskopik) Vinç satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mobil (teleskopik) vinçler genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar mobil (teleskopik) vinç satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. İkinci el Mobil (Teleskopik) Vinç satış riski ortadan kalkar.

Mobil (Teleskopik) Vinç Nedir ?

Düşey ve yatay şekilde taşımacılık yapmaktadır. Bu sayede her türlü yükün yer değişikliğini kolaylıkla yapmaktadır. Tekeskopik vinçler genel olarak kamyon üzerine monte edilir ve mobil vinç olarak ta adlandırılır. Transferi kolay olduğu için çok sık kullanılır.

Tekeskopik bomlu vinçler; bumları iç içe girebildiği için uzayıp kısalabilen vinçlerdir. Bir iş yerinden diğerine kısa sürede gidebilirler.

Hareketli oldukları için sabit bir yerde çalışma gibi bir kısıtları yoktur. Lastik tekerli mobil vinçler aynı günde farklı yerlerde çalışabilirler. Diğer mobil vinç türleri; sepetli vinç ve paletli vinçtir.

Nasıl Çalışır ?

Kiralık mobil (teleskopik bomlu) vinç ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak lastik tekerlekli mobil vinç kiralama firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Kullanım Alanları

 • Yüksek yerlerde yapılacak inşaatlarda çok tercih edilir
 • Fabrikalarda
 • Depolarda

Mobil (Teleskopik) Vinç Markaları

Kiralık Mobil (Teleskopik) Vinç Arıyor Musunuz?